Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.515
Cevap
56
Favori
188.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgin7

merhaba arkadaşlar ben de birkaç yıldır dsmart cam modül kullanıyorum LG webos tvmizde.birkaç haftadır kitchen tv nin olduğu 12461 frekansında sorun var bu grıptaki kanlaları izleyemiyorum.sinyal yok.başka çanağa takıp yine denedik olmadı.bu sorunu yaşayanlar varmı?nasıl çözüm bulabilirim?

uydu cihazınızda sorunlu olan TP silip,frekansı tekrar ekleyip taratınız.
    12461 H 20800
  • quote:

Orijinalden alıntı: abtani

quote:

merhaba arkadaşlar ben de birkaç yıldır dsmart cam modül kullanıyorum LG webos tvmizde.birkaç haftadır kitchen tv nin olduğu 12461 frekansında sorun var bu grıptaki kanlaları izleyemiyorum.sinyal yok.başka çanağa takıp yine denedik olmadı.bu sorunu yaşayanlar varmı?nasıl çözüm bulabilirim?

12461 H 20800

peki dediğiniz gibi yapacağım.teşekkürler.
  • umarım başarılı sonuç alırsınız.
  • quote:

umarım başarılı sonuç alırsınız.

Aksam deneyip sonucunu yazarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Dsmart D-fix Modülü Lg Webos 2 tvde kullanıyorum, sürekli sinyal yok şifreli yayın problemi yaşıyorum 2 yıldır. Modül uyumlu dahili uydu alıcı almak istiyorum hd ve modül uyumlu olması yeterli günlük normal kullanım için hangi marka model cihaz önerirsiniz?
  • merhaba
    Philips 55pus6201 model tv de cam modul ile dsmart kullanıyorum. nisan da tv yi ilk aldıgımda uydu kurulumundan sıralanmıs paketten secerek dsmart kurulumu yaptım ve ogunden beri cok guzel kullanıyordum. gectıgımız hafta tv de hangı kanalda olursam olayım kanal+ ya bastıgımda tv 1001 kanalına gıdıyordu ve ne yaptıysam duzelmedı. son olarak tv yi fabrıka ayarlarına dondurdum ve sıfırdan tekrar kurulum yaptım. yalnız bu sefer sıralanmıs paketten secenegındekı dsmart kurulumunu sectıgımde hıcbır kanal bulmuyor. dıgıturk veya normal uydu kurulumu yaptıgımda tum kanalları buluyor ve hatta dsmart kanallarını ızleyebılıyorum ama dsmart kanal lıstesını kuramıyorum. buna sebep ne olabılır? en azından bu tv ye uygun dsmart sıralı kanal lıstesı olan varsa paylasabılırmı? usb ile tv ye atar ve oyle devam ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet ark

Merhaba Dsmart D-fix Modülü Lg Webos 2 tvde kullanıyorum, sürekli sinyal yok şifreli yayın problemi yaşıyorum 2 yıldır. Modül uyumlu dahili uydu alıcı almak istiyorum hd ve modül uyumlu olması yeterli günlük normal kullanım için hangi marka model cihaz önerirsiniz?

Next Machina 3D Super ile kullanıyorum.Sıkıntı yaşamıyorum.
  • quote:

quote:

12461 H 20800

Transponder ı silip ekledim malasef calismadi.sinyal seviyesi 0 .bu arada bugun cikmayan kanallarin yerine test yayininda olan bi kanla gotunuyor.12461 frekansi degisti mi yoksa?

• quote:

quote:

quote:

12461 H 20800

Transponder ı silip ekledim malasef calismadi.sinyal seviyesi 0 .bu arada bugun cikmayan kanallarin yerine test yayininda olan bi kanla gotunuyor.12461 frekansi degisti mi yoksa?

https://www.turksat.com.tr/UyduFrekans/list.php?q=12461&Submit=Ara

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet ark

Merhaba Dsmart D-fix Modülü Lg Webos 2 tvde kullanıyorum, sürekli sinyal yok şifreli yayın problemi yaşıyorum 2 yıldır. Modül uyumlu dahili uydu alıcı almak istiyorum hd ve modül uyumlu olması yeterli günlük normal kullanım için hangi marka model cihaz önerirsiniz?

7 yıla yakın oldu sanırım Atlanta HD Box kullanıyorum.HD Box için güncelleme yapmıyorlar artık ama sorunsuz bir cihaz.Atlanta'nın yeni cihazlarında da sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.Teknik ekibide gayet yardımcı ve alanlarında iyiler.
  • Next Machina 3D Super ile sorunsuz kullanıyorum.Eskiden Atlanta HDbox ile de sorunsuz kullandım.(Atlanta g4 androit ile sıkıntı yaşadım.Sinyal yok hatası ve şifre açmama,cihazın çökmesi vb. Bu seriyi sakın almayın.)
  • co2_fix kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarina dondugunuzde turksat 4a nın tp si silinmistir, tp ekleme kismindan 11844/V/2222 ekleyip sebeke arama acik, kör arama kapalı kapalı tekrar taratınız. Aynisi lg de başıma geldi, çözüm böyleydi.

• 12 aylık modul en uygun nasıl alınır kampanya vs oluyor mu birde paketler nasıl oluyo ben sadece nat geolar ve diger belgesel kanallari için alıcam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drerdogan

Fabrika ayarlarina dondugunuzde turksat 4a nın tp si silinmistir, tp ekleme kismindan 11844/V/2222 ekleyip sebeke arama acik, kör arama kapalı kapalı tekrar taratınız. Aynisi lg de başıma geldi, çözüm böyleydi.

otomatik güncelleme frekansı değişti.

Otomatik güncelleme yapabilmek için, Türkiye ve Avrupa’dan TÜRKSAT TANITIM (12380 V SR:27500 FEC:3/4) Türkiye ve Orta Asya’danTURKSAT PAKET (12423 H SR:30000 FEC:3/4) yayınlarımızın parametreleri manuel olarak girilmeli ve şebeke arama (Network Search) açık seçilmelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

12 aylık modul en uygun nasıl alınır kampanya vs oluyor mu birde paketler nasıl oluyo ben sadece nat geolar ve diger belgesel kanallari için alıcam

Siz aboneliğe talip olduğunuzda yüksek bir abonelik ücreti çıkarıyorlar. Bu nedenle tedbirli olmak lazım. Size şöyle bir yol tavsiye edeyim.

İZLE yazıp 2850'ye SMS atın. Size dönüş yapsınlar. Büyük ihtimalle size yüksek bir fiyat verecekler. Siz ise bir yakınım Mega Pakete aylık 10 veya 15.-TL ödüyor deyip, uygun fiyat vermelerini isteyin. Onlar da eski müşteridir diyebilirler ama siz yine de bu fiyattan istediğinizi dile getirip şansınızı deneyin. Mega pakete aylık 15.-TL'den fazla vermeyin.

Bence ederi daha fazla ama 15.-TL/Ay makuldur.

Not: Bundan 3-5 ay önce beni sürekli bir yakınınıza da bu fiyattan verelim diye aradılar. Keşke o zamanlar olsaymış, siz de aylık 15.-TL'den faydalanırdınız. Bu arada aynı paketi aylık 10.-TL'den kullanan arkadaşlar da var. Kime ne tuttururlarsa şeklinde etik olmayan bir fiyat politikaları var.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Bende eski aboneyim omur boyu acık diye satmişlardi ama kapandı sonra bir yıl filbox kullandım tadı yoktu şimdi modulu dediğiniz gibi aylık 10-15 arası alabilirsem iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Bende eski aboneyim omur boyu acık diye satmişlardi ama kapandı sonra bir yıl filbox kullandım tadı yoktu şimdi modulu dediğiniz gibi aylık 10-15 arası alabilirsem iyi olur

Ömür boyu açık aboneliğiniz için size vermiş oldukları uydu alıcıyı HD alıcıyla değişim yapmak için aramış olmaları lazımdı. O zaman attığınız mesajdan sonra size dönüş yaptıklarında ömür boyu aboneliğinizin olduğunu belirtin.
    Ömür boyu açık olayı bi safsata imişbe hocam sadece cihaz omru boyunca imiş 7 yıl sonunda bitti ki onun için sinirlenip almadim hd kutu çunku zamanında cok ucuk bi para vermiştim bir daha para vermiycem diye şimdi arıyolar zaman zaman sd kutu sizde kalsın hd kutu su kadar aylık ucrete diye ama aylık olayına pek sıcak bakmıyorum modul alırsam bir yıl kafam rahat olur kiş geliyo dizi izlemem film zaten yayınlayan yok alırsam sırf belgesel için alicam

Bende de ömür boyu üyelik var, ya da ben öyle zannediyormuşum.

Sizlere sorumm şu, ben eski kartımı yeni bir hd kutuya taksam yayın alabilirmiyim? Yoksa eski sd kartımın işlevi bitti mi?

İkinci el hd kutu satanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaneyck -- 12 Eylül 2017; 8:18:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaneyck

Bende de ömür boyu üyelik var, ya da ben öyle zannediyormuşum.

Sizlere sorumm şu, ben eski kartımı yeni bir hd kutuya taksam yayın alabilirmiyim? Yoksa eski sd kartımın işlevi bitti mi?

İkinci el hd kutu satanlar var.

Kartlar sadece tanımlandığı alıcılarda kullanılabilir aksi halde bloke olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.