Şimdi Ara

Dacia Duster 1.0 TCe 100 bg. alındı. (alan arkadaşları bekliyoruz.) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
8
Favori
98.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vetenes

Teşekkür ederim size de hayırlı olsun . Çok km yapmıyorum ancak MTV avantajı sebebiyle 1,0 motoru tercih ettim. 0,9 motorlar sıralı sisteme uyumlu malum eğer öyle ise o kadar güzel olur ki 2500 liraya LPG takip mis gibi binerdik :)
    Çok km yapmıyorsanız Hocam LPG taktırmak hiç mantıklı değil. Tasarruf sizin için çok önemli ise keşke Eco G alsaydınız. En azından fabrika çıkışlı ve motoru ona göre güçlendirilmiş bir aracınız olurdu ve ilk muayene 3 yıl sonra olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

Hocam 93.000 TL iyi fiyat zaten araç yok satıyor. Ben 1 yıl garanti uzatımı+park sensörü ile birlikte trafik sigortası ve kaskonun bayii den yapılması şartı ile 92.500 TL ye aldım, benimki de cosmo mavi. 1.0 TCe motor için henüz kit yokmuş, meşhur Candan Mühendisliğe sordum. Ayrıca bu motor için LPG ihtiyacınız gerçekten olacak mı??? Eğer çok km yapıyor iseniz keşke 1,6 Eco G alsaydınız.

Alıntıları Göster
    92500 TL kasko ve trafik dahil mi.
    92500 TL dışında ne kadar ve ne için verdiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam 93.000 TL iyi fiyat zaten araç yok satıyor. Ben 1 yıl garanti uzatımı+park sensörü ile birlikte trafik sigortası ve kaskonun bayii den yapılması şartı ile 92.500 TL ye aldım, benimki de cosmo mavi. 1.0 TCe motor için henüz kit yokmuş, meşhur Candan Mühendisliğe sordum. Ayrıca bu motor için LPG ihtiyacınız gerçekten olacak mı??? Eğer çok km yapıyor iseniz keşke 1,6 Eco G alsaydınız.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Alıntıları Göster
    Tabii kide dahil değil Hocam, keşke öyle olsaydı Trafik sigortası 730, Kasko 1720 tuttu. Dışarıda yaptırsam en fazla toplamda 300 TL daha ucuza yaptırırdım o yüzden önemsemedim.
  • quote:

Tabii kide dahil değil Hocam, keşke öyle olsaydı Trafik sigortası 730, Kasko 1720 tuttu. Dışarıda yaptırsam en fazla toplamda 300 TL daha ucuza yaptırırdım o yüzden önemsemedim.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, bu kez aracı oğlumun üstüne yaptık kasko ve trafik 3000 TL civarı tuttu, benim üstüme olsaydı en az 1000 tl kârı olacaktı, dinlemedi. Dediğiniz gibi dışarıda yaptır saydık en az 300-500 daha düşük olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Teşekkürler, bu kez aracı oğlumun üstüne yaptık kasko ve trafik 3000 TL civarı tuttu, benim üstüme olsaydı en az 1000 tl kârı olacaktı, dinlemedi. Dediğiniz gibi dışarıda yaptır saydık en az 300-500 daha düşük olurdu.

Alıntıları Göster
    Aynen. Hayırlısı olsun Hocam.
  • 1.0 TCEye LPG taktirmayi dusunenler madem az daha bekleyip bu motorun LPGsi ciktiginda onu alsaydiniz.
    Cunku biliyorsunuz LPGli versiyonlarin subaplari farkli ve ilk muayene 3 yil oluyor.Alti komple kapali oluyor. LPG hortumlari kablolari koruyucu muhafaza altindan geciyor, lpg tankinin multivalf gibi parcalari tamamen kapali ve kapakli bir bölümde vs vs.
    Dacia Duster 1.0 TCe 100 bg. alındı. (alan arkadaşları bekliyoruz.)

Simdi LPG taktirsaniz yok hassas ayar yok AFR ayari, yol ayari aman ariza lambasi yanmasin, subabim erimesin gibi bir suru kafanizda sorular olusacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 9 Aralık 2019; 17:4:5 >

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Hocam ne zaman gelecek net bir bilgi var mı ? Ayrıca LPG li gelecek versiyonun LPG uyumu sıralı sistem gibi normal mi ? Yoksa sıvı sistem tarzı bir LPG kiti ile mi satışa sunulacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Hocam ne zaman gelecek net bir bilgi var mı ? Ayrıca LPG li gelecek versiyonun LPG uyumu sıralı sistem gibi normal mi ? Yoksa sıvı sistem tarzı bir LPG kiti ile mi satışa sunulacak ?
    1.6 ECO-Gler bitince gelir hocam (Subat-Mart gibi)
    Ocak ayinda giris yapacak olan 1.6 ECO-Gler zaten 2019 Aralik üretimi olacak. 2020ye girer girmez fabrika 1.6 motoru kaldiracak.

LPGsi karma sistem olacak, Stepway 0.9 Turbodaki gibi.
    Landirenzo Karma Sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 9 Aralık 2019; 17:50:39 >
  • bu hafta sonu teslim edilecek araçlar ülkeye geldi mi yoksa hala gemideler mi? bilgisi olan var mı?
  • 1.3 tce yi biliyordum ama 1.0 tce nin geldiğini bilmiyodum.1.3 tce çok güçlü zaten gerek yok. 1.0 tce ideal ve yeterlidir.

• 1.0 tce lpgli bir de cvt sanzumanli prestige bir duster gelirse türkiyeye ortaliği siler süpürür.

• quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

1.3 tce yi biliyordum ama 1.0 tce nin geldiğini bilmiyodum.1.3 tce çok güçlü zaten gerek yok. 1.0 tce ideal ve yeterlidir.
    Hocam gecen ay millet 92bin TLye Duster sahibi oldu 1.0 TCEnin gelmesiyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

1.6 ECO-Gler bitince gelir hocam (Subat-Mart gibi)
    Ocak ayinda giris yapacak olan 1.6 ECO-Gler zaten 2019 Aralik üretimi olacak. 2020ye girer girmez fabrika 1.6 motoru kaldiracak.

LPGsi karma sistem olacak, Stepway 0.9 Turbodaki gibi.
    Landirenzo Karma Sistem

Alıntıları Göster
    Bir çok lpg ci gezdim, 0.9 clio veya stepway 90bg araçlara normal sıralı sistem taktıklarını söylüyorlar, yalnız 1. 33 olanlar direk enjeksiyon onlarınki karma sistem

• engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Sirali sistem hocam.
    Karma sistem 1.33 olana Subat-Mart gibi takilacakmis.
    1.0 TCEninki dediginiz gibi sirali sistem olacak.
    Karma dedigim sivi degil anlaminda demistim. Yanlis anlasilma olmasin.

• Hayırlı olsun hocam
  • ECO-G ile sonradan LPG arasındaki farklar listesi;

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Hocam gecen ay millet 92bin TLye Duster sahibi oldu 1.0 TCEnin gelmesiyle

Alıntıları Göster
    Bu zamanda çok iyi fiyat. Tam 7 sene 2 ay evvel aldığımız ve 130 bin km de Logan mcv miz ilk günden farksız hizmete devam ediyor.

Dacia çok kullanıcı dostu bir marka tüm araçlarıyla.

• bugün duster tce 95.500 fiyat verdiler.
    lpg lisinin ocakta , fakat romanyadan gelişte gecikme yaşanabilme ihtimaline göre şubata sarkabileceğini.
    2020 model lpg linin 110.000 civarında olabileceği söylendi.
    bayinin yalancısıyım
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    Hocam dodik yaptırdınız mı? Tavsıye edebileceğiniz bir satıcı var mı acaba? Kavustuk araca dodik iyi olur :)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.