Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.514
Cevap
56
Favori
188.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar dsmart modül vardı uzun zamandır kullanmıyordum. bugün 19 liraya mega paket aldım. ancak ulusal kanallar gösteriyor şifreli kanalllarda şifreli sinyal yazıyor. müh ile konuştum herşeyi yaptık teknik destek alın dedi. varmı bu sorunu yaşayıp düzeltebilen.
  • https://www.dsmart.com.tr/
    Üyeliğiniz sitede tanımlı gözüküyor mu.Gözüküyorsa sitesinden sinyal yenileme yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.r.r.

arkadaşlar dsmart modül vardı uzun zamandır kullanmıyordum. bugün 19 liraya mega paket aldım. ancak ulusal kanallar gösteriyor şifreli kanalllarda şifreli sinyal yazıyor. müh ile konuştum herşeyi yaptık teknik destek alın dedi. varmı bu sorunu yaşayıp düzeltebilen.

Hocam şifreli kanalların genelinde bu sorunu yaşıyorsanız sinyal yenilemesi yapın çözülmezse başka bir cihazda deneyin ve sonuç olarak çalışmazsa modül değişikliğine gidin.

Sorun sadece gece kuşağı kanallarındaysa eğer müşteri hizmetlerinden şifre isteme olayını kaldırtmanız gerekir.
  • das.sigma kullanıcısına yanıt
    Aktivasyon yapmamalarının nedeni nedir hocam?Mesajlarınızda göremedim yazdıysanız pardon.

D smart müşteri hizmetleri bazı konularda hem katıdır hemde bilgisizdir.Çabuk vazgeçerseniz yapılabilecek bir şey olsa da yapmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

quote:

arkadaşlar dsmart modül vardı uzun zamandır kullanmıyordum. bugün 19 liraya mega paket aldım. ancak ulusal kanallar gösteriyor şifreli kanalllarda şifreli sinyal yazıyor. müh ile konuştum herşeyi yaptık teknik destek alın dedi. varmı bu sorunu yaşayıp düzeltebilen.

Hocam şifreli kanalların genelinde bu sorunu yaşıyorsanız sinyal yenilemesi yapın çözülmezse başka bir cihazda deneyin ve sonuç olarak çalışmazsa modül değişikliğine gidin.

Sorun sadece gece kuşağı kanallarındaysa eğer müşteri hizmetlerinden şifre isteme olayını kaldırtmanız gerekir.

Hocam gece kuşağı (+18) kanalları toptan kaldırdılar galiba ya da frekansı değişti ben bilmiyorum. Çünkü epey bir süredir zaplarken yayın göremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

quote:

Hocam gece kuşağı (+18) kanalları toptan kaldırdılar galiba ya da frekansı değişti ben bilmiyorum. Çünkü epey bir süredir zaplarken yayın göremiyorum.

Ben bu dönemde almadım extra kanalları.Ama geçen dönem izlememe rağmen açılmama olayı beni sinir etmişti.Müşteri hizmetleriyle uzun görüşmeler sonunda modül kullandığımı ve gece kuşağı kanallarında şifre giremeyeceğimi ve şifreyi kaldırmaları gerektiğini anlatabilmiştim ve o şekilde açılmıştı kanallar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

quote:

Ben bu dönemde almadım extra kanalları.Ama geçen dönem izlememe rağmen açılmama olayı beni sinir etmişti.Müşteri hizmetleriyle uzun görüşmeler sonunda modül kullandığımı ve gece kuşağı kanallarında şifre giremeyeceğimi ve şifreyi kaldırmaları gerektiğini anlatabilmiştim ve o şekilde açılmıştı kanallar

Hmm

Ben zaplarken görüyorum ama benden şifre filan sormuyor o kanala gelince. Herhalde kanallar yayından kalktı dedim. Siz akşam tekrar +18 kanalların yayında olduğunu kontrol edebilir misiniz? ben bu kanalların kapandığını düşünüyorum çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 16 Ekim 2017; 15:29:51 >

• celebic kullanıcısına yanıt
    Tabi eve geçtiğimde kontrol eder haber veririm size
  • Bir kaç yıl önce üyeliğimi sonlandırmıştım şimdi modüllü yeniden abonelik yapmak istiyorum,D-smart modül kullanan arkadaşlar bu modül Samsung yada Sony'nin dahili uydu alıcılı modellerinde sorun çıkarıyormu ve Hangi paketleri kaç tlye seyrediyorsunuz ?
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Modül CI sa bazen şifreli kanal sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.CI + larda sıkıntı yaşayan olmadı sanırım takip ettiğim kadarıyla.

Bende bir yıl kadar ara vermiştim üyeliğe kendim aradım Mega pakete 19 TL teklif ettiler.Kabul ettim; kullanıyorum.
    Bendeki en eski modül olmasına rağmen Samsung TV'lerde çalışıyor. Samsung'ta çalışıyorsa Sony'de de çalışır. Yüksek modelli TV'lerde çalışır.

Standart bir paket ücreti yok. Kime ne tutturursak mantığı ile iş yapıyorlar. Mesela ben Mega paketi 15.-TL/Ay şeklinde kullanıyorum ama aynı paketi 10 - 15 veya 19.-TL'ye kullananlar var.

Size tavsiyem İZLE yazıp 2850'ye mesaj atıp size teklif vermelerini bekleyin. Bu fiyatların üzerini kabul etmeyin. Bir tanıdığım 10-15.-TL ödüyor deyin bakalım ne fiyat verecekler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 18 Ekim 2017; 19:13:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Modül için extra ücret bağlantı ativasyon ücreti alınıyormu, Taahüt bitiminde modül ne oluyor mülkiyeti kime ait oluyor ?

Ayrıca D-smartın sitesinden baktığımda BBC Earth ve Docubox gibi kanallrı extra bir pakette satıldığını gördüm, bu kanallar mega paketin içerisine dahil değilmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend_84 -- 18 Ekim 2017; 21:17:19 >
    Aktivasyon ücreti alınmıyor modüllerde bildiğim kadarıyla.Modülü senelik peşin ödeme şeklinde alırsanız sizin oluyor ama olmayan aylık paketleri var mı hiç takip etmedim açıkçası.

O kanallar ekstraya giriyor ama diğer belgesel kanalları zaten yeteri kadar doyurucu; bu kanalları neredeyse hiç izleme ihtiyacı hissetmedim ben.He o kanallarda takip ettiğiniz programlar vardır onu bilemem.Benden 7 TL fark istemişlerdi bu kanallar için.
  • Bu kanalların Extra pakette Olması iyi olmamış, BBC earth favori kanalımdır, Çok kaliteli belgeseller var ve hatırladığım kadarıyla Docubox'ta Aynı kalitede gezi vs. belgeseleri yayınlıyordu açıkcası bu kanallarında mega pakete dahil olmasını beklerdim,
    Bu arada Tam anlıyamadım modüllü üyelikler aylık ödeme şeklinde olmuyormu, illaki yıllıkmı almak zorundayız ?
    Hocam aylık paket olarak alırsanız muhtemelen kutulu üyelikteki fiyatları uygulayacaklardır size ama senelik alırsanız fiyat daha düşük olacaktır.Gerçi senelik olarak Dsmart harici satış mevcut mu onu bilen bir arkadaş yazarsa daha iyi olur.Net bir şey söyleyemeyeceğim takip etmediğim için bayadır.

Sizin için en hesaplı olanı kullanmayacak birisinden devir alırsanız modülü uygun fiyatlara izleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Modül için extra ücret bağlantı ativasyon ücreti alınıyormu, Taahüt bitiminde modül ne oluyor mülkiyeti kime ait oluyor ?

Ayrıca D-smartın sitesinden baktığımda BBC Earth ve Docubox gibi kanallrı extra bir pakette satıldığını gördüm, bu kanallar mega paketin içerisine dahil değilmi ?

Hocam modül şu zaten elinizde değil mi? Online işlemlere girip üyeliğinizi ve oradaki modül abonelik bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Eğer modül elinizdeyse zaten üyeliğiniz devam ediyor demektir. Taahhütünüz bittiğinde modül yine sizde kalacaktır. Yeni bir taahhüte girerken paket içeriğini sorun çünkü Mega paket bahsettiğiniz belgesel kanalları da kapsamaktadır ayrıca GO hizmeti de bu ücrete dahil oluyor.

Not: Bu arada bazı belgesel kanallar Türkçe yayınlanmamaya başladı

Elimde Modül yok 4-5 yıl önce kutulu üyeliğim vardı iptal ettirdim, Şuan yeniden modüllü üyelik yapmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Elimde Modül yok 4-5 yıl önce kutulu üyeliğim vardı iptal ettirdim, Şuan yeniden modüllü üyelik yapmak istiyorum.

Pardon ben yanlış anlamışım o zaman İZLE yazıp 2850'ye SMS atın ve verecekleri teklifi bekleyin.
    Hocam bugun aradılar mega paket 17 lira teklif ettiler iyi mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Hocam bugun aradılar mega paket 17 lira teklif ettiler iyi mi

Hocam bence iyi artık 1-2 lira önemli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.