Şimdi Ara

D-Smart Üyelik İptali Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
10
Favori
131.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bu iptal faksını çektikten sonra uyduyu bayiye teslim ederken abonenin kendisinin mutlak olması gerekiyor mu çünkü abonelik benim üstüme değil sahibi yurt dışında ben götürsem sorun olur mu?
  • 10robinho10 kullanıcısına yanıt
    Olmaz. Bayi zaten sistemine bakıyor. İade alınma okeyse tamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    nasıl yani sistemine bakıyor derken ne demek istediniz? şimdi şöyle faks çekildi üyelik numarasından aradılar uzatmak için kabul etmedik dediler ki gidin cihazı teslim edin ben o aşamadan sonra gidip teslim edemez miyim?
  • 10robinho10 kullanıcısına yanıt
    Yukarda ki 433.mesaj da ki gibi İptal SMS geldi ise. Bayiye götürüp Teslim edebilirsin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar d smart faks numarasi degistimi acaba.iptal için guncel numarayi paylasabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferdi1987 F kullanıcısına yanıt
    02124780333
  • Hellofax ne kadar güzel bir şey değil mi?

Full paket 15 liraya kullanıyorum ama kutu inanılmaz ağır, kanal geçişleri 10 yıl önceki kutuların hızında kağnı gibi. Bazı frekanslardaki kanallar bozuk çıkıyor ve düzelmiyor. Soğuduğum ortada. Faksı az önce gönderdim bakalım. Henüz yanıt gelmedi. Taahhütüm 29 martta bitiyor. 2 gün içinde cevap alamazsam BTK yolunu deneyeceğim.

8 yıllık d-smart serüvenimi bitireceğimi umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Abonelik iptal ettirme yasak olmalı bence her televizyona şart çünkü bu
    Aralarda aynı mesajı yazmışsın. Bilgilerini verde bu arkadaş ödeyecekmiş diyelim faturayı sana kessinler. Tamamsa kapatmayalım olur mu.
  • Benimde 19 Martta taahhüt bitti. İptal için arayacağım. Yanında verdikleri kablo yok. Başka kablo için sıkıntı çıkartırlarmıki. Kumandanında dsmart tuşu yok. ince dsmart kumandası var onu veririm olmadı.
  • Arkadaslar merhaba 1 hafta onceki faks cekme isleminden sonra bugun dsmart uydu aboneligimi sonlardirdim.5 gun boyunca arandim surekli ayni seyi tekrarladilar sizi kaybetmeyelim sebep nedir falan filan.cok sukur cagri merkezi bikkinliklarindan sonra islem tamamlanmis bulunmakta..simdi cihazi iade edecegim..kutusu yok bi sorun teskil edermi verirken..bide kagithane bolgesinde bildiginiz bayi varmi.tesekkurler simdiden

• ferdi1987 F kullanıcısına yanıt
    öncelikle kolay gelsin..benim de aboneliğim gelecek ay doluyor ve iptal ettirmek istiyorum... size bir kaç sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim..
    1-Evden dışarı çıkmadığım için kolaylıkla fax çekebileceğim bir program var mı?
    2-Cihaz bana ait olduğu için iptal sonrası teslim etmem gereken ekipman nedir?
    3-Olağanüstü bir durum olduğu için fax dışında bir yolla iptal mümkün mü?
    4- En az kaç gün önce fax çekmem gerekiyor?
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serpantino

öncelikle kolay gelsin..benim de aboneliğim gelecek ay doluyor ve iptal ettirmek istiyorum... size bir kaç sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim..
    1-Evden dışarı çıkmadığım için kolaylıkla fax çekebileceğim bir program var mı?
    2-Cihaz bana ait olduğu için iptal sonrası teslim etmem gereken ekipman nedir?
    3-Olağanüstü bir durum olduğu için fax dışında bir yolla iptal mümkün mü?
    4- En az kaç gün önce fax çekmem gerekiyor?
    Teşekkürler
    İyi gunler hocam.konuda arkadaslar hellofax internet sitesinden bahsetmisler ona bakabilirsiniz.cihaz bana ait demissiniz.abone oldugunuzda d smartın verdigi uydu alıcısi ise onu istiyolar,guc kablosu,hdmi kablo falanda isteyebilirler ondan emin degilim..ama kendi aliciniza smart kart yada tv'nize modul olarak aldiysaniz sadece onlari teslim edersiniz..fax disinda baska sekilde iptal etme durumu varmi bilmiyorum cagri merkezine direk iptal etmek istiyorum derseniz ordanda yardimci olabilirler belki..benim tahahutum 17 martta bitiyodu 18 martta faks cektim sanirim.ayni gun aramaya basliyolar zaten iptal faksiniz ulasti falan diye.1 hafta icindede iptal islemi tamamlaniyor.telefonunuza aboneliginiz iptal edilmistir mesajindan sonraki 7 gun icinde cihazinizi yada modulunuzu size en yakin d smart bayisine teslim ediyosunuz

• Modullu uyeyim. Giriş paketi + tüm kanallar hediye 16 liraya kullanıyordum. 4 Nisanda bitecek olan üyeliğimi yine aynı koşullarla 17 liraya bir yıl uzattım.

• 21 TL full paket kullanıyordum 27 TL teklif ettiler btk üzerinden iptal ettirdim.

• batuhan57 B kullanıcısına yanıt
    Nasıl oluyor BTK üzerinden? biraz açıklar mısınız?
  • Serpantino kullanıcısına yanıt
    Merhaba kusura bakmayin yeni gördüm
    Btk ya üye oluyorsunuz yada e devlet üzerinden giriş yapıyorsunuz.
    İnayet kısmından uydu dijital yayıncılık sekmesinden D-Smart seçip iptal talebi için istek yapıyorsunuz ertesi gün D-Smart işlemleri baslatiyor

• batuhan57 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim:)
  • Merhabalar, uzun zaman önce hem normal abonelik hem de yan oda aboneliği yaptırmıştım. Uzun süreli taahhüt verdiğim için 2021 hazirana kadar beklemem gerekiyor.
    Yan oda iptalinde de taahhüt sonu beklemek gerekiyor mu ?

En azından yan oda aboneliğinden çıksam istiyorum.
  • arastir kullanıcısına yanıt
    Taahhüt içinde ise onuda iptal ederken ceza keserler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Hellofax ne kadar güzel bir şey değil mi?

Full paket 15 liraya kullanıyorum ama kutu inanılmaz ağır, kanal geçişleri 10 yıl önceki kutuların hızında kağnı gibi. Bazı frekanslardaki kanallar bozuk çıkıyor ve düzelmiyor. Soğuduğum ortada. Faksı az önce gönderdim bakalım. Henüz yanıt gelmedi. Taahhütüm 29 martta bitiyor. 2 gün içinde cevap alamazsam BTK yolunu deneyeceğim.

8 yıllık d-smart serüvenimi bitireceğimi umuyorum.
    Bugün kutu iadesi yaparak resmi olarak d-smart ile bağımı koparmış bulunuyorum. Coronavirüs pandemisi nedeniyle yeni platform bir süre edinmeyeceğim. Amacım ip tv edinmek. Bakalım yolumuz ne ile kesişecek

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.