Şimdi Ara

D-Smart Üyelik İptali Ana Konu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
10
Favori
131.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D-smart üye olması kolay ama çıkması insan piskolojisini bozan bir platform.Uzak durulması gereken bir servis.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Neden hocam
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Modüllü üye idim fax çektim tam 6 kez Buda şöyle fax çekip arıyorum ulaşmadı diyorlar bu süreç tam iki aya sarktı.Almanyada yaşıyorum ve Türkiyede evimde modül ve full paket vardı.Bir kere müşteri hizmetlerini aradığında hiç bir şekilde iptal bölümüne ulaşma şansınız yok.Sürekli dsmart internet bölümü çıkıyor.En sonunda şikayetim var yazdım ama iptal edene kadar üst tavan fiyat ücret çekildi.Normalde full paketi 16 TL abonelik vardı .Süre dolumunda yeniden üye olmak istemedim.3 ay süre ile 39 TL ücret yansıdı.En son durdu ve iptal oldu.Resmen zorla para talep ediyorlar abonelik bitmiyor.Son üç ay tahütlü abonelik yoktu diye kafadan fiyat tesbit ettiler. Bu yüzden Dsmart üyeliği açayım diyen varsa bu anlattığımı göz önünde bulundursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 4 Nisan 2020; 11:15:8 >
  • Takip
  • 2-3 gündür bende iptal ettirmek için uğraşıyorum fakat faksta gönderdiğim kimlik fotokopisinin belirli olmadığını söylüyorlar ısrarla

resmen yokuş yapıyorlar ayıptır soygunculuktur bu

aldığıma sözleşme uzattığıma pişman oldum

ısrarla faksı çekmeye devam edeceğim yoksa posta yoluyla dilekçeyi ulaştırcam
  • Uzak durun hocam ben faxs yolladim aramadılar hala aricaz dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ptt ile gönderdim iptal dilekçesini fakat şunu yazıyor

Dağıtım Adreste Yok/Kapalı-Haber Kağıdı Bırakıldı
  • efe.77 kullanıcısına yanıt
    Turkcell kullanıyorsan bipten gönder.
  • Merhaba arkadaşlar benim gibi N11'den Aile Spor modülü alan var mı? Haziran başında taahhüt bitiyor. Satıcı yenilenmeyeceğini söylemişti. İptal için ne yapmamız lazım ?
  • Artık yorumlara inanmam aldım çok beğendim uydu kanaları gibi sıkıcı değil idare eder bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resatt -- 25 Mayıs 2020; 23:53:50 >
  • resatt R kullanıcısına yanıt
    Aldığın indirimlere (satın aldığın paketin taahhütsüz fiyatı (-) taahhütlü fiyat) ve kalan ay ödemelerine bakılır, hangisi düşükse onu cayma bedeli olarak talep ederler. Yani 1 aylık indirimi ödersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoseCity

Merhaba arkadaşlar benim gibi N11'den Aile Spor modülü alan var mı? Haziran başında taahhüt bitiyor. Satıcı yenilenmeyeceğini söylemişti. İptal için ne yapmamız lazım ?
    Bende aynı durumdayım, nasıl iptal ettireceğiz. Modülü iade edecekmiyiz

• ElectroTech E kullanıcısına yanıt
    Son 3 gün içerisinde bayiye modülü iade ederek iptal ettirmek gerekiyormuş.

• RoseCity kullanıcısına yanıt
    İptal faksını çekeceğim ama iyi bir teklif gelirse şöyle 13-14 lira devam etmeyi düşünüyorum açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar D-Smart ile kavgam uzun uğraşlar sonunda bitti. Öncelikle n11 de satılan 1 yıllık aile spor paketi içeren modül almıştım. Almadan önce soru bölümünden satıcıya sorup modül iadesi ve sözleşme yok diye teyit almıştım. Tabii süre sonunda aboneliği bitirmediler. 35 TL den kafalarına göre devam ettirdiler. E-devletten btk ya yazdım. 2 gün içinde aboneliği iptal ettiler. Müşteri hizmetleri modülü bayiiye teslim etmemi söyledi. Bayiiye gittim modülü teslim almadı çünkü takibe düşmüşüm. ne demekse? Neyse sallamadım tek dayanagim herhangi bir sözleşme imzalamamıştım. 4 ay sonra RGNILETISIM adlı bir yerden SMS gelmeye başladı. Borcunuzu ödeyin icra başlatacağız diye. Nette araştırdım bunlar yasal tahsilat şebekesi. Pabuç bırakmam size deyip btk ya yazdım. N11 satış sözleşmesi ve satıcıya sor kısmının ekran görüntülerini ekledim. Yine btk dan 1 hafta içinde sonuç geldi. Sonucun ekran görüntüsünü atıyorum. Tavsiyem siz de bunlara pabuç bırakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefiluzman -- 22 Mayıs 2020; 2:12:31 >

• Vodafone'un yanında hediye olarak verilmişti, verildiği güne lanet olsun. Günde 10 kere arıyorlar nolur iptal etmeyin diye. Şirkette kimsenin birbirinden haberi yok herhalde.

• quote:

Merhaba arkadaşlar benim gibi N11'den Aile Spor modülü alan var mı? Haziran başında taahhüt bitiyor. Satıcı yenilenmeyeceğini söylemişti. İptal için ne yapmamız lazım ?
    Mh yi arıyorum açıyorlar iptal edecem diyorum bir yerlere bağlıyorlar açılmıyor 1 saattir uğraşıyorum siz be yaptınız.

• yirthan kullanıcısına yanıt
    Ben 3 gün kala bayiye gideceğim aynı zamanda btkya şikayet oluşturacağım

• quote:

Ben 3 gün kala bayiye gideceğim aynı zamanda btkya şikayet oluşturacağım
    Btk ya şikayet kısmını bulamadım. E devlete ne yazacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Mh yi arıyorum açıyorlar iptal edecem diyorum bir yerlere bağlıyorlar açılmıyor 1 saattir uğraşıyorum siz be yaptınız.

Alıntıları Göster
    O numarayı boşuna aramayın, sitesinde yazan iptal için dilekçe filan onları söylüyorlar yani hiç-bir işlem yapmıyorlar. Bir saatiniz boşa geçmesi. Direk fax çekin gerci ondada fax okunmadı mesajı geliyor. Beni dün artık iptal için aradılar ama malesef ikna olup 24 ay uzattım. Belgesel ve çocuk kanallarını izliyorduk. Aylık 17.6 tl ye 24 ay mega paket.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.