Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (889. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tarz yapımlar sürekli gelmiyor sadece sabredin ve bitirmeye çalışın
    Evet diyaloglar sıkıcı olabiliyor ama onları da okuduktan sonra tuş ile atlayabiliyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyberpunk temasının nesi kötü, bir ton güzel eser var bu türde çıkmış. Do Androids Dream Of Electric Sheep, Neuromancer, Blade Runner, Ghost In The Shell, Akira, Total Recall, Minority Report, Judge Dredd, Matrix, Johnny Mnemonic...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Einar Solberg kullanıcısına yanıt

günümüzde bile çekilen bilimkurgulardan %80 i cyberpunk edebiyatına dayanır ( Inception, Ex Machina, Ready Player One, Reminiscence, Upgarde, Alita: Battle Angel, Altered Carbon, Humans, Black Mirror, ... ) yani buna kötü diyen bilim kurgu izlemesin bir zahmet :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 28 Ağustos 2022; 14:27:0 >
  • Hikayede hiç bir karışıklık bulmadım açıkası

NPC ruhsuz , npclerim iyi olduğu 1-2 oyun sayarız yine ortalama üstü

ai de berbatlık da aham şahamlık da görmedim. FPS, shooterlarda yapay zeka 3. şahıs yakın dövüş oyunlarına göre daha zordur.

Bu oyundan RDR2 den daha çok zevk aldım. Zevk alamayım başlayıp 10 saat sonra bıraktığım oyunlar Ubisoftun AC, Watch Dogs, Far Cry serileri, Mafia 3, GTA 5 i bitirmek için bitirmiştim, hikaye ile hiç bağ kuramamıştım, RDR2 de çok zorlandım oyun ortasında sarmaya başlamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 29 Ağustos 2022; 2:49:53 >
  • Katılıyorum cyberpunk, yakın ,uzak gelecek temaları hoşuma gitmiyor. oyun buna rağmen merakla oynattı. Gelecek temalı sevdiğim tek oyun Alien İsolation dı.

• arkadaşlar oyunda hava şu şekilde sisli kaldı bir iki yan görev geçtim defalarca zaman ilerletmesi yaptım ama değişmiyor bir türlü bunu yaşayan oldu mu ( haritanın her yerinde hava bu durumda )

• evohan kullanıcısına yanıt
    Lightning mod kullanıyorsanız ondan olabilir

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

evet kullanıyorum ama oyunu o modla bitirdim şimdi niye böyle yaptı ki acaba

Modu kaldırıp denedinizmi

hocam düzeldi blade runner easter egg in olduğu çatıya çıkıp yağmur yağmasını bekliyorsun sonra daireye gidip uyuyunca sis kalkıyor böyle bir çözüm buldum internette

çatıda ortam şahane bu arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 29 Ağustos 2022; 18:37:17 >

Gerçekten muazzam bir oyun bakalım bilmediğimiz başka neler çıkacak
    Dlclerin çıkmasını dört gözle bekliyorum

sırf yan görev için adamların yaptıkları harita bölgesine bakın burada hiç ana görev geçmedi zannımca

İlerisi için planları vardır muhakkak ama ne kadar ilerisi muamma, kocaman alan yapmışlar sonuçta ve detaylı da bir alan. Bu bölge içinde sanırım ana görev yoktu. Emin değilim ama bir dron düşürme görevinde belki buradan geçmiş olabiliriz onun haricinde civarında boş yan görevler var sadece.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Eğer göçebe başladığımızda saldırganlardan kaçtığımız bölge değilse evet burada ana görev geçmedi

@JaReD22

yok ben hiç hatırlamıyorum bu seraları dron düşürme başka bir yerdeydi oyun u bitirdim ama göçebe olarak başlamamıştım sadece ... bence de ileriki dlc ler için mutlak ana haritada farklı yerleri kullanacaklar bazı açılmayan binalar vs de açılabilir

Mesela witcher 3 te ayni haritanın farklı bölgelerini kullanmışlardı
    İkinci dlcde ise yeni bir bölge eklemişlerdi bunda da aynı yola basvuracaklar diye düşünüyorum

• Full legendary ile donatılmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 2 Eylül 2022; 8:11:43 >

• Yeni bir Night City Wire bölümü duyuruldu. 5 Eylül TSİ 18.00 da başlayacak olan bölümde Edgerunners animesi ve Cyberpunk 2077'e gelecek içerikler konusunda detaylar açıklanacak.

Cyberpunk 2077twitter
    “Choooom! There's something new on the horizon – a special episode of Night City Wire! We will talk about our upcoming anime Cyberpunk: #Edgerunners and what's next for #Cyberpunk2077. 🔥 See you on Tuesday, September 6th at 5 PM CEST https://t.co/cBU8yS6pfc”
    https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1565686110470144003?s=20&t=na_3AwnPyyGN0AmturEgiQ
  • Oyuna 100 e yakın mod kurup oynamaya başlamışken yeni güncellemenin gelecek olması güzel ama yüklediğim modlardan yola çıkarak oyunun ne kadar eksiği olduğunu bir kez daha gözlemledim. Aylardır hiç bir güncelleme getirilmeyen oyuna çok ufak boyutlardaki modlarla o kadar güzel kalite güncellemeleri yaptılar ki bunca aydır geliştirici ne yapıyor anlamak mümkün değil. En basitinden bir new game+, hayat yollarının oynanışa olan etkisi gibi ufak eklemeler dahi yapılabilirdi. Özellikle 1.5 sonrası bir hata var ki oyunu oynamaya büyük engel teşkil ediyor. Haritaya girince fps bir anda düşüyor ve çıktıktan sonra düzelmiyor. Oyunu kapatıp açınca eski haline giriyor ama bu seferde haritayı açmadan oynamak gerekiyor. Bir başka Polonya'lı geliştirici olan Techland Dying Light 2 yi topluluktan gelen geri bildirimleri- modları alıp güncellemelerle oyuna ekledi ve oyunu öyle geliştirdi ki oynanıştan teknik iyileştirmelere kadar çıkışına göre büyük fark oluştu ama sevgili CD Projeckt RED oyun içi hataları düzelttikten sonra kaliteye hiç uğraşmayıp aylardır bu basit iyileştirmeleri dahi oyuna getiremedi. Modcular olmasa bu oyun halen oynanan oyunlar arasında yer almazdı ama öyle modlar var ve oyunu bambaşka seviyeye getiriyor. En azından modları oyuna ekleseler fazlasıyla yeterli olur ama bu zamana kadar iki ceket, iki oyuncu evi dışında bir şey eklemeyedikleri için ne gelirse gelsin hiç bir beklentim yok.

• harita açınca fps düşmesi gibi bir sorun her pc de olmuyor bende 1.52 var ama öyle bir sorun yok oyun deli gibi detaylı şehirde kaymak gibi akıyor gpu kullanımıda çok iyi büyük aşama kaydedildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 2 Eylül 2022; 21:36:56 >
  • 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.