Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.515
Cevap
56
Favori
188.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abonelik iptali tamamlandı, cihazı teslim ettim çok şükür kurtuldum darısı başınıza
  • tahmin ettiğim gibi veremedikleri hizmeti fatura ettiler. Üstelik şikayetimde sitelerinde görünmüyor. Ekran görüntüsü aldım bunu tahmin edip.

• Bu tür kurumları denetleyen olmadığı için ülke de istekleri gibi 🐎 At koşturabiliyorlar
  • N11 den TV nin modülünü denemek için almıştım şimdilik abuk sabuk hareketleri yok
  • dsmart modül üyeliği aktif olupta satmak isteyen olursa alabilrim peşin olarak kaç ay kaldıysa ücretini verebilrim

• Adi firma fesih başvurumu reddetmiş ve bana bunu bildirmemiş. Onun yerine sabah akşam taciz aramaları yapıp durdu. 2.fesih başvurusu yaptım. Ve btk şikayet kaydı oluşturdum. Kavgalı gürültülü bir şekilde olmadan iptal etmeyecekler belli.
  • ahmet ark A kullanıcısına yanıt

Mesajı hortlatıyorum ama kusura bakmayın 43UF7787 modelinde aynı sorunu yaşıyorum kanal geçişlerinde zaman zaman sinyal yok, geçersiz hizmet hatası alıyorum sonra açılıyor kanal. Webos 2.0 yüklü, problemi çözebildiniz mi acaba?

• Taahhütüm bitmek üzere aradılar 28 tl mega paket teklif ettiler. 20 22 tl fiyatlar okudum. yakın zamanda daha düşük teklif alan oldumu acaba ?

• 20 TL full paket yılbaşında yeniledim. 2 yıllık. E devletden iptal girmiştim.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    spongebob35
    şimdi O televizyondan bendede vardı . Garantisi bitmeden thh ye gittim LG yazılım sorununu çözemediği için başvurmuştum . Thh beni haklı buldu televizyonu yenisi ile değişimini karar verdi .LG cihazı iade alıp para iadesi yaptı bende daha üst model 49sj800v aldım herhangi bir sorun olmadan kullanıyorum
  • teknokolik35 T kullanıcısına yanıt
    Tşkler bende iptal başlatayım düzgün fiyat versinler
  • 1-2aydır sorunsuz kullandığım nds modül. yine sıkıntı çıkarmaya başladı. 3-4 günde bir çalışmamazlık yapıyor. uydu alıcısını yeniden başlatınca düzeliyor.

• Philips 46PFL5507 tv modül kullanımı için elinde hazır D-SMART sıralı kanal listesi olan var ise yardımcı olabilir mi?

• Evet bana da Vestel 9090 serisi için kanal listesi lazım. Yeni modül sistemi gelince D-Smart kurulumu yapmıyor cihaz
  • yakın zamnda taahhüt yenileyen oldu mu kaç tl teklif ediyorlar? İptal talebi öncesi ve/ veya sonrası

• kacanga kullanıcısına yanıt

Taahhüt bitene kadar teklifleri kabul etmedim, süre sona erince kapatmak için mh aradım

İptal birimi son olarak 1 sene taahhüt mega paket + 6 ay bütün ek paketler aylık 26tl dedi, anlaştık

• EdmeE kullanıcısına yanıt

teşekkürler bilgi için. fesih başvurusu yaptım. zaten çok kullanmıyorum .26 yı bile kabul etmem kapatırım.

• Modül kullanıcısıyım, 10 gün şehir dışında olacağım, modülümü bu 10 günlük süre zarfında başka bir uydu cihazında kullanabilirmiyim. Sıkıntı yaşarmıyım?
  • Modüllü üyelik özgürlüktür dilediğin yerde kullanabilirsin
  • Arkadaşlar istesek eski kartlı modüllerden vermezler mi bu kartsız olanlarda sinyal yok uyarısı veriyor zaman zaman. Çok sinir bozucu bir şey.
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.