Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (332. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.918
Cevap
102
Favori
510.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    12 ay, 24 ay biraz uzun geliyor bana ama bir yandan da akn kalkacağı için önümüzdeki yıl fiyatlarda büyük artışlar olabilir diye düşünüyorum. Dsmart mega paket yüzünden aslında 12 ay istedim belki de hata yaptım tam emin değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batu25 kullanıcısına yanıt
    Aynen. Bende onun için diyorum hazır bu kadar uygun fiyata bulmuşken 27 ay tahhüt isterdim ben olsam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Güldürdünüz hocam haklısınız ama geçti artık, bakalım önümüzdeki yıl neler olacak şimdi her firma fiyatları bol keseden sallıyor özellikle türktelekomun tarifeleri tam bir skandal oldu. Btk fiyatlarla da ilgili bir düzenlemeye giderse o zaman belki abartı artışlarla karşılaşmayız.

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Btk dan hayırlı bir şey göreceğimizi zannetmiyorum maalesef 😕.

• Merhaba Metin Hocam dsmart filmlerinden memnun musunuz? Digitürk ile kıyasla değerlendirirseniz teşekkürler

• Arkadaslar sadece dsmarti iptal edip dsmart interneti iptal etmeden tasiyabilir miyiz baska iss ye ?

• ali_ayberk A kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Ben modül kullanıyorum ve iptal talebi vererek 120 tl ye yeniledim yıllık tüm kanalları dahil.

Bu fiyata göre hd kanalları dahil, illaki güzel filmler oluyor, fiyatına göre gayet iyi.

• DarkGathering kullanıcısına yanıt
    Evet mümkün,

Detaylı bilgi için Müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

• Bugün konuştum sürekli internete zam gelecek diyorlar baktığınız zaman da haklılarda ama bana yüksek geldi

Bütün kanallar açık + 24 hızda internet = 107 lira

Düşünmek için zaman istedim

• 15 tlye tüm kanallar açık kullanıyordum taahhüt bitecek aynı fiyattan yenilerler mi sizce? 15 TLye yenileyen var mı ?
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Ben 14,85TL ye kullanıyordum ay başında aboneliğimin birini 12,00TL diğerini yine 14,85TL den yeniledim.
    12,00TLyi zorlayabilirsiniz..
    Kesinlikle 15 ten yüksek vermeyin.
  • modüllü üyelikle 3-4 yıldır full paket+go 10 tl den kullanıyorum. kararlı olun iptal bölümünde direnin
  • 25 TL 24 ay taahhüd mega paket 6 ay belgeselsever eğlence paketi hediye
  • Selam. Ben smileadsl döneminden beri dsmart üyesiyim. Son 4 5 yıldır da tv ile birlikte kullanmaktaydım. Ancak yeni aldığım eve taşınınca 2 aydır altyapı yetersizliği yüzünden 8nternet bakılık gerçekleşmedi. Bu yüzden 2 aydır sadece tv faturası gelmekte . Daha önce tv+internete (8mb 100AKN) 79TL öderken sadece tv ye 27TL fatura geliyor . Bunu çok buluyorum. Bu ayın sonunda taahhüdüm de doluyor. Aradiklarinda hoşgeldin paketiymişim güya nasıl olduysa 1 yıl önce aile paketiydi.Mega hediye edilmisti. Cihaz hd humax marka ve mülkiyet onların. Burada 15 17 TL ye izleyenler modullu mu ya da cihaz mülkiyeti kendinin mi zira bize 32 TL den teklif verip zorla 27 ye düşüyorlar.

• Ahmbay33 A kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

İptal talebi vererek daha uyguna teklif almanız mümkün. Mesela 16 tlye tüm kanalları dahil alabilirsiniz. (modül değil)

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Hocam bana 25 TL den aşağı inmediler mega pakette cihaz onların

• hüşke H kullanıcısına yanıt
    Demek ki zam yapmışlar hocam.

Yakın zamanda 15 tl ye kadar alan oldu.

• Zam geldiğini düşünmüyorum,

İptal birimi dışındaki birimlerin yetkisi yok, ekranda önüne ne gelirse onu teklif ederler. Eğer iptal talebiniz yoksa arayanlar diğer birimlerdendir. Düzgün teklif almak için iptal birimi ile görüşün, hatta iptal faksı çekin.

24 ay yerine 12 aylık abonelik konuşun, fiyat düşecektir.

Mülkiyet onlarda bile olsa 15 e kadar düşüyorlar. Dahası bile olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: hüşke

Hocam bana 25 TL den aşağı inmediler mega pakette cihaz onların
    Yakın zamanda mülkiyet hakki alımı ve iptal dilekçesi sonrası bana gelen fiyat teklifini belirtmiştim. O sebeple size ilk yıl sonrası hediye mega paket, hoşgeldin paketine düşeceğini ve hediye ek paketin birinci yıl sonunda devam etmeyeceğini belirttiler mi ( size ek paketin hediye süresini belirtmisler, bazen bilerek belirtmiyorlar) Bahsedildiği gibi iptal dilekcesi sonrasi daha uygun fiyata bir yılık kullanım sözüne mega paket ve bir yıllık hediye ek paket alınabiliyordu.

• yakamoz093548 Y kullanıcısına yanıt
    Yok hocam öyle bişey söylemediler 24 ay mega diye konuştuk şuan da mega görünüyor sorup öğreneyim bunlardan hersey beklenir

• 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.