L

Onbaşı
19 Mayıs 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba
İnternet olarak malesef ki seçenek olmaması nedeniyle ttnet adsl kullanıyorum. Normalde 16 mbps e kadar hız almam gerekirken ancak 7 mpbs hız alıyorum. Ancak hattımın 13 mpbs hıza kadar desteklediğini söylendi ve modem arayüzünden de bunu görebiliyorum. Ttnet defalarca kez sorun kaydı açtım ama her seferinde sorun sizde deyip kapattılar. Kablolar yeni modemi de değiştirdim. Aklıma geçen sene 8 mpbs hız kullanıyordum sonra 16 mpbs hıza çıkartıldı. Acaba bu işlemde sorun olabilir mi diye geldi ama ttnet 16 mpbs hıza kadar tanımlı olduğunu teyit etti. Modem görüntülerini paylaşıyorum. İlki eski modem ikincisi yeni modem yardımcı olabilir misiniz. Özelikle alınan hız 8192 kbit yani tam 8 mpbs
Yeni aldığım 2013 model 1.2 TSI DSG aracımda özellikle ani kalkışlarda veya ani hızlanma ihtiyacı olduğu durumlarda ciddi oranda vuruntu yapıyor. DSG sorunu olma ihtimali varmıdır yoksa buji veya ateşleme bobini midir. Manuel de vites değiştirmeden 3. Viteste gaza yüklendiğimde de vuruntu var.
Yeni gelen otoyol hız cezaları ile ilgili sanırım bir hata var ortalama 120 km hızla 450 km yol 3 saat 45 dk alınır diye hesaplıyorum benim mi hesabımda hata var yoksa herkese cezamı kesmek istiyorlar anlayamadım.

Haber kaynağı milliyet gazetesi

120 kilometre hız sınırı olan çevre yollarından 450 km uzunluğundaki İstanbul-Ankara TEM yolunu 4 saat 15 dakika, Bodrum’a giderken kullanılan 112 km’lik İzmir-Aydın yolunu 1 saat 11 dakikadan kısa sürede tamamlayanlar, hız limitini aşmış olacak haklarında cezai işlem uygulanacak. Aynı şekilde 536 kilometrelik Niğde Şanlıurfa yolunu 5 saat 21 dakika, 83 km’lik Adana-Mersin yolunu 1 saat 6 dakika, 365 km’lik Adana-Şanlıurfa yolunu 3 saat 43 dakikadan daha az sürede tamamlayanlara ceza yazılacak.
Hakkında
Meslek: Bankacı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 35
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.734 (Bu ay: 84)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 85 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.