Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.577
Cevap
95
Favori
388.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı
  • Dehşet bir Hype yarattılar bu oyunla ilgili ama bakalım.

Oyun çok çok iyi olsa bile insanların beklentisi öyle bir noktaya çıktı ki, oyun gerçekten çok iyi olmazsa olay olur. :)
  • Çıkmasına da daha aylar var. :)
  • Beklenti tavan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 18 Ağustos 2019; 21:32:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cyberpunk 2077 - New screenshots from Gamescom 2019

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Aynı endişeyi yaşıyorum ben de. Umarım araç sürüşlerini güzel yaparlar.
  • 3 Yeni Ekran Görüntüsü :

• 2 Yeni Ekran Görüntüsü

• Cyberpunk 2077 gameplay stream on 30th of August 8PM CEST (11AM PT)

Gelecek hafta, burada gamescom'da gazetecilere ve oyunculara gösterdiklerimizin 15 dakikalık bir düzenlemesini yayınlayacağımız bir akışa ev sahipliği yapacağız ve daha sonra ne yaptığınız hakkında ek bilgi için stüdyodaki geliştiricilerle röportaj yapacağız. testere. Yaratıcı kararların ardındaki düşünce sürecine, Night City'nin semtlerinden biri olan Pacifica'ya ve TONS'a gelecek yıl Cyberpunk 2077'yi piyasaya sürdüğünüzde benimseyeceğiniz oyun tarzlarıyla ilgili şeyler hakkında çok fazla fikir verin.

Her şeye ev sahipliği yapmak bizim kendi Hollie Bennett'imiz olacak, İngiltere komiserlerimiz ve geliştirme programında tanıdığınız ve tanıdığınız bazı tanıdık yüzler yer alacak.

Sizin için bir ilan daha var: PAX West'te oyun oynamayı ilk başta planladık, ancak planlarda bir değişiklik oldu ve Varşova'dan akış yapacağız.

Resmi CD PROJEKT RED Twitch ve Mixer kanallarında 30 Ağustos, 20:00 CEST (11:00 PT) yayınını izleyin .

Yayın Kanalları :
    https://www.twitch.tv/cdprojektred
    https://mixer.com/cdprojektred

• Cyberpunk2077 screenshots straight from #Gamescom2019

• Bu akşam oynanış geliyor Multiplayer ekibi Gamescom'da Dying Light 2 ve Cyberpunk'tan çok etkilendiklerini belirtmişti. Sonra çıkan Dying Light gameplay'inde gördük ki oyun gerçekten dedikleri kadar varmış. Umarım aynısı bu akşam Cyberpunk 2077 için de gerçekleşir, benim CDPR'den en ufak bir şüphem yok
  • CYBERPUNK 2077 - 15 Minutes Of New Gameplay Demo (PAX WEST 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 30 Ağustos 2019; 21:38:37 >
  • Görseller iyi gözüküyor. Ortam canlı baya. Sesler iyi. Blade Runner severler zaten begenecektir. Tür olarak herkese hitap etmeyecektir. Oyunun final sürümü daha iyi olucaktir haliyle göze çarpan şeyler gözüküyor. Her türlü alacaz kaçarı yok Türkçe altyazılı olması zaten oyunu oynamak için en büyük nedenlerden biri.

Bakalım TLOU 2 bundan sonra mı cikicak yoksa önce mi cikicak en merak ettiğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 30 Ağustos 2019; 22:43:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyunu cidden Türkçe oynayacağımıza inanamıyorum emeği geçen herkese helal olsun müthiş bir fırsat, aşırı dolu bir oyun inanılmaz fazla diyalog var süper olacak

(Fps olması hala üzüyor tabii)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keanu buradan bakınca çok kötü durmuyor mu? Acaba daha karakterin yüz tasarımı bitmedi mi? Çünkü yani soldaki adama bak bir de Keanu'ya bak. Yani evet pre-Alpha ama daha ne kadar geliştiriyorlar ki grafikleri. Sadece cila veriyorlar yine de Johnny Silverland'in yüz tasarımı kesinlikle düzeltilmeli. Zira sürekli göreceğimiz bir karakter olduğu söylendi.

Her şeyi modculara bırakacak değillerdir umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Keanu buradan bakınca çok kötü durmuyor mu? Acaba daha karakterin yüz tasarımı bitmedi mi? Çünkü yani soldaki adama bak bir de Keanu'ya bak. Yani evet pre-Alpha ama daha ne kadar geliştiriyorlar ki grafikleri. Sadece cila veriyorlar yine de Johnny Silverland'in yüz tasarımı kesinlikle düzeltilmeli. Zira sürekli göreceğimiz bir karakter olduğu söylendi.

Her şeyi modculara bırakacak değillerdir umarım.
    Evet kötü duruyor ancak iyileştirmeler yaparlar umarım. :)
    Daha bitmemiş hali ve şuandan itibaren çok topa tutulmuş olmayacak şey değil düzeltilir ama ne derece olur bilmiyorum.
  • CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı Karakter kötü gözükmüyor direkt leş en özel misafirini bu hale sokmak ne ? Hayır diğer yan karakterlere bakıyorum gayet de iyi modellenmişler ama en özel misafirine dalga geçer gibi rezalet bir modelleme yapıyorsun. Keanu gitmiş yerine suriyeli mushab gelmiş resmen. Bu oyunu bekleyeceğime dying light 2 beklemeyi tercih ederim ben. Bir arkadaş bence bu oyun asıl yeni nesilde tam potansiyelin de olur bekleyip ps 5 de almak lazım diyordu haklıymış sanırım. Yeni nesile de getirmeyi planlıyorlar zaten bu oyunu muhtemelen ps 5 yeni xbox yeni ekran kartlı pc de falan olur bu oyun asıl kalitesin de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KishouArima -- 31 Ağustos 2019; 10:25:28 >

• Yani sonuçta bir karakterden bahsediyoruz ve çok özel bir Keanu olmasını geçtim daima göreceğimiz kafamızın içindeki bir karakter bir zahmet daha iyisini yapsınlar. Oyunun karakter yapma ekranında bile daha iyi Keanu çıkar bence.

• Konsolun gücü bu fazlasını beklemeyin. Witcher 3 gibi en iyi performans yine pc de olacak.

• Bu oyun harcore rpg olarak yapılıyor arkadaşlar yani bu oyundan bir w3 veya skyrim bekleyenler yanlış bir beklenti içerisinde olurlar. W3 mesela rpg değildir aslında veya skyrim için de yine tam olarak rpg diyemeyiz.

Benim şahsen 2013 de ki ilk trailerdan beri beklediğim bir oyun c2077. Her zaman keşke Deus Ex muhteşem bir oyun ama keşke çok daha büyük bir dünyası olsaydı diye düşünmüştüm. Eminim benim gibi düşünen de milyonlarca oyuncu vardır. İşte Cyberpunk bizim hayalimizde ki oyun olarak yapılıyor.

Gerçek bir rol yapma oyununa sonunda kavuşacağız ve sabırsızlanıyorum gerçekten. Grafikler konusunda zaten geçen seneki gameplay 4k pc sisteminde oynanmıştı. Konsollarda bu şekilde gözükmeyeceğini zaten biliyorduk şaşılacak bir şey yok. Bu sefer de konsollara yakın bir konfigürasyonu gösterdiler. Hatta bu görüntüler nihai konsol sürümü ise bence büyük başarıdır..

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.