Şimdi Ara

Dacia Duster 1.0 TCe 100 bg. alındı. (alan arkadaşları bekliyoruz.) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
8
Favori
98.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dodik estetik olarak araca güzellik katıyor.Fakat ben bir türlü sevemedim. Bu arada rizline 2018 havuzlu paspas aldım. Paspas aracın kıvrımlarına tam uydu.Fakat bana biraz inceymiş gibi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araçlar yavaş yavaş teslim ediliyordur sanırım. Bende Allah kısmet ederse yarın teslim alacağım. Ancak kış geldi. Ne önerirsiniz. İlk aracımı aldığımdan pek bilgili değilim. Kış lastiği olarak ne zaman alalım ve ne model önerirsiniz.
    araç jantı 215/65R16 bu galiba, broşurde bu yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.nfyc

Araçlar yavaş yavaş teslim ediliyordur sanırım. Bende Allah kısmet ederse yarın teslim alacağım. Ancak kış geldi. Ne önerirsiniz. İlk aracımı aldığımdan pek bilgili değilim. Kış lastiği olarak ne zaman alalım ve ne model önerirsiniz.
    araç jantı 215/65R16 bu galiba, broşurde bu yazıyor
    Araci derin kar üzerinde surmeyecekseniz, ya da bulundugunuz yerde karlı gün sayısı fazla degilse uzerinde bulunan lastikler de is görür.
    Continental Crosscontact LX2, gayet basarili bir lastik . M+S logolu.

• Aracı kullanmadım ama yolculuk yaptığım oldu.Aklımda iç malzemelerin tamamının sert plastik olduğu çokça rüzgar ve yol gürültüsü aldığı kaldı.Tabi bu bütün Dacia modelleri için geçerli fakat parçaları ucuz,kaskosu ucuz,yakıt tüketimi çok iyi.Beklentiye göre çok memnunda edebilir tam terside olabilir.Ne aldığını bilerek alan biri için çok iyi bir tercih

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3K1X -- 4 Aralık 2019; 23:52:41 >
  • Duster için koltuk kılıfı alan oldu mu hiç?

• Aracın tesliminde kriko ilkyardım çantası yangın tüpü vs veriliyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.nfyc

Aracın tesliminde kriko ilkyardım çantası yangın tüpü vs veriliyormu
    Ben aracımı dün akşam teslim aldım. Kriko falan zaten var, ayrıca ilk yardım seti ve yangın tüpü de koydular. Renault Mais Bornova İzmir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seem86

Duster için koltuk kılıfı alan oldu mu hiç?
    Bende kılıf düşünüyorum, alacak olursanız haberdar ediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Araci derin kar üzerinde surmeyecekseniz, ya da bulundugunuz yerde karlı gün sayısı fazla degilse uzerinde bulunan lastikler de is görür.
    Continental Crosscontact LX2, gayet basarili bir lastik . M+S logolu.

Alıntıları Göster
    Sevgili hocam sizi Youtube'da da takip ediyorum. Dusterın üzerinde gelen lastik Continental premiumcontct 6. Bu lastik nasıl bir lastik??? Bilginiz var mı? Daha önce contact 5 serisi kullanmıştım hiç memnun kalmamıştım.
  • 2012 de daçya logan aldığımda millet daçya alınırmı diye dalga geçiyordu,şimdi bakıyorum yollar daçya dolu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Endirekt enjeksiyonluysa yani cok nokta enjeksiyonluysa sıralı sistem Lpg ye uyum sağlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

Sevgili hocam sizi Youtube'da da takip ediyorum. Dusterın üzerinde gelen lastik Continental premiumcontct 6. Bu lastik nasıl bir lastik??? Bilginiz var mı? Daha önce contact 5 serisi kullanmıştım hiç memnun kalmamıştım.

Alıntıları Göster
    Contact 6 olmamasi lazim. crosscontact LX2 olmasi gerek.
    Diger lastik yaz lastigi. LX2 ise M+S Yaz lastigi.

• Premium değil, Eco Contact 6 imiş Hocam. Nasıl bu lastik? Gürültü düzeyi 71 bence gürültülü bir lastik, zaten conti markasını pek sevemedim ama yapacak bir şey yok . İleride değiştirmem gerekirse kesinlikle Goodyear Efficient grip performance alırım. Bugün lastik havalarına baktırmaya gittim bütün lastiklere 40 hava basılıydı, hepsini 32 yaptırdım. Bir de Hocam, araca seramik kaplama, boya koruma falan yaptıralım mı? Malum fahiş fiyatlar isteniyor. Zaten para kalmadı. Onun yerine çok kaliteli wax uygulaması yapsam (Soft99) gibi daha iyi olmaz mı? Ya da idare eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tefennili -- 6 Aralık 2019; 22:3:10 >
  • aracı bugün teslim aldım. araç 7 km deydi. Neden böyle dedik, araç filodan indirilmesi, park hali gibi işlemlerde illaki yürüdüğünü söylediler. ikna oldum :)
    var mıdır bir hile hurda sizce? sizde durum nedir?
  • Benimki 4 km deydi hocam. 20 km ye kadar normaldir, merak etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

Premium değil, Eco Contact 6 imiş Hocam. Nasıl bu lastik? Gürültü düzeyi 71 bence gürültülü bir lastik, zaten conti markasını pek sevemedim ama yapacak bir şey yok . İleride değiştirmem gerekirse kesinlikle Goodyear Efficient grip performance alırım. Bugün lastik havalarına baktırmaya gittim bütün lastiklere 40 hava basılıydı, hepsini 32 yaptırdım. Bir de Hocam, araca seramik kaplama, boya koruma falan yaptıralım mı? Malum fahiş fiyatlar isteniyor. Zaten para kalmadı. Onun yerine çok kaliteli wax uygulaması yapsam (Soft99) gibi daha iyi olmaz mı? Ya da idare eder mi?
    Simdiye kadar hep Croscontact LX2 olarak geliyordu. Sise yas lastigi gelmesi kötü olmus ama yapacak birsey yok sonucta sıfır lastik.
    Seramik kaplama vs hicbir zaman yaptirmadim gerek gormuyorum. Herkesin kendi tercihidir saygı duyarim.

• tefennili kullanıcısına yanıt
    eco contact 6 en son seri bence goodyeardan üstün bir lastik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Simdiye kadar hep Croscontact LX2 olarak geliyordu. Sise yas lastigi gelmesi kötü olmus ama yapacak birsey yok sonucta sıfır lastik.
    Seramik kaplama vs hicbir zaman yaptirmadim gerek gormuyorum. Herkesin kendi tercihidir saygı duyarim.

Alıntıları Göster
    Hocam ben İzmir de yaşıyorum. Ben zaten yaz lastiğinden başka lastik kullanamam.O yönden iyi oldu aslında. Şöyle bir etiket değerlerine baktım. Conticrosscontact lx2 de yakıt C Islak C gürültü 72, Eco Contact 6 da yakıt C, Islak A, gürültü 71. Etiket değerleri daha iyi ama, biri SUV lastiği, diğeri otomobil lastiği. İyi mi kötü mü zamanla göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tefennili -- 7 Aralık 2019; 0:3:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: predator93

eco contact 6 en son seri bence goodyeardan üstün bir lastik.
    Hocam Goodyear efficient grip performance da etiket değerleri C, C ve 66 db gürültü düzeyi var. Sırf sessizliği beni cezbediyor. Islaklık performansının C olması kötü ama.

• tefennili kullanıcısına yanıt
    Conti premium Contact 5 den neden memnun kalmamıştınız? Aracımda kullandığın en iyi yol tutan lastikti. Sırasıyla Contact 2, kumgo ecsta, Contact 5 ve son olarak efficient grip kullandım. Çok bariz şekilde en iyi yol tutan Contact 5 ti. 11 yıldır aynı arabayı kullandığım için ve bütün lastiklerin boyutu aynı olduğu için karşılaştırmada tek değişken lastiklerdir.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.