Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 PS5 ve Xbox Series X|S Performans Testi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşin kötüsü çıkmadan kısa süre önce "oyun PS4 pro'da şiir gibi çalışıyor" diye açıklama yapmışlardı. Direkt insan kandırma bu. Kötü oldu ne yazık ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun çıkış tarihi 2021 Aralık olmalıydı. Aynı zamanda PS4 ve Xbox One'ı direk es geçmeli bu platformlara çıkmamalıydı. İnsanlarla dalga geçer 720p 15 fps'de oyun oynatıyorlar.

2021'de PS5 ve Xbox Series'e tam optimize edilmiş bir şekilde çıkış yapmalıydı. Bile Bile lades bu başka bir şey değil. Gömmekle sonuna kadar haklılar. Zaten hisseleride yere çakıldı bu sebeple.

Birde oyunda Diyalog çok hat safhada. Film izle daha iyi, 25 saatin en az 15 saati diyalog var bu oyunda. Bu sebeple benlik asla değil. Açar Netflix'i dizi izlerim 25 30 saat daha güzel.

Cyberpunk 2077 Fail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 13 Aralık 2020; 8:40:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalcoach

Bu mesaj silindi.

Witcher 3 de kötü bir halde çıkmıştı, hiç de üzerlerine yapışmadı. Bence düzeltirlerse yine unutur herkes.

• rcpyksl R kullanıcısına yanıt

Hocam siz hatalı beklenti ile girmişsiniz xbox one s ile oynuyorum çamur gibi oyun hangi oyun olursa olsun bırakırdım ama diyaloglar varya sadece onlar için oynuyorum bakalım bu işin sonu nereye çıkacak diyerek size önerim gelecekte tes6 fallout5 gibi oyunları satın almayın keyfiniz kaçar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revrains -- 13 Aralık 2020; 11:14:21 >
  • PS5 geri uyumluluk versiyonu iyi ama yine de Complete Edition çıkmadan bu oyun oynanmaz. DLCsi, Next gen patch'i çıksın bakarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Bu oyunun çıkış tarihi 2021 Aralık olmalıydı. Aynı zamanda PS4 ve Xbox One'ı direk es geçmeli bu platformlara çıkmamalıydı. İnsanlarla dalga geçer 720p 15 fps'de oyun oynatıyorlar.

2021'de PS5 ve Xbox Series'e tam optimize edilmiş bir şekilde çıkış yapmalıydı. Bile Bile lades bu başka bir şey değil. Gömmekle sonuna kadar haklılar. Zaten hisseleride yere çakıldı bu sebeple.

Birde oyunda Diyalog çok hat safhada. Film izle daha iyi, 25 saatin en az 15 saati diyalog var bu oyunda. Bu sebeple benlik asla değil. Açar Netflix'i dizi izlerim 25 30 saat daha güzel.

Cyberpunk 2077 Fail

Altına imza atarım 👏

• 2080 ti ile 4k ultra 60 fps alıyorum dlss otomatik rtx kapalı, pc acı çekiyor resmen hiç böyle ses duymamıştım :D çok ciddi optimizasyona ihtiyacı var zamanla olacaktır o yüzden pek oynamıyorum arada girip o muhteşem şehirde gezip ufak tefek süpriz yan görevlerde takılıyorum

• Cyberbug 2077
  • Revrains R kullanıcısına yanıt

Hocam skyrim en sevdigim oyunlardan fallout 4 ude severek oynadim.Fakat bu oyundaki diyalog süreleri cok uzun ve tps degil.cyberpunk atmosferide sebep olabilir. ben film izlemek istemiyorum oyun oynamak istiyorum.surekli ama surekli diyalog halinde oynamak canımı sıkıyor.secim yapmayi yada konusmalari oyundan sayamiyorum.saglik olsun zaten oyuna karsi heyecanli bir bekleyisim yoktu.rdr 2 oynamaya devam ederim bende

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Role playing game’de çok diyalog var diyenler zaten netflix gibi kalitesiz bir platformda takılmaya devam etsinler. Cp77 fazla gelir size
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, zaten fazla geldiği için Netfilx takılıyorum. Çok fazla çünkü çok..

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

Yeni nesil güncellemesini bekliyorum. Spoiler yememek için video falan bakmıyorum. Yazınız dikkatimi çekti. Witcher 3 ile kıyaslarsanız, ki onda da diyalog çoktu, bu oyunun konuşmaları daha mı fazla? Öyle ise hiç bulaşmayayım oyuna. (Witcher 3 dozundaydı bence ama fazlası illaki sıkacaktır)

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

hocam o sistem gereksinimleri cogunlukla 30 fps icin yazilan bilesenler :D

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur37

Yeni nesil güncellemesini bekliyorum. Spoiler yememek için video falan bakmıyorum. Yazınız dikkatimi çekti. Witcher 3 ile kıyaslarsanız, ki onda da diyalog çoktu, bu oyunun konuşmaları daha mı fazla? Öyle ise hiç bulaşmayayım oyuna. (Witcher 3 dozundaydı bence ama fazlası illaki sıkacaktır)

Witcher 3 ne hocam.. Witcher bunun yanında harbi oyun kalıyor. CP de koltuğa uzan komut ver başka bir şey yok neredeyse.

• Bir iki yıl geçsin o zaman. Multisi, güncellemeleri gelince yorumlara bir daha bakarım. Yanlış anlaşılmasın eskiden olsa lore falan diyip oynardım büyük ihtimal ama artık kafa kaldırmıyor vakit de yok. Oturup bir saat konuş yarım saat aksiyon çekemem ben de.

Özetle zevk meselesi. Hikaye ve konuşmalar kalitelidir diye düşünüyorum. Beğenenler alınmasın bu sebeple.

• Ben bu oyunun böyle olacağını taa 2. gameplay videosunda anlamıştım. Bazı şeyler yanlış geliyordu. Son 2 trailer ve inceleme ambargosu ve çoğu yayıncılara kod verilmeyişi aha dedim gerçekleşiyor. PC'ciler linçliyordu o zaman zerre oyundan anlamayan tipler. O linçleyenlerden birisinin nickide oyundaki bir karakter. O kendini bilir. Bu oyun GOTY olacakmış kopuyorum  

Neyse oyunun yazılımı komple bitik bu oyuna rpg felan demeyin. Yıllarca extreme rpg ortalığı toz duman edecez daha önce görülmemiş yeni özellikler diye clickbaiti kastılar milletin duygularıyla oynadılar. Ve ortaya çıkan sonuç KOSKOCA bir FAIL.

Early acces çıkan oyunlarda bu kadar sorun yok bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. 180 saat oyunu test eden cdpr testerı arkadaş vardı haberleri çıkmıştı o kişiye hakaret etmeyeceğim ama sen bu oyunu nerenle oynadın tester kardeş. Bu oyunun çıkmasına nasıl izin verirsiniz.

• yüzyılın fiyaskosu e3 2018 te yaşayan bir dünya gösterip 2020 çıkışında watch dogs 1 den hallice boş sokakları olan bir oyun çıkarmaları tam bir hayal kırıklığı. sadece boş sokaklar bile oyunun atmosferini büyük ölçüde kötü etkiliyor hala çıkıp çok güzel atmosferi var diyorlar , dostum atmosferden anladığın 2 tane neon led mi?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ubisoft yapmadi bunu bize

• Oyun hazır değildi tam olarak ki bu yüzden herkesi üzdü,beni de tabi. 4K Ultra ayarlarda bütün oyunları zevkle oynarken bu oyunda neredeyse 30 fps alamamak, satın alıp oynayamayacağım bir oyuna neden 250 TL verdim diye sorgulamadı değil hani, o yüzden bu oyunu rafa kaldırdım DLC ler gelmeye başlayınca en azından güncellemelerle iyileştirmiş olurlar. Açık dünya oyunlarında sıkça görülen hatalardır. Keşke yaza ertelenseydi de tam anlamıyla performans sorunu olmadan çıkış yapıp herkes oynayabilseydi. Sağlık olsun ama,bekleyip sabredeceğiz anlaşılan.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.