Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (301. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.916
Cevap
102
Favori
511.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

24 ay taahütle; 8mb sınırsız adsl, aile sinema dizi paketi 24 ay boyunca 48 tl. Bunu kabul edersem 1 yıl da megapaketi hediye ediyor. Bu şekilde 48 tl nasıl sizce? ek paket belgesel falan istedim ama vermediler.

Hocam sporda ekletın ne olur ne olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizi aradıkları numarayı geri arasak dsmart'tan aynı teklifi alabilirmiyiz?
  • TurkCA T kullanıcısına yanıt
    ben cam modül kullanıyorum.
  • atalay3650 kullanıcısına yanıt
    Cihaz mülkiyeti sana aitse 10tlden fazla verme

• tüm kanallar açık 17tl den kullanıyordum. teklifler 3 ay önce fln başladı 29 tl'den ine ine 17tl tüm kanallar yine açığa kadar indi. son arayan mh temsilcisine gıcık oldum bana "bak dinle" fln tarzı konusunca tepem attı kapattım telefonu faxı gönderdim. taahhütün son günü ya, 1 saat fln sonra aradılar önce yine 17 tl tüm kanallar açık 12 ay devam edin dediler dedim istemiyorum 15 tl tüm kanallar açık olsun dediler yine kabul etmedim dedim ben modül kullanıcısıyım 9,99tl'ye modül kullanan 12 tl'ye cihaz kullanan arkadaşlarım var. yok efendim şöyle böyle diyor dedim daha iyi bir teklifiniz varmı? yok dedi o zaman dilekçeyi işleme koyun dedim. film kanalları olsa da olur olmasa da zaten yeni çıkan filmleri dizileri internetten hd kalitesinde izliyorum, discovery fln desen artık çöp, paralı kanala sürekli reklam girip duruyor. ayda yılda denk gelecemde premier lig izleyecem. ya adam gibi teklif ya modül iade, o kadar.
  • windlea983 kullanıcısına yanıt
    D-Smart her televizyona şart ama
  • Arkadaşlar, 8 mb sınırsız adsl - Aile spor paketi 24 ay taahütle 48 tl ye verdiler. 12 ay boyuncada Mega paket hediye. Ek belgesel paketine direttim ama olmadı . Yine de Fena değil teklif ne dersiniz?
  • Merhaba arkadaşlar,

Plus cihazım var, 6 yıl önce kredi kartı ile 24 ay taksitle abone olmuştum. Mülkiyetinin bana ait olduğunu sanıyorum.

O zamandan beri hep 12 ay taahhütle devam ettim. Geçtiğimiz yıl Aile paketi olarak görünse de hediyelerle tüm kanallar açık olarak aylık 25₺ 12 ay taahhüt vermiştim. Şimdi taahhüt bitti, kimse aramadı. Canlı destekten yazdım, 3 gün sonra bir kere aradılar, açamadım, bir daha da aramadılar.

Az önce ben aradım, teklifleri olup olmadığını sordum, mega paket 43₺, en düşük paket 27₺ dedi. İptal işlemlerini başlatın diyince iptal birimine yönlendirdiler. Oradaki yetkiliye evimde kablotv olduğunu ve ikinci aboneliği 10₺’ye alabileceğimi (yalan değil), sadece uygun fiyat verirlerse devam edeceğimi söyledim. 3-4dk bekletti, en son yararlandığım kampanyamın çok özel olduğunu 25₺’den daha az olamayacağını söyledi. 17-18₺’ye kullananlar olduğunu bildiğimi söyledim, “imkansız” dedi. Ben de iptal işlemini başlatacağımı söyledim.

Kabul etmeme nedenlerim; film kanalları sansürden keyif vermiyor, ssport’ta formula1 izliyordum ama çok fazla reklam veriyor ve bazen canlı yayınlamıyor, belgesel kanalları kablotv’de de var, kayıt özelliği güzel ama kablotv’nin yeni çıkacak kutusunda da olacak. Yarın faksı göndereceğim, gelişme olursa yazarım.

7.yılına girecek üye olarak, tüm kanallar+kayıt özelliği için 25₺’nin altında teklif verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okircali -- 28 Kasım 2017; 18:24:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okircali

Merhaba arkadaşlar,

Plus cihazım var, 6 yıl önce kredi kartı ile 24 ay taksitle abone olmuştum. Mülkiyetinin bana ait olduğunu sanıyorum.

O zamandan beri hep 12 ay taahhütle devam ettim. Geçtiğimiz yıl Aile paketi olarak görünse de hediyelerle tüm kanallar açık olarak aylık 25₺ 12 ay taahhüt vermiştim. Şimdi taahhüt bitti, kimse aramadı. Canlı destekten yazdım, 3 gün sonra bir kere aradılar, açamadım, bir daha da aramadılar.

Az önce ben aradım, teklifleri olup olmadığını sordum, mega paket 43₺, en düşük paket 27₺ dedi. İptal işlemlerini başlatın diyince iptal birimine yönlendirdiler. Oradaki yetkiliye evimde kablotv olduğunu ve ikinci aboneliği 10₺’ye alabileceğimi (yalan değil), sadece uygun fiyat verirlerse devam edeceğimi söyledim. 3-4dk bekletti, en son yararlandığım kampanyamın çok özel olduğunu 25₺’den daha az olamayacağını söyledi. 17-18₺’ye kullananlar olduğunu bildiğimi söyledim, “imkansız” dedi. Ben de iptal işlemini başlatacağımı söyledim.

Kabul etmeme nedenlerim; film kanalları sansürden keyif vermiyor, ssport’ta formula1 izliyordum ama çok fazla reklam veriyor ve bazen canlı yayınlamıyor, belgesel kanalları kablotv’de de var, kayıt özelliği güzel ama kablotv’nin yeni çıkacak kutusunda da olacak. Yarın faksı göndereceğim, gelişme olursa yazarım.

7.yılına girecek üye olarak, tüm kanallar+kayıt özelliği için 25₺’nin altında teklif verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

Iptal faksı öncesi genelde 24 tl 2 yıl kullanım sözlü mega paket, iptal faksı sonrası 1 yıl kullanım sözlü 15tl teklif edilmekte. Direk fiyat olarak 49tl den bahsetmeleri ilginç. 10-15 tl kullananlar olduğunu iptal edebilecegimi belirtmiştim faks sonrası 15 tl teklif size de gelir taminim.

• yakamoz093548 Y kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkürler. 15₺ teklifi plus cihaz için mi aldınız acaba? Bu önemli.

• okircali O kullanıcısına yanıt
    Benim üyelik modül üyelikte. Bende üyelik yenileyeli yaklaşık bir buçuk ay oldu. Öncesinden de (yazdan bu yana)fiyat bilgisi öğrenmek için takip ediyordum. Forumlarda okuduğum kadarıyla Sizin gibi cihazı olanlar veya modülü olanlar için bana ve genel olarak başkasına verilen teklifler bu şekildeydi. İlk teklifte size kırk küsür lira fiyat vermeleri ilginç geldi. Okuduklarımdan tahmini bir cikarimda bulundum sadece. Platformlarda spor vs. kanallarda degisikler olma durumu var deniliyor. Secenek olusturma acisindan umarım ek belgesel vs. dahil uygun teklif verirler. Saygılarımla. ..

• 2008 yılından bu yana d-smart kullanıcısıyım. Şu anda HD plus+ cihazla mega paket üyeliği 15 ₺ + 3 ₺ de kayıt özelliği ile birlikte 18 ₺ den kullanıyorum. 2 Ocakta dolacak taahütüm için geçtiğimiz hafta aradılar aynı şartlarda aboneliğe 28 ₺ teklif ettiler. Bende kabul etmeyeceğimi 2 Ocak itibariyle de aboneliğimi sonlandıracağımı belirttim. Dün tekrar aramışlar telefonumu duymadım umarım iyi bir teklifle dünerler.
  • oiven kullanıcısına yanıt
    D smart her televizyona şart iptal ediyim deme.

• 12 ay full paket 17 tl anlaştım geçen ay
    daha önce 24 tl veriyordum 6 senelik üyeyim.
  • Plus cihaz mı sizin? Ek paketler dahil mi?

• oiven kullanıcısına yanıt
    Ek paketler dahil mi?

Sanırım Sporsever ek paketindeki kanallar mega paket içinde var, ancak belgeselsever ek paketindeki tüm kanallar mega içinde yok, doğru mu? Onun için sordum.

• bende 6 ay hediye ek belgesever paketi vardı, yakında süresi dolacak. Ben devam ettirmek istiyorum ama bu ek paket içinde arayıp uygun fiyat veriyorlar mı yoksa 5 tl mi vereceğiz?
  • Arkadaşlar ben Dsmart'a ilk defa üye olacağım , ilk üye olanlara normalde indirimli fiyat vermiyorlar kesinlikle , ancak benim bir arkadaşımın eniştesi Dsmart bayisinde müdürlük yapıyor , bana mega paketi 24 ay üyelik için 19TL'den verebilirim dedi , benim merak ettiğim mega paket deyince tüm kanallar açık mı oluyor ? gerçi kendisine de sordum ama tüm kanallar açık dedi ?

Birde ben modüllü üyelik istiyorum onuda veririm aynı fiyattan dedi ama cihazlı almak daha iyi filan dedi görüntü kalitesi için dedi ama alakası yok tabi modüllü üyelik bence daha iyi , modüllü üyeliği tüm kanallar açık şekilde 24 ay boyunca 19 TL''den kabul edip üye olayaı mmı ne diyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okircali

Ek paketler dahil mi?

Sanırım Sporsever ek paketindeki kanallar mega paket içinde var, ancak belgeselsever ek paketindeki tüm kanallar mega içinde yok, doğru mu? Onun için sordum.

Yanlış hatırlamıyorsam mevcut tarifeniz dediler hocam 28 ₺ duyunca detaya girmedim kestirip attım.

Belgeselsever ek paketindeki kanallar bende yoktu, ama geçen ay size özel tüm ek paketler 4 ay açık diye mesaj geldi şimdi tüm kanallar açık durumda.
  • Beni de 5-6 kere aradılar. 17 Aralık'da taahhüdüm bitiyor. 2 yıl kullanım sözü verirsem aylık 23 TL 1 yıl Mega paket, Belgeselsever, Eğlence ve D-Smart Go hediye diyorlar. Kabul etmiyorum diyorum, düşünün, 3 gün sonra arayalım diyorlar. 10 TL dışındaki tüm tekliflere kapalıyım boşuna aramayın dedim. Mevcutta 17 TL ödüyorum kapalı kanal yok.
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.