Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (289. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.917
Cevap
102
Favori
511.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben biraz şansızım bu konularda teklif verirler hayır derim direkt kapatırlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

Kapatmak için aradım iki saat dil döktü kız 18 tl mega paket artı 6 ay belgesel ve eğlencesever hediye dedi. Bende 10 tl ye 1 yıl hepsi içinde kullananlar var dedim. "En yetkili benim imkansız o fiyat" dedi o zaman iptal edelim dedim. Faks için bilgileri verdi. Ertesi gün iptal biriminden tekrar aradılar 10 tl 12 ay tahaahüt tüm kanallar artı ek paketlere tamam dedim

ya mega paket zaten her kanalın açık olduğu paket değil mi ? mega paket + ek paketler yazmışsınız ? ben evde mega paket kullanıyorum.her kanal açık ? şimdi yeni taahhüt yaparken paket demiycez anlaşılan.tüm kanallar için pazarlık etmek lazım.
  • Eğlence sever ve belgesersever paketler var hocam megaya dahil değil

• Bende 1 yıllık modül üyeliği aylık 25 liraya kullanıyordum gecen yil taahhüt bitti dedim aynı fiyat olacaksa kullanayım dediler aylık 63 tl ye yenileyebiliriz. Dedim sagolun bende 45 tl ye digiturk şampiyonlar paketini kullandım 1 sene. Tabi kullanmadığım için dsmart hergün aramaya başladılar 50 tl 40 tl 30 tl en son herşey açık 15 tl diyorlardı adamlar bildiğiniz tuttugumuzu öperiz modundalar her aradıkları numarayı engelliyorum başka numaradan arıyorlar aramayın diyorum yine ariyorlar 20 tane numara engellemisim bugün başka numaradan aradılar size tavsiye full pakete 15 tl üzeri vermeyin seve seve arayacaklar

• quote:

Eğlence sever ve belgesersever paketler var hocam megaya dahil değil

cok sacma ya ne alacagimizi bilmiyoruz...su anki mega paketin icerigini vermicekse zaten almicam..tun kanallarin acik olmasi gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: melihaga

quote:

cok sacma ya ne alacagimizi bilmiyoruz...su anki mega paketin icerigini vermicekse zaten almicam..tun kanallarin acik olmasi gerek.

Mega artı ek paketleri istiyorum diyin hocam. 6 ay verebiliriz onu diyecekler yeme 12 aya 12 ay de

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: melihaga

quote:

Mega artı ek paketleri istiyorum diyin hocam. 6 ay verebiliriz onu diyecekler yeme 12 aya 12 ay de

bana aile pakedi diyo 25 tl diyo gecen aradiginda...kapat dedim :)

• Geçen yıl modül mega paket üyeliğe yıllık 216-tl vermiştim, geçen hafta 350-TL demişlerdi, birkaç gün önce yine aradılar 216-TL + 6 ay 8 kanal hediye dediler. Bende bir hafta sonra tekrar arayın değerlendireyim dedim. Biraz daha fiyat indirimi ve hediye paketi 12 ay olana kadar zorlayayım diyorum. Yoksa şuan teklif ettikleri aylık 18-tl ye geliyor, gayet güzel bence ama biraz daha zorlamayı düşünüyorum :)
  • d smart sinema dizi paketi+8 mbit 50 gb akn net kullanıyordum 83 tl fatura ödüyordum ve bu çok pahalıydı. d smart hiçbi türlü indirim yapmadı 2 ayda en az 200 kez taahhüt yenileme için arandım 1 kuruş indirim yapılmadı. bende taahhüt bitince kapattırcağım dedim ve taahhüt bitti en yakın bayiye gidip cihazları teslim edip, iptal dilekçesini adımıza d smarta gönderdi. ellerine ulaştı aynı gün. 1 gün sonra arandım. aynı tarifeyi 60 tl ye teklif ettiler. kabul etmedim. 1 hafta sonra komple kapanacağını söylediler yenilemessek. 1 hafta boyunca hergün aradılar kabul etmedim. dün en sonunda tv platformunu kapatıp sadece internet istiyorum bunu uygun fiyata yaparsanız üyeliği kapatmaktan vazgeçebilirim dedim. 44 tl ye yalın 8 mbit 50 gb akn teklif ettiler. bende daha yüksek bi tarife istedim 16 mbit 75 gb akn li nete 49 tl ye anlaştık karlı oldu benim için
  • dün iptal biriminden aradılar. geçen sene ödediğim fiyat üzerinden mega paket olarak yine aynı fiyata (17 TL) anlaştık. 1 yıl taahhüt ve 1 yıl boyunca ek belgesel ve eğlencesever paketlerinide hediye ettiler. ayrıca 1 yılda kayıt özelliğini(ki daha kullanmayı beceremedim) hediye ettiler. fiyat gayet uygun. mayıs ayında da ttnet taahhütüm bitince d-smart'ın fiber internetine geçebilirim. doğan gruba iyice bağlandık
  • Dostlar yarın taahhütüm bitiyor.
    Dün müşteri temsilcisi 24 ay taahhüt ver 18 ay tüm kanallar açık son altı ay eylencesever kapalı aylık 15 yl. dediler.
    Ben olmaz dedim ama yine de sizden bir fikir almak istedim.
    Neticesinde izlediğimiz kanallar sadece çizgi film kanalları malum evde çocuklar var.
    Kanal sıralaması da bosulsun işstemem 7 yıl falan oldu.
    Sizce ne yapmalıyım?
  • susfafar S kullanıcısına yanıt
    24 ay değilde 12 ay taahhütlü al. aylık 15 tl'de gayet iyi fiyat.
  • Sinema+Dizi+Spor (HD) bu pakete 19 TL yanınada Dsmart GO aldım neden aldıysam hiç kullanmadım :) oda 3 TL total 22 TL şimdi aradılar Taahhütünüz bitiyor sizi mega pakete alalım 24 TLden devam edin dedi 2 Yıl Sözleşme yapacağız dedi bende tamam dedim. Yenilenme talimati aldılar yani ağustosun 22sinde bitiyor benim Taahhüt şuan düşünüyorumda üyeliğimi iptal ettircem diye arasam şu mega paketi kaça indirirler merak ediyorum. hiç deneyen oldumu 2008-2009 üyesiyim.
  • Arkadaşlar full kanalları 10 15 aralığında alan arkadaşlardan mümkünse referans icin müsteri numaralarını özelden bana gönderebilirler mi? Bana 28 tl diyor super paket+ car curt ben de full kanallar acık 10 tlye verdikleriniz var deyince müsteri nosu istiyor, aslında biliyorlar ama sözde mumkün değil diyorlar.

• Az önce aradılar, geçen yılki fiyattan //216-TL mega paket + 6 ay 7 kanal// şeklinde kabul ettim. Aylık 18-TL'ye geliyor, memnunum.
  • Benimde taahhütüm yarın bitiyor, bugün aradılar mevcutta kullandığınız 17 tlden sinema-dizi paketini 1 sene daha uzatalım dediler, kabul etmedim, iptal biriminde fax numarasını aldım. Fax ellerine geçtikten sonrada teklifte bulunurlar mı? Yoksa kapatma prosedürünü başlatırlar mı?
  • Yan oda olarak dfix almak istersek ne kadar talep ederler acaba?

50 tl 8 mbit yalın internet aile paketi kullanıyorum. İlk 6 ay tüm kanallar açıktı. Son 4 ayda da tüm kanalları hesiye ettiler.

Gayet memnunum.

• Arkadaşlar indirim almak için İPTAL EDİN diyceksiniz müşteri hizmetlerine. Bütün olay bu. referans üyelik nosuna pazarlığa falan gerek yok. Sizi arayıp fiyat teklif edenlerle laf dalaşına girmeyin direk kapatın. İndirimi yapacak olan İPTAL BİRİMİ. Arayın taahhütüm bitiyor iptal için bilgi verin bana kapattırmak istiyorum deyin. Ondan sonra 10 15 liralık teklifler havada uçuşur. Siz gidip pazarlık yapıyorsunuz ona şukadara vermişsiniz diyorsunuz. Müşteri hizmeti sizin iptal ettiriceğinizi algılasın kararlı gözükün. Bu yolu izleyin lütfen 20 25 30 lira vermeyin yazıktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir haftadır arıyorlar , üyeliğinizi yenileyelim diye 17 ₺ ya (12 ay taahhüt + sadece 6 ay mega paket verebiliriz dedi). Kabul etmedim iptal başvurusunda bulundum. Yarın bayiden cihazı teslim edip kurtulacağım D-Smart dan hayırlısıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: fahoge

Arkadaşlar full kanalları 10 15 aralığında alan arkadaşlardan mümkünse referans icin müsteri numaralarını özelden bana gönderebilirler mi? Bana 28 tl diyor super paket+ car curt ben de full kanallar acık 10 tlye verdikleriniz var deyince müsteri nosu istiyor, aslında biliyorlar ama sözde mumkün değil diyorlar.

Hocam iptal edin deyin faks numarası isteyin kapatın teli. Sonra arıyorlar o zaman düşük fiyatlar geliyor

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.