Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (330. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kac senelik uyesiniz acaba? Ben 2 senedir uyeyim. Sozlesmem gecen hafta bitti. Mega paket ve 16 mbt int 100gb kullaniyorum. 66 tl teklif ettiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batarist B kullanıcısına yanıt
    6 7 sene oldu sanırım 70tl kabul etmedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni üyelik almam lazım modül olarak mega paketi en ucuza nasıl alırım?
  • _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    NBA TV yok çünkü digitürkte. Ben nba sıktı takip ediyorum o kanal olmadan olmaz.
  • tayo3327 kullanıcısına yanıt
    S sportsta nba var diye biliyorum, digiturkte

Nba kanal olarak yok fakat Ssport üzerinden veriliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    NBA maçlarını var da direk NBA tv yok

Anladım 👍👍

• 6 yıllık mega paket 16mbps 100gb abonelige iptal birimi 73tl teklif etti. Iptal dilekçesi çektim şimdi. Fiyatı adam akıllı düşürmezlerse bu sefer gerçekten iptal edeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal faxı çektikten sonra kampanyalı fiyat için kaç gün sonra arıyorlar? Fiyat düşürmek için fax çektim ancak kapatırlar mı direkt aramadan? Aradığımda 21 tl'ye mega paket 1 sene belgeselsever paket hediye dediler 2 senelik sözleşme. Uygunmudur kabul etsem mi acaba ?
  • EyuphanKundakci kullanıcısına yanıt
    Sürekli rahatsız ediyolar rahat ol kapamazlar. 15 e falan okey dersin

• EyuphanKundakci kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Merak etmeyin arayıp uygun bir teklif verirler. 13 14 tl civarında tüm kanalları dahil alabilirsiniz.

• arkadaşlar geçen yıl aralık ayında sözleşmemi 2 yıl olarak yeniledim. aile spor paketi istiyorum dedim tamam dediler aile spor paketi olarak sözleşme yaptım. kanallar açıldı, sonra aile spor paketi adı, aile paketi oldu daha sonra mayıs ayında da hoşgeldin paketine dönüştü. şimdi tam bir yıl olduğunda da sadece hoşgeldin paket içeriği açılıyor benim sözleşme yaptığım aile spor paketi açılmıyor. yani bu durumda aile spor paketini 1 yıl izleyebildim. şimdi hoşgeldin paketi var sadece, bu durumda ne yapabilirim? önce dsmartı sonuç alamazsamda btk yı mı aramalıyım?
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Eğer 2 yıl aile spor paketi açık şekilde anlaştıysanız öncelikle dsmart müşteri hizmetleri üzerinden ses kayıtlarının dinlenmesini ve gereğinin yapılmasını talep edin. Olmazsa btkya en son çare olarak da tüketici hakem heyetine başvurmanız gerekecek.

• 17 Liraya 1 senelik anlaştık.
  • Ben de 3 farklı kişiyle konuştuktan sonra 56tl mega paket + 16mbps 100gb olarak anlaştık.

3. Kişi haricinde tüm temsilciler aynı pakete 73tl fiyat verdiler... Bu kadar fiyat farkı olması gerçekten çok anlamsız. Kime ne tuttururlarsa resmen...

• user.cm U kullanıcısına yanıt
    çok iyi fiyat. iptal edeceğinizi söyledikten sonra mı verdiler bu fiyatı?
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    Hocam iptal talebi verdim, fax çektim. 2 gün süresince aradılar ama uygun olmadığım için bir türlü konuşamadık. 3. günde birden TV ve internet sinyali kestiler. Hemen müşteri hizmetlerini aradım, (iptal statüsünde olduğu için zaten doğrudan iptal birimine bağlanıyor) ilk konuştuğum kişi indirim yapmadı. Kapattım hemen bir daha aradım, yine indirim yapmadılar. Artık sadece TV için fiyat teklifi almak için 3. kez aradığımda, temsilci önce sadece TV (mega paket) için 24TL, sonra "size" özel diyerek 18TL, sonra ben daha özeli yok mu diye sorduğumda 17TL fiyat verdiler. Bu temsilci iyi fiyat verince internet ile beraber ne olur diye sordum, 56TL olarak tek fiyat verdi ve ben de devam kararı aldım.

Adamına göre fiyat teklifi vermeleri hiç hoşuma gitmese de bu piyasada daha iyi bir fiyata tv+internet bulmak pek mümkün değil.

Teklif alacak arkadaşlara tavsiyem fiyat çok geldiği için kapattırmak istediklerini üstüne basa basa tekrar etsinler. Şimdiden bol şans ve sabır diliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Bir de dsmart tan arıyoruz, d'smart çözüm ortağıyız diye arayan 0850 266 0902 diye bir numara var dsmart değil bunlar son rakamı değiştirip sürekli arıyorlar.
    92 01 İle Biten Dsmartmı Hocam Peki? 266 ile Biten Aramadığı için açmadım kaç gündür

• kesin09 kullanıcısına yanıt
    850 266 0266 Dsmart numarası bu, diğerleri dsmart çözüm ortağıyız , dsmart adına arıyoruz diyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.