Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.513
Cevap
56
Favori
188.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben peşin almak istedim ama oylr olmuyo dedi ne kadar dogru bu 12 aylık parasını peşin veremiyormuyuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Hocam ben peşin almak istedim ama oylr olmuyo dedi ne kadar dogru bu 12 aylık parasını peşin veremiyormuyuz

Olabilir, bilgim yok ama endişe etmeye de gerek yok.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Son sorum bunlar on iki ay sonunda uyelik yenilemezsek herhangi nbir isim altinda para aliyorlar mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son yıllarda yaptığım abonelik yenilemelerinde süre bitiminde anlaşma yapmaz ya da kapattırmaz isem kendi kafalarından belirledikleri ücret ile devam edileceğini söylemekteler, tabii ben bunduruma fırsat vermeden yenileme yaptığım için hiç başıma gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • babapars B kullanıcısına yanıt
    Üyelik sona ermeden 1 hafta 10 gün önce arayıp aboneliğinizi yenilemeyeceğinizi beyan edersiniz.

• Arkadaşlar bende modül yok ikinci el modülü nerden bulabilirim ? modül alıp bende millet gibi ayda 15-20 TL arası tüm kanallar açık şekilde izlemek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: veracocha

Arkadaşlar bende modül yok ikinci el modülü nerden bulabilirim ? modül alıp bende millet gibi ayda 15-20 TL arası tüm kanallar açık şekilde izlemek istiyorum

Dsmart modül aboneliği satıyor mu?

Bildiğim kadarıyla modül abonelik satmıyor sadece eski abonelerinin sürelerini uzatıyor. Geçen hepsidijital.com'da modüllü abonelik satıyorlardı. İsterseniz Dsmart MH'ni arayıp bilgi isteyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Arkadaşlar bende modül yok ikinci el modülü nerden bulabilirim ? modül alıp bende millet gibi ayda 15-20 TL arası tüm kanallar açık şekilde izlemek istiyorum

Bildiğim kadarıyla modül abonelik satmıyor sadece eski abonelerinin sürelerini uzatıyor. Geçen hepsidijital.com'da modüllü abonelik satıyorlardı. İsterseniz Dsmart MH'ni arayıp bilgi isteyin.

hepsidigital satıyor ama o giriş paketi hocam , aldıktan sonra müşteri hizmetlerini arayıp mega pakete yükseltebilirsiniz dediler , ancak aboneliği artık devam ettirmeyecek olan arkadaşlardan modülü alsam bu konuda verilen avantajlı fiyatlarla izleyebilir miyim diye soruyorum

• quote:

quote:

quote:

hepsidigital satıyor ama o giriş paketi hocam , aldıktan sonra müşteri hizmetlerini arayıp mega pakete yükseltebilirsiniz dediler , ancak aboneliği artık devam ettirmeyecek olan arkadaşlardan modülü alsam bu konuda verilen avantajlı fiyatlarla izleyebilir miyim diye soruyorum

Aynen. Sizin yapmanız gereken aboneliğini devam ettirmeyen birini bulup modülünü almak olacaktır.

Benim abonelik yenilenirken varsa bir yakınınız onu da (19.-TL/Ay) hd kutu abonesi yapalım diye belki 10 kere aradılar. Keşke o zamana denk gelseydiniz. Siz isterseniz cep telefonunuzdan İZLE yazıp 2850'ye mesaj atın. Size geri dönüş yaptıklarında "bir yakınım kullanıyor, ben de aynı fiyattan abone olmak istiyorum" diyin bakalım ne cevap verecekler?

• bende izle yazıp yolladım daha önce abonelik yapmadım ama mega 20 tl süper olur sitesinde 45 diyor
  • basmane kullanıcısına yanıt
    merhaba Uzun zamandır bende aynı sorunu yaşıyordum evde üç televizyonunda da d-smart kullanıyorum ve ben de Baby TV için kullanıyorum 2 televizyonum Samsung biri Vestel Samsung'ta otomatik ayarlamayı yapıyor idi uzun süre sonra farkettim ki Baby TV 123 de değil 679. Kanalda çıkıyor bu durumu d-smart'ta bildirdim şu anda ilgileniyorlar lütfen siz de bakar mısınız 679. Kanalda mı çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: J.r.r.

arkadaşlar dsmart modül vardı uzun zamandır kullanmıyordum. bugün 19 liraya mega paket aldım. ancak ulusal kanallar gösteriyor şifreli kanalllarda şifreli sinyal yazıyor. müh ile konuştum herşeyi yaptık teknik destek alın dedi. varmı bu sorunu yaşayıp düzeltebilen.

arkadaşlar yukarıdaki sorunumu daha önce belirtmiştim ve sizlerden sorunun çözümü için online işlemlerden sinyal yenileme yapmam gerektiği yanıtı geldi. online işlemlere dsmartın aptallığı yüzünden giremediğim için ancak bugün müh ile görüşmem neticesinde online işlemlere girdim ve dediğinizi tatbik ettim. lakin sorun çözülmedi. tekrardan müh aradım ve iptal ediyorum diye rest çektim. teknik destek yollayıp kartı yenisiyle değiştirelim dediler. bende kabul ettim. peki değişim ile çözüm olur mu? çünkü sorun çözülmezse ayın 16 sında başlattığım üyeliğimin cayma hakkı dolarsa haybeye para verip rezil olmayalım. nedersiniz. yanıtlar için şimdiden teşekkürler.

• merhaba.ben dsnarta çocuk kilidi ayarlamadım ama ayarlarda pin soruyo.bunun standart pini kaç bilen varmı.

bide güncelleme yapıp mahvetmişler,habire mavi ekran çıkıyor hiçbirşey okunmuyor.eski haline döndüremezmiyiz

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    0000 (4 tane sıfır) olması lazım.

• quote:

0000 (4 tane sıfır) olması lazım.

teşekkürler.

• Arkadaşlar, modül alabiliyormuyum ben, hd kutu kullanıyorum yıllardır, mülkiyet dsmartın, modül almak ve mülkiyetin benim olmasını istiyorum mümkün müdür

• quote:

Orijinalden alıntı: tb_fb

Arkadaşlar, modül alabiliyormuyum ben, hd kutu kullanıyorum yıllardır, mülkiyet dsmartın, modül almak ve mülkiyetin benim olmasını istiyorum mümkün müdür

Mümkündür ama pahalıya mal olabilir. Hepsi Dijital'de satılıyordu.

• İyi günler arkadaşlar. D-Smart modülümün kullanım süresi bitmişti ve 1 yıllık taahhüt sonucu 17 tl den devam ettirdim son taahhüdüm 13.12.2017 tarihinde sona eriyor. Sorum şu ayın 13'ünden sonra yayınım otomatik olarak kapanacak mı? yoksa dilekçe vermem mi gerekiyor ? Bu tür bir olay yaşamış arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACIKTIM

İyi günler arkadaşlar. D-Smart modülümün kullanım süresi bitmişti ve 1 yıllık taahhüt sonucu 17 tl den devam ettirdim son taahhüdüm 13.12.2017 tarihinde sona eriyor. Sorum şu ayın 13'ünden sonra yayınım otomatik olarak kapanacak mı? yoksa dilekçe vermem mi gerekiyor ? Bu tür bir olay yaşamış arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Onlar,istedikleri fiyattan devam ettirirler.Siz 11-12 Aralık gibi devam etmemek için faks çekin,size ulaşırlar.1-2 kere hayır deyin.Uygun fiyat alırsınız
  • Selamlar,

Modül dediğimiz şey D-Smart'ın D-Fix adını verdiği CI+ yada CAM modülü değil mi ? Forumda yanlış yere yazmamışımdır umarım.

Geçen hafta D-Fix'e geçtim, eve gelip modülü taktılar. Tüm kanallar gitti, önce bayi sonra Sony ile görüşerek bir şekilde kanalları izler hale geldim.

Sonra geçen gün bir iki tane kanalda üyeliğim olmasına rağmen bu kanalı izleyemezsiniz uyarısı sebebiyle müşteri hizmetlerini aradım. Bir şeyler yapıldı, muhtemelen güncelleme tarzı şeyler.

O saatten sonra artık sürekli şu şekilde bir problem oluyor:
    - Bir kanalı seyrederken birden bire başka bir kanala (ya bir önce seyredilen kanal yada 7 numaralı kanal genelde), önceki kanala tekrar gittiğimde bu kanal bulunmamaktadır diyor.
    - Guide menüsünde (kanal ve programların listelendiği yer) 1'den 6'ya kadar kanallar çıkmıyor, bir süre sonra tekrar geri geliyor. Bazen de 1-6 gözüküyor, 7-14 arası gözükmüyor.

Bunları müşteri yetkilisine söyledim, birşeyler yaptı, düzeldi mi dedi, yok dedim. Cihaz değişim için kayıt açtı, bir bayiye gidin orada size yardımcı olacaklar dedi.

Sorum şu; bu problemler modülle ilgili midir ? Modülü değiştirdiğimde sorun çözülür mü ? Bir de bayiye gittiğimde modülde bir arıza yok derlerse ne yapayım ?

Not: Resimleri ekledim.

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK]
     D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mturker -- 8 Aralık 2017; 18:23:16 >

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.