Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.514
Cevap
56
Favori
188.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kısaca birkaç şey sormak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim,

1. Philips 55PFS8109 var bende, bu cihazda dsmart dfix modül kullanan var mı aranızda?

2. şuan mevcut olarak evimde digiturk ve superonline ortak kampanyasında 24 aylık taahhütüm bitmek üzere. digiturkü kapattırmayı ,interneti ise normal cep telefonu tarifemle birleştirmeyi düşünüyorum. kablonet altyapısı olsaydı eğer direk ona geçerdim ama maalesef yok. yaptığım araştırmalarda dsmart ön plana çıkıyor belgesel kanallarının bolluğu sebebiyle. hepsiburada'da şöyle bir paket var; dsmart modul fiyat olarak bana çok makül geldi. taahhüt bozma, fatura vs sıkıntısı da yok gibi. nasıl sizce alsam kullanabilir miyim? ona göre digiturkle devam etme etmeme kararı vereceğim, görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

• das.sigma kullanıcısına yanıt
    Hocam televizyonunuzda modül giriş bölümü varsa kullanabilirsiniz sorunsuz olarak (ilgili bölümde sorsanız bunu daha ayrıntılı bilgi veren çıkar sanırım).

Belirtmiş olduğunuz paket Dizi paketi olarak geçiyor.Dsmart'ın sayfasından kontrol ettiğimde 5 kanal açık gözüküyor ve içerisinde belgesel kanalları mevcut değil.

İki seçeneğiniz var bu durumda ya devir etmek isteyen bir kişiden modül devir alabilirsiniz yada başka paketli modüllere bakabilirsiniz.
  • Arkadaşlar kullandığınız D-Smart modül yazılım sürümü, tarihini ve kullandığınız tvyi yazabilir misiniz ? LG uf7787 webos 2.0 cihazda D-Smart modülü takılı iken kanal geçişleri yavaş ve geçersiz hizmet yazısı ciktintan sonra kanal açılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanal geçişleri yavaş sorunu tvnin dahili uydu alıcısından kaynaklıdır.Modülün görevi şifre çözmektir.
  • Hocam modülü çıkartınca televizyon kanal geçişleri hızlı ve geçersiz hizmet yazısı felan çıkmadan hemen görüntü geliyor. Modülü takınca bu sorun oluşuyor LG marka webos 2 yazılım li dsmart modül kullanan başka arkadaşlar var ise bilgi verirse çok sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: das.sigma

arkadaşlar kısaca birkaç şey sormak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim,

1. Philips 55PFS8109 var bende, bu cihazda dsmart dfix modül kullanan var mı aranızda?

2. şuan mevcut olarak evimde digiturk ve superonline ortak kampanyasında 24 aylık taahhütüm bitmek üzere. digiturkü kapattırmayı ,interneti ise normal cep telefonu tarifemle birleştirmeyi düşünüyorum. kablonet altyapısı olsaydı eğer direk ona geçerdim ama maalesef yok. yaptığım araştırmalarda dsmart ön plana çıkıyor belgesel kanallarının bolluğu sebebiyle. hepsiburada'da şöyle bir paket var; dsmart modul fiyat olarak bana çok makül geldi. taahhüt bozma, fatura vs sıkıntısı da yok gibi. nasıl sizce alsam kullanabilir miyim? ona göre digiturkle devam etme etmeme kararı vereceğim, görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

behsettiğim paket satıştan kalkmış arkadaşlar. sadece belgesel kanalları için çabalayıp duruyorum. içinde belgesel kanalları olan bana ait olacak dfix modülü nereden alabilirim? dsmart 24 ay taaahhütle verdiği modülü geri alıyor değil mi?

• samsung yeni nesil tizen tvlerden kullaniyorum, dsmart modullu. bugun hotbird taktirdik ama dsmartin 300-500 arasindaki hotbird kanallari cikmiyor ? ayarlamayi nasil yaparim ?
  • Arkadaşlar mega paketi 20 TL'nin altında kullananlar bana özelden telefon numarası ve isim soyisim paylaşabilir mi? dsmart müşteri temsilciliği iddia ediyor da kullanan yok diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Arkadaşlar mega paketi 20 TL'nin altında kullananlar bana özelden telefon numarası ve isim soyisim paylaşabilir mi? dsmart müşteri temsilciliği iddia ediyor da kullanan yok diye..

Ben kullanıyordum ama 5 eylülde bitti

Zaten direk mega vermiyor. Aile satıyor megayı hediye ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Klasik mh yalanlari

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Klasik mh yalanlari

Biliyorum evet, işte numara paylaşan olursa suratlarına vuracam rezil edecem
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Klasik mh yalanlari

Biliyorum evet, işte numara paylaşan olursa suratlarına vuracam rezil edecem

Hocam email adresinizi özelden bana gönderin. Size bana gönderdikleri e-faturamı yönlendireyim.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler aldım mesajı. Rezil edecem onları..
  • quote:

Teşekkürler aldım mesajı. Rezil edecem onları..

Hocam onlar rezil olmak nedir bilmezler, inşallah işinize yarar fakat size bana verdikleri bu fiyatın belli bir dönem kampanyası olduğunu söyleyebilirler veya başka bir yalan atabilirler.

Bir kaç sayfa geride benden daha ucuza (10.-TL/ay) kullanan arkadaşların mesajları da var. Ayrıca benim fiyata Go hizmeti de dahil,bunu da söyleyin.

• arkadaşlar modül yazılım numaranız ve tarihiniz nedir ? Paylaşırsanız sevinirim.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Aradıklarında bu durumu da iletecem. Teşekkürler tekrardan
  • quote:

Aradıklarında bu durumu da iletecem. Teşekkürler tekrardan

Rica ederim, önemli değil.
  • arkadaşlar teknosa outlet fırsatından, 76,20 liraya giriş paketli modül satın aldım, sırf modülüm olsun diye biraz da. biraz önce kargocu getirdi, dış kutusu daha önceden açılmış ama kendisi sert plastik muhafazada tertemiz ürün. sormak istediğim birkaç husus var;
    1-alırken detaylı inceleyememiştim, belgesel kanalı sadece discovery ve animal planet var.ben bütün belgesel kanalları olsun istiyorum, bunun üstüne az bir fark vererek sadece tüm belgesel kanallarını alabilir miyim?
    2-modül bundan sonra bana ait değil mi? avantajlı fiyatlarla abonelik güncelleme şansım olacak değil mi?
    3-şuan digiturk aboneliğim de var bu ay son taahhüt bitiyor eğer olumlu bir bilgi alabilirsem kapattıracağım, ondan sonra tarihi iyi ayarlayıp aktivasyonu yapayım diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi das.sigma -- 6 Ekim 2017; 14:53:15 >

• das.sigma kullanıcısına yanıt
    kendi sorularıma kendi cevabımı vereyim bari;

aldığım modül ve 2 yıllık giriş paketini kullanamadım arkadaşlar. MH ile defalarca görüşmeme, bayi ile kavga etmeme rağmen sonuç alamadım. D-smart kararlı aktivasyon yapmıyor. teknosa da büyük ihtimalle işi çözemeyecek, geri iade edeceğim gibi. en çok belgesel kanalı d-smartta olduğu için ve modülle kullanma imkanı için düşünmüş heveslenmiştim ama bedava verse daha kullanmam, 5 liraya tivibu süper paket alacağım galiba.
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.