Şimdi Ara

H&D (Hong Kong NE1611C) (yeni modem)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
97
Cevap
13
Favori
25.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kablonet ekibi H&D modem taktı ilk 2 günde ki gördüklerimi kısaca paylaşmak isterim.

1/2 gündür kullanıyorum sinyal seviyesi 2.4 için fena değil ama eski VDSL modemim Airties 5760 kadar iyi değil , 5 Ghz içinde aynı şeyleri söylemem mümkün.

2.4 bandında en arka odadan sinyal yüksek görünmesine rağmen web sayfalarını o kadar hızlı açtığı söylenemez.

Modem ile aynı odada telefon ile 5ghz bandına bağlandığımda test sonuçları 89mbps civarı download hızı veriyor, evimde ki modeme en uzak noktadan (arada 2 oda var) yine telefon ile aynı testi 2.4 bandında yaptığım da 30mbps civarı hız alıyorum.

Kablolu olarak bilgisayardan test yaptığımda ping 10 ms hız olarakta 92mbps civarı gösteriyor. Şu ana kadar kopma vs sorunu yaşamadım cihazda.

Resimlerini de eklemek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosis -- 20 Aralık 2022; 22:18:11 >

• Merhaba, fotoğrafını ekler misiniz hocam cihazın?

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Ekledim hocam

• Pingte bir değişiklik oldumu bu cihaza geçince
  • luzumsuzdur L kullanıcısına yanıt
    Yok hocam aynı
  • Heliosis kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • luzumsuzdur L kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

Cihaz tasarım olarak güzel/yakışıklı. Ancak tabi arayüzü vs nasıl onu hiç bilmiyorum. Arayüzü kullanışlı mı hocam? Isınma, takılma, donma, resetle gibi sıkıntıları var mı? Bir de model bilgisini de başlığa ekleyebilirsiniz hocam.

Arayüz gayet başarılı, tüm menülere girip çıktım baktım akıcı. Wifi konusunda henüz net emin olamadım. Yine denemelerim devam ediyor. Reset ısınma donma şu ana kadar yapmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heliosis

Arayüz gayet başarılı, tüm menülere girip çıktım baktım akıcı. Wifi konusunda henüz net emin olamadım. Yine denemelerim devam ediyor. Reset ısınma donma şu ana kadar yapmadı.

Kişisel herhangi bir veri göstermeden arayüzden ekran görüntüleri eklemeniz mümkün mü hocam, çok merak ettim arayüzünü.

Tabiki eklerim neden olmasın

Çok teşekkür ediyorum.

Ekledim ana menüyü eklememi istediğiniz yer olursa yazın lütfen.

Çok teşekkürler hocam değerli katkılarınız için. Sağolun hocam, olursa iletirim. Arayüzü çok tatlı duruyor hocam derli toplu yapmışlar. Hocam bu arada cihazın markasını başlığa yazmışsınız ama modelini yazmamışsınız. Marka model birlikte yazarsanız arayanlar çok kolay bulurlar hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 20 Aralık 2022; 22:0:38 >
    Tabiki eklerim
  • stbc tx ayarı nasıl kapatılıyor biliyor musunuz? Macbook ile bağlanamıyorum, aynı modemi kullanıyorum.

• Eisenmate E kullanıcısına yanıt

Denemedim ama bakarım

• Bende bu modemden talep etmeyi düşünüyorum. Hali hazırda CBW-383Z4 baya eski bi model kullanıyorum 5 sene falan oldu. Wifi performansını merak ediyorum ben suanki modem bu konuda rezalet.

• emmre129 kullanıcısına yanıt

Musteri hizmetlerini aradim. Degistirmiyorlar modemi bu yeni cihazla. Ne yapmak lazim bilginiz var mi?

• trtunski T kullanıcısına yanıt

Nasıl yani değiştirmiyorlar sebebi neymiş? Benim modem belli bi zamandan sonra sapıtıyor pingim 1000lere kadar çıkıyor reset atmadanda düzelmiyor. Yeni modeme ihtiyacım var artık can sıkmaya başladı bu durum. Ayrıca sanki bedavaya veriyorlar kiralıyoruz biz bu modemleri yok öyle vermemek falan.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.