Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.514
Cevap
56
Favori
188.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: graphys

15 e kullanıyordum, süre 19 şubatta bitti.

10 defa aradılar en az 22 TL den satmaya çalışıyorlar. Çakal bunlar.

Bu filbox da modül var mı acaba? CI modülü varsa onu alacağım.

Tabi var. Karta gerek yok direk modülü takıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: graphys

15 e kullanıyordum, süre 19 şubatta bitti.

10 defa aradılar en az 22 TL den satmaya çalışıyorlar. Çakal bunlar.

Bu filbox da modül var mı acaba? CI modülü varsa onu alacağım.

ben bugün itibari ile 15 TLx12 ay taahhütlü olarak mega paket aboneliğimi yeniledim.

bu fiyat için daha önceden beni aramışlardı fakat kabul etmemiştim. Ben daha önce modül satın almıştım. Modülün mülkiyeti bana ait.

bu yüzden daha uygun fiyat vermiş olabilirler.

1 yıla yakındır filbox modül kullanıyordum fakat discovery channel tekrar yayınlarından gına gelmişti. Bu yüzden dsmarta geri dönmeye karar verdim.

hemen açtılar. mega pakette çok kanal var şöyle bir bakayım dedim kanal değiştirirken bile 1 saat geçmiş. o kadar çok kanal var.

bu arada stingray yayınına başlamışlar. Bence güzel yayın. kafa dinlemek için ideal

ben IZLE yazıp 2850 ye gönderdim geri aradılar 15 TL dediler.
    mesaj ücretli yalnız 40 kuruş alınıyor.

mega paket harici 4 tane belgesel kanalı var bbc earth hd-docu box-outdoor channel- viasat history bunlar mega pakete ek olarak alınıyor.

ilk 3 ay bu kanalları da hediye olarak açtılar.

şimdi merakla ilk faturayı bekliyorum bir sürpriz çıkarmazlarsa iyi fiyat.

d-smart müşteri hizmetleri çok gelişmiş. pazar olmasına rağmen hemen ulaştım. sorunu çözdüler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyoshocu -- 28 Şubat 2016; 15:14:39 >

• geçenlerde d smartı aradım, anlaşmamızda tüm belgesel kanallar açık olacaktı, şimdi bir kısmı gitti, yenileri de ücretli yapmışsınız, açılmasını istiyorum dedim. birkaç gün sonra 4ay için açıldığını belirten mesaj geldi, anlaşma bitimine 4ay var. 1-2 gün seyrettim. 1 haftadır seyredemiyorum. bu yeni kanalların sinyal kalitesi mi çok düşük, niye seyredemiyorum. aynı sorunu yaşayan var mı?
  • dtx ve bazı kanalların frekansı değişti. modül kullananlar yeni frekanslara göre arama yaparlarsa kanallar geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

dtx ve bazı kanalların frekansı değişti. modül kullananlar yeni frekanslara göre arama yaparlarsa kanallar geliyor.

Devamlı frekans değiştirmek neyin nesidir hocam modüllü kullanıcılara eziyet resmen.

• quote:

dtx ve bazı kanalların frekansı değişti. modül kullananlar yeni frekanslara göre arama yaparlarsa kanallar geliyor.

Frekanslar nedir ? Ayrica cam modul samsung d 7000guncel kanal siralamasi olan arkadas varmi acaba ??

• quote:

Orijinalden alıntı: husock

quote:

Frekanslar nedir ? Ayrica cam modul samsung d 7000guncel kanal siralamasi olan arkadas varmi acaba ??

12188 V - Dikey Batı 27500 5/6 116 216 Türksat 4A

bu frekansı girip aratırsanız kanallar bende geri geldi.

işin ilginç tarafı frekans değişikliği olduğunda sms falan gönderilmedi öncesinde bilgi verselerdi keşke.

ben tam mega paket üyeliği başlattım 1 gün sonra kanallar gitti. Müşteri hizmetlerini aradım değişiklik konusunda bilgi vermedi. Şansa buldum bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyoshocu -- 2 Mart 2016; 20:02:16 >

• 12073mhz deki kanallar 12188v ye taşındı.

moviesmart türk classic family kanalları 11012v de.
  • Bizim merkezi sistemde 12073 sorunluydu. Bu değişim çok iyi oldu ama kötü olan da şu ki D·Smart'ta son 1 ayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Bizim merkezi sistemde 12073 sorunluydu. Bu değişim çok iyi oldu ama kötü olan da şu ki D·Smart'ta son 1 ayım.

siz merkezi sistem sorunlu yazınca aklıma geldi bendede netgeo ve people kanallarında cok sık sinyal yok diyor. acaba merkezi sistemdemi sorunvar
    bu kanallarda sinyal sorunu yaşayan varmı ?
  • batuhan57 B kullanıcısına yanıt
    Benim durum biraz enteresandı. Salonda sorun olmuyor ama oturma odasında sinyal gidiyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür ederim . birkaç yerden de frekans buldum sizin söylediğinizi de eve gidince girerim. fakat dün tarama yaptıktan sonra kanalların sıralamasında problem oldu. samsung d 7000 de kanal

ayarlamak ölüm. hiç kullanan varmı acaba sinema dizi paketinden d 7000 kanal listesini alabilirsem cok makbule gececek.. ????????
  • uzun süredir girmiyordum bu konuya.
    D-smart'ta çakallık peşinde. artık onlar da ek paket koymuş
    4 tane belgesel kanalına 8 lira para istiyorlar.

Herkes bir olsa da iptal etse üyeliklerini ne güzel olurdu :)
  • Adamlar Kıl Modülü benden alacak kişi 48 ay taahhüt vermek istiyor. D Smart devir yapmadığı için bende ki kart çöp oluyor. Adamlar ne içiyosa stratejilere bak. Paket satcaz diye g*tünden ayrılmazlar zırt pırt telefon, e modülü başkasına vericem o paket satın alıcak diyoruz bu sefer de olmaz diyorlar. Uuuuu beybi
  • Bu ay sonu D smart üyeliğim bitiyor. 4 kere yenilemek için aradılar 25 tl den kapı açtılar almadım. Şuan 18 Tl ödemekteyim. Bakalım ne kadar'a bağlıcaz işi :)
  • Sinema paketindeyim. Uyeligim bitti . 2 sefersir arafilar 20 tl dediler. Ben de internette basktim bszi abonelere 15 tl diyormussunuz dedim. Olmaz 20 den isterseniz yapalim dediler ve kapattilar....15 tl almak icin ne uapabilirim acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 1 yıldır kullandığım Sinema ve Dizi Peketi aboneliğimi 3 ay Mega Paket hediye (Bütün kanallar dahil) olmak üzere 20₺'ye yeniledim. Ön ödemeli veya aylık faturalı farkı yok. Her ikisi de 20₺. Ben de aylık faturalı olarak yeniledim. Hadi hayırlısı bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi febahadir -- 14 Mart 2016; 20:19:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: febahadir

Bugün 1 yıldır kullandığım aboneliğimi 3 ay Mega Paket hediye (Bütün kanallar dahil) olmak üzere 20₺'ye yeniledim. Ön ödemeli veya aylık faturalı farkı yok. Her ikisi de 20₺. Ben de aylık faturalı olarak yeniledim. Hadi hayırlısı bakalım.

Rest cekipte kapatma talimatı verince 35tlye internet 8mbps limitsiz ve Mega paket parayla sattıkları belgesellerde 6+6ay dahil 15tl yde Aldım fazla para vermeyin boşuna..
  • Ben de rest çektim ama @dembay1 gibi yemediler. Kapattılar telefonu. Bendeki paket Sinema ve Dizi Paketi. 20₺'yi kabul ettikten sonra yapabileceğimiz birşey yok herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi febahadir -- 14 Mart 2016; 20:30:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de modülden kutu aboneliğine geçtim (modül halen bende ve üyeliğimi dondurdum, arada yenileyin diye arıyorlar)

+18 hariç bütün kanallar ve BLU Tv aboneliği var ama bende ki kutu BLU kutusu değil normal HD kutu ama 1TB harici depolama taktım öyle kullanıyorum. Yayını kaydetme, durdurma, geri sarma mevcut.

BLU aboneliğine karşıydım ama çıkan filmler fena değil. Her ay 3-4 tane seyretmeye değer film yakalıyorum. Akıllı Tv, pc, tablet ve cepten yine BLU uygulamasını kullanabiliyorum. Ne hikmetse cep, tablet ve pc den +18 kanallarıda seyretme imkanı var.

Dsmart'ın üstün olduğu en iyi yanı belgesel kanalların çeşitliliği ve yayın kalitesi. Biraz da film kanallarında ki film kalitesi yükselse fiyatına göre çok uygun olacak. Ben HD kutu ve BLU tv için 20.-TL/Ay ödüyorum (+18 hariç tüm kanallar)
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.