Binbaşı
30 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri

arkadaslar telefon sifresi giriyorum ok tusuna basilmiyor ve yuz tanima devamli calisiyor. telefonu acamiyorun menuye giremiyorum kapatamiyorum. hepsinde sifre istiyor.sanirim kilitlendi sifremi biliyorum ama telefon sifremi girdikten sonra ok tusuna basiyorum calismiyor. acil yardiminizi bekliyorum.

arkadaslar merhaba carraro 225 almaya karar verdim. fakat bu bisiklet 46 ve 51 olarak 2 kadrodan olusuyormus. benim boyum 1.89 cm ve bu bisiklet icin daha farkli bir kadro boyu yok.bana kucuk mu olur? yorumlarinizi bekliyorum.

arkadaslar 1.6 4 enjektorlu motor icin lpg monraji yaptirmak istoyorum. herkes sübap sıkıntısından bahsediyor. Lpg li kullanan arkadaş var mı? hangi kiti takmalıyım?

arkadaşlar qashqai için hangi lpg yi montaj ettirmeliyim. günlerdir araştırıyorum. fakat sübap problemi net olmaz diyen bir firma göremedim. atiker gold diyen var, brc diyen var.. tam uyumlu bir lpg var mıdır yoksa benzinli devam mı edeyim?
arkadaşlar 2011 visia 60.000 km de beyaz hatasız bir araç almak üzereyim.90.000 tl ye anlaştık sizce alınır mı ?
arkadaşlar amazon.de den bir adet mont almıştım.büyük geldi.fiyatı çok uyguna gelmesine rağmen iade etmek istiyorum. iade için sisteme girişi yaptım. 4 tane kağıt çıktı. 2 tanesi aynı şeylerin yazdığı imzalayıp dışına yapıştırmam gereken kağıt. 1 tanesi absenden yazan kağıt. bunuda dışına yapıştırmamı istiyorlar. bir tanesi barkod bunu da pakedin içine yapıştırın diyorlar. ptt kargoya gittim daha önce yapmadıklarını söyleyip yolladılar.
nasıl bir yol izlemeliyim?
geçmiş tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
merhaba arkadaşlar.daha önce hep vw binmiş birisi olarak volvo almayı düşünüyorum. 10 larca araba değiştirdim. az buçuk piyasadan anladığımı düşünüyorum. şimdi yakın tanıdığım birinden bir volvo s40 karşıma çıktı. 2007 model 52000 kmde.. Tüm bakımları yetkili serviste yapılmış bugüne kadar. kayıtları var. hata kaza boya değişen yok. benzinli. tüp takılmamış. içi dışy gayet temiz. son bakımında bütün filtreler değişmiş ve triger seti değişmiş.muayeneden geçmiş.
son olarak 52500 tl ye anlaştık. Fiyat sizce yüksek mi?
aracın donanımı bulamadım, sadece 1.6 yazıyor. doanımını nereden bulabilirim?
2007 model olanlar s40 ın kaçıncı versiyonu oluyor?? (1-2-3 ...? )
cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
arkadaşlar aramaların bazılarında ses karşıya gitmiyor. hattım türk telekom. ios sürümü 12.0.1 , aynı problemi yaşayan var mı? telefonla ses kayıt ettiğimde aynı problem yok. hattan mı olur diye düşünüyorum.bugüne kadar böyle bişey yoktu. yardımcı olabilcecek varsa şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar şu an için çift whatsapp kullanabilen var mı? ios için malum siteden indirdiğimiz aplikasyonlar çalışmıyor. Önerisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar merhaba. Sim kartımdaki numaraları A3 2017 de telefona aktaramadım. Telefon sürümü android 8.0. Uygulama kullanarak mı yapmak gerekiyor? Önceden içe aktarılarak yapılıyordu. Yardımlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
SAMSUNG 48JU6470 - SONY SVF1521JSTB NOTEBOOK CORE İ5 1.80GHZ-8GB-750-2GB-15.5'-W8 - PlayStation 4
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
TV
LG
Klima
Daikin
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Tablet
ipad mini retina
Notebook
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.669
İkinci El Bölümü Mesajları: 498
Konularının görüntülenme sayısı: 93.246 (Bu ay: 828)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 138 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.