Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 - PS4 ANA KONU #Türkçe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.588
Cevap
73
Favori
77.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 354
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 38
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 22 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 15
  • Favoriye Eklediklerim 74
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (102 mesaj) Ellie_Williams (50 mesaj) SiPAHi_ (48 mesaj) Thejoker58906 (46 mesaj) Source (45 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (779 mesaj) Mobil (445 mesaj) Tablet (60 mesaj) Mini (61 mesaj) Uygulama (253 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> CYBERPUNK 2077 - PS4 ANA KONU #Türkçe
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    704 Mesaj

isteyen olursa elimde Satılık Cyberpunk 2077 hint psn sec hak var. pm atabilirsiniz

|
    |
    Arkadaş çıkış gününe versene PS5 grafik update'yi. neden 2021 oyunu bitirmiş olurum o zamana kadar kaç kere. boşuna mı nunalete o kadar para veriyoruz madem ps4 ile ayni gozukecek. miles morales ps4 e de geliyo4 zatrn keza dark souls'da gelecek söylrntileri var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bugün bu konuya birşey yazılmamış bunu oyuna hakaret sayarım😀😀

Ben bu oyunun uzun ömürlü multiplayer olmasını istiyorum tr dil desteğiyle beraber

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    10383 Mesaj
    Oyunu Ps4 için almış ama Ps5 de oynamak isteyen arkadaşlar oyunun next-gen gözükmesi için 2021'i mi bekleyecekler? Ya da illa Ps5 versiyonunu mu alacaklar. Cd projeckt'de keriz silkmeye başlamış. O kadar gereksiz yüz verirsen firmaya olacağı bu.

ps4 sürümünü alıp bekleyecekler 2021 i.

isterlerse hemen oynayacaklar.isterlerse 2021 de next-gen update gelince oynayacaklar

cyberpunk için yine 3-4 ay sonra çıkarırlar güncellemeyi.

örneğin marvel's avengers 1 yıl erteledi next-gen güncellemeyi

ubisoft kaç yıl sonra çıkarır bilemeyiz

rockstar sessiz.parayla satacaklar gibi güncellemeyi.cd projekt kötünün iyisi bence

|
    |
    evo_4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Cyberpunk 2077 — What You're Looking For

|
    |

Kirazoğlu bir video yapmış:

|
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj

Kararsız kaldığım bir konu var. Oyunu hangi platformda almam daha iyi olur laptopumun ekran kartı 970m yani bu oyunun hakkını verecek kalitede değil, ps4 pro sahibiyim ama oyunun fps kamera açısı olmasından dolayı kalvye ve Mouse ile daha iyi oynanacağını düşünüyorum. Ama pc için alırsam geforce now üzerinden oynayacağım bu sefer performans nasıl olur şüpheliyim.

Orijinalden alıntı: sernor

Kararsız kaldığım bir konu var. Oyunu hangi platformda almam daha iyi olur laptopumun ekran kartı 970m yani bu oyunun hakkını verecek kalitede değil, ps4 pro sahibiyim ama oyunun fps kamera açısı olmasından dolayı kalvye ve Mouse ile daha iyi oynanacağını düşünüyorum. Ama pc için alırsam geforce now üzerinden oynayacağım bu sefer performans nasıl olur şüpheliyim.

Ben ps4 pro da oynayacagim. Sana tavsiyem ise pc de oyna hem oyunu acarmi acmazmi nasil optimize etmisler şunu kisarsam 8k 240 fps oynarmiyim burda neden dosya hatasi verdi online da hilecilere karsi yeni server arayislarina girmen seni tam bir bilgisayar muhendisliginde ordinaryus seviyesine cikarir. Her zaman kotu tarafindan bakmamak lazim. Genel pc kullanicilari icin yazdim.  

|
    |

• Yarbay
    7715 Mesaj
    Oww PS5 upgrade gelmiyormuş 2020’de. 8300’e konsol alıp eski nesil grafiklerle oynamak ilginç olacak.
    Hep diyorum Ps4 + Xbox/Gamepass diye.
    Artık PS5’i The Playroom için alırsınız. İyi oyunlar.

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Oww PS5 upgrade gelmiyormuş 2020’de. 8300’e konsol alıp eski nesil grafiklerle oynamak ilginç olacak.

cyberpunk için alan yokki. bir sürü oyun geliyor updatelerle beraber.

quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

PS5'e bedava yükseltme olmayacak mı?

olacak fakat çıkış gününde olmayacak.

çoğu firma 1 yıl sonra verecek gibi yükseltmeyi.marvel's avengers oyunu gibi.

yada paralı satacak bazılar.rockstar olabilir o.

cyberpunk da 2021 e ertelendi.fakat 4-5 aya çıkar.diğerleri gibi 1 yıl sürmez bence

tepki o yüzden.eski nesil grafiklerle oynayıp bitirecek çoğu kişi

|
    |
    sagropa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

911 gerçekten efsane  

|
    |

TOGG
    [2018] Honda Forza | [2012] Opel Astra J Cosmo | [2012] VW Polo 1.6 TDI DSG | Huawei P30 Pro | Huawei Watch GT2 | Sony PS4 Pro | Sony PS4 20. Yıl Özel Sürümü | Sony PS5 | Vestel 43UD9300 | Vestel 40U9500 | Canik TP9 Elite S Combat | Remington Model 870
  • Yarbay
    7715 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: console-master

cyberpunk için alan yokki. bir sürü oyun geliyor updatelerle beraber.

Alıntıları Göster

2020 Goty adayı oyun gelmiyor. PS4 versiyonunda asla oynanacak oyun değil. Hem fps hem de 30 kare olursa oyun zevkini baltalar. Daha bir de görsel olarak kısmalar da olur.

Yeni nesile yakışan tek oyun Demon‘s Souls Remake kaldı.

|
    |

Arkadaşlar bu Porsche 911'in yüksek çözünürlüklü resimlerinin tamamını nerden bulabiliriz?  

|
    |

TOGG
    [2018] Honda Forza | [2012] Opel Astra J Cosmo | [2012] VW Polo 1.6 TDI DSG | Huawei P30 Pro | Huawei Watch GT2 | Sony PS4 Pro | Sony PS4 20. Yıl Özel Sürümü | Sony PS5 | Vestel 43UD9300 | Vestel 40U9500 | Canik TP9 Elite S Combat | Remington Model 870
  • Yüzbaşı
    761 Mesaj
    Witcher 3 oynarken PS4 zorlanıyor, fps drop yiyor, inşallah bunda da öyle bir şey olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    5404 Mesaj

Kaç kere erteleme aldı bu tip sorunları halletmişlerdir olmayacağını düşünüyorum.

|
    |
    ibrhmshn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    496 Mesaj

ben bazı oyuncuların gerçekten şımarıklık yaptığını düşünüyorum daha çıkmamış oynamadıkları oyuna "eski grafik" deyip burun kıvırıyorlar sanki arada pixel pixel fark varmış gibi   animasyon deseniz fizik ve oynanabilirlik deseniz anlayacağım da grafik muhabbeti yapmak şımarıklıktan başka bir şey değil bana göre

|
    |
kripto para haberleri
Masal Oku
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Canlı Tv izle
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.