Şimdi Ara

D-Link Kablosuz Menzil Genişletici 65 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
5.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.hepsiburada.com/d-link-dap-1325-a1a-300mbps-cift-antenli-kablosuz-menzil-genisletici-p-HBV00000A5LU7?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 22 Temmuz 2019; 17:27:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ürünü alacağım fakat tedirginim. çoğu kişi işe yaramadığını söylüyor. Villa tipi evde kullanacağım. 2 katlı, ortadan merdivenli ev. modem giriş katta. üst katta hiç internet çekmiyor.

sizce işe yarar mı?

edit: ürünü aldım, yorumlarınıza göre iptal edebilir yada gelmesini bekleyebilirim.

Edit 2: urun geldi. Kullaniyorum. 2 katta full cekiyor artik. Bahce ve balkon da dahil olmak uzere. Tam bir f/p urun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qbert1903 -- 28 Temmuz 2019; 1:35:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

Ürünü alacağım fakat tedirginim. çoğu kişi işe yaramadığını söylüyor. Villa tipi evde kullanacağım. 2 katlı, ortadan merdivenli ev. modem giriş katta. üst katta hiç internet çekmiyor.

sizce işe yarar mı?

edit: ürünü aldım, yorumlarınıza göre iptal edebilir yada gelmesini bekleyebilirim.

Edit 2: urun geldi. Kullaniyorum. 2 katta full cekiyor artik. Bahce ve balkon da dahil olmak uzere. Tam bir f/p urun.
    mesafe ve aradaki duvar kalınlığı önemli. alıp denemekten başka çare yok. ben aldım. iyi yorumlar da var.

• Bu konuda 3 sene önce 4-5 adet benzeri ürünlerden denedim. Denemelerim sonunda randıman vermedikleri için iade ettim.
    Son olarak Inca IAP-700NR aldım ve çok memnunum
    Çok güçlü ve kurulumu çok kolay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi wifi pro ürününu aldim gecen gun 75TL ye, bugun kurdum. Kurulum 30sn surdu, cekim gucu ve paylastigi sinyalin gücü oldukca yuksek.

• Netis Wf2710 deneyin. Gayet güzel bir alet 100₺ fiyatı var.

• anteni söküp pig tail takabilsem alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Netis Wf2710 deneyin. Gayet güzel bir alet 100₺ fiyatı var.
    Gerçekten NETİS bir ürün kullanıyorum 802.11ac/5GHz var

• Bende de TP-Link R210 mu ne öyle bir model var, gayet iş görüyor fakat 5ghz bandında çekim mesafesi epey azalıyor. Gerçi konu başlığında ki üründe AC/5Ghz frekansı yok gözüküyor, maksimum 35mbit görür yani.
  • Qbert1903 kullanıcısına yanıt
    Sizin kesin çözümünüz elektrikten internet aktarımı yapan şu tarz cihazlar.
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/netis-powerline-adaptor-pl7200-kit-400745424
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Sizin kesin çözümünüz elektrikten internet aktarımı yapan şu tarz cihazlar.
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/netis-powerline-adaptor-pl7200-kit-400745424
    çok pahalı
    zamanında mm den airties markayı çifti 40 liradan 3 çiff stok yapmıştım
    çok iyi

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Valla konuda da herkes farkli bisey yazmış ve herkes kullandigindan memnun sanirim. Bakalim gelsin bi deneyelim. En kotu iade ederiz artik napalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

Valla konuda da herkes farkli bisey yazmış ve herkes kullandigindan memnun sanirim. Bakalim gelsin bi deneyelim. En kotu iade ederiz artik napalim.
    vakum ambalajlı gelirse iadesi yok

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Ne alaka ? Gecenlerde cep telefonu aldik kullandik 1 hafta sonra iade ettik sikinti cikmadi. Cep telefonundan daha mi degerli bunun kutusu acaba

• Qbert1903 kullanıcısına yanıt
    Cep telefonunu nerden almıştınız peki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    trendyol dan bi satıcıdan.
  • Ürün cok zayıf kullanan biri olarak soyluyorum

• DAP-1325 aldım 2 gün önce aldım aynı gün akşam kurulumunu yaptım sıkıntısız gibiydi sabah birden wifi si gitti sonrada internet erişimi yok şekllinde internete bağlanamadım sonra sabahıne iade ettim fabrikasyon hatalımı bilemiyorum. TL-WA855RE aldım akşam denemesini yapacaım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaL_foX

DAP-1325 aldım 2 gün önce aldım aynı gün akşam kurulumunu yaptım sıkıntısız gibiydi sabah birden wifi si gitti sonrada internet erişimi yok şekllinde internete bağlanamadım sonra sabahıne iade ettim fabrikasyon hatalımı bilemiyorum. TL-WA855RE aldım akşam denemesini yapacaım
    hepsiburada üzerinden mi aldınız ? ben de yarın kurulumunu yapcam , umarım aynı sıkıntıyı yaşamam.

• A101 deki Mercusys MW300RE Ağ Genişletici eve kurdum ürün gayet başarılı çıktı. Kurulumu da çok basit. Fiyatı da 70 TL. TP Link üretimi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.