Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şunların paket verirken nazlanmasına da tilt oluyorum. Sanki ultra lüks kanalları var da. Çok sıkıştırırsan full açık 15 20 liraya veriyolar ama zaman lazım sabır lazım sinirlerini aldırmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt

ilçe den il merkezine kutuyu götürmek zoruma gidiyor yoksa geçen yıldan iptal edecektim.Bakalım gidesim gelirse iptal edeceğim zaten, keşke kargo ile falan gönderebilsek kutuyu.

• Gecen sene tum kanallar acik 21 tl'den izliyordum. Taahhut bitmeden hoşgeldin paketi 21 aile spor 25 dediler. Taahhut bitince iptal icin edevletten başvurdum simdi mega paket 21, 6 ay da ek paketler hediye dediler. Tum kanallar açık teklif veremiolarmis ek paketleri de 12 ay hediye tanımlayamiyorum ama not alirim 6 ay sonra olumlu sonuclanirsa yine devam eder dedi. Cimrilesmisler bi sanki :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mandater -- 24 Kasım 2020; 18:4:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halilcc kullanıcısına yanıt

12 ay mega 6 ay belgesel ve eğlence(6ay bitince tekrar yenileme) 29 tl

• mandater kullanıcısına yanıt

Tüm kanallar acık 21 teklif ettiler kabul etmedim

• scuderdia S kullanıcısına yanıt
    Pahalı teklif hocam

• Merhabalar. 2016 11. aydan beri Dsmart üyesiyim. Mega (HD) + ADSL 16Mb e kadar - limitsiz paketini 66 TL ye kullanıyorum. Tahattüm 1 ay sonra bitiyor. Teklif için aradıklarında 24 ay tahttüt ile 77 tl ücret teklif ettiler. Sizlerin de fikrini almak isterim. Ben şuan kullandığım 66 tl ücret üzerinden indirim bekliyordum ama 11 tl zamlı teklif verdiler. Ne dersiniz ? Bu tip paket kullanıp teklif alan arkadaşlar oldu mu ? Kabul edeyim mi, yoksa indirim için zorlayayım mı sizce. Yada önereceğiniz tv+internet şeklinde başka bir platform var mıdır ? Çok fazla pahalı olmadan. Şimdiden teşekkür ederim.

• yamali53 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni başladıysa taahhüt iptal edin çok bi ceza çıkmaz. En kötü blöf atarsınız iptal ettirmemek için açarlar kanalları

Ustam tahütüm dün başladı 24 ay çok fazla çıkmasın ceza
  • yamali53 Y kullanıcısına yanıt
    Çıkmaz hocam 1 aylık ücreti bide bir iki ıvır zıvırı alırlar. Zaten sen sor hemen caydırmaya çalışırlar maksat teklifi almak. Taahhütüm dün başladı ama iptal ettiricem bana istediğim paketi vermemişsiniz neyse bedeli hesaplayın bana bilgi verin de

Eyvallah ustam bayiye gittim iptal dilekçesi çektim bakalım ne olacak. Amaçaları Müşteriyi kullanmak temenni kapattıracağım bu sefer 14tl ye full kanallar açık izliyorduk 19tl yaptı birde 24 ay kafalarına göre düdüklüyorlar işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandater

Gecen sene tum kanallar acik 21 tl'den izliyordum. Taahhut bitmeden hoşgeldin paketi 21 aile spor 25 dediler. Taahhut bitince iptal icin edevletten başvurdum simdi mega paket 21, 6 ay da ek paketler hediye dediler. Tum kanallar açık teklif veremiolarmis ek paketleri de 12 ay hediye tanımlayamiyorum ama not alirim 6 ay sonra olumlu sonuclanirsa yine devam eder dedi. Cimrilesmisler bi sanki :)

Aynı şartlarla ben de yeniledim. 6 ay sonra bakalım sözlerini tutup tekrar ek paketleri aktif edecekler mi?

• Bende e-devlet üzerinden iptal talebinde bulundum. Bakalım süreç nasıl işleyecek..

• Hoş geldin paketini kullanıyordum tüm kanallar açık 21 Tl ödüyordum.

Şimdi yeniledim 12 ay hoşgeldin 12 ay tüm kanallar hediye dediler. 22 Tl...

Belgeselsever + Eğlencesever Paketi (12 Ay)27-11-202027-11-2021

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilcc -- 27 Kasım 2020; 14:39:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

Aynı şartlarla ben de yeniledim. 6 ay sonra bakalım sözlerini tutup tekrar ek paketleri aktif edecekler mi?

Alıntıları Göster

Ben yenilemedim, 6 ay sonra yalan olur o iş dedim. Sms geldi iptal tamamlandı 7 gün içinde cihazı iade edin diye :) tümü 12 ay açık ama 22 deseler kabul ederdim muhtemelen. Ilginc firma :) iade edip n11 den aile spor alirim belki.

• mandater kullanıcısına yanıt
    Bence de palavra o 6 ay muhabbeti. Açtıran varsa yazarsa seviniriz. Ama mantıksız. 2 senelik anlaşma yapıyorsun herşeyi en başta hallediyorsun. 6 ay sonra ne hakkımız olucakki açtırıcaz. Para isterler bikere

• kyoshocu kullanıcısına yanıt

Banada aynısını söylemişlerdi 6ay sonunda aradım öyle birsey yok dediler. Bende üzerine düşmedim. Yani anlasmadan sonra hicbir sey vermiyorlar

• Merhabalar. 2016 11. aydan beri Dsmart üyesiyim. Mega (HD) + ADSL 16Mb e kadar - limitsiz paketini 66 TL ye kullanıyorum. Tahattüm 1 ay sonra bitiyor. Teklif için aradıklarında 24 ay tahttüt ile 77 tl ücret teklif ettiler. Sizlerin de fikrini almak isterim. Ben şuan kullandığım 66 tl ücret üzerinden indirim bekliyordum ama 11 tl zamlı teklif verdiler. Ne dersiniz ? Bu tip paket kullanıp teklif alan arkadaşlar oldu mu ? Kabul edeyim mi, yoksa indirim için zorlayayım mı sizce. Yada önereceğiniz tv+internet şeklinde başka bir platform var mıdır ? Çok fazla pahalı olmadan. Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: batarist

Merhabalar. 2016 11. aydan beri Dsmart üyesiyim. Mega (HD) + ADSL 16Mb e kadar - limitsiz paketini 66 TL ye kullanıyorum. Tahattüm 1 ay sonra bitiyor. Teklif için aradıklarında 24 ay tahttüt ile 77 tl ücret teklif ettiler. Sizlerin de fikrini almak isterim. Ben şuan kullandığım 66 tl ücret üzerinden indirim bekliyordum ama 11 tl zamlı teklif verdiler. Ne dersiniz ? Bu tip paket kullanıp teklif alan arkadaşlar oldu mu ? Kabul edeyim mi, yoksa indirim için zorlayayım mı sizce. Yada önereceğiniz tv+internet şeklinde başka bir platform var mıdır ? Çok fazla pahalı olmadan. Şimdiden teşekkür ederim.

Sizi arayıp teklif sunanları kabul etmeyin. Taahhüdün bitmesine bir hafta kala siz müşteri hizmetlerini arayın ve aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizi söyleyin. Nedenini sorduklarında tvyi artık eskisi kadar izlemediğinizi ve internet için başka firmalara geçmek istediğinizi fiyatların çok yüksek geldiğini söyleyin. Mutlaka daha uygun bir fiyat teklif edecekler.

Burada unutmamanız gereken direk kararlı bir şekilde kapatma talebi ile müşteri hizmetlerini aramanız.

• haacar kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam dediğiniz taktiği yıllardır uygularım burda da hep söylerim. Dsmart iptal mevzusu ile uygun teklif veriyor. Pazarlık yapmaya çalışırsak iplemiyor:) bir de şu durum oldu. Benim geçen senelerde neden iptal ettirmek istediğimi kaydetmişler heralde ya da önlerine çıkıyor. Aynı gerekçeyle iptale başvurmuşsunuz ama kabul etmişsiniz diye azar yedik :) Bazı müşteri temsilcileri biraz değişik sinirli oluyor

• 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.