Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (891. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun durumu nedir arkadaşlar? Oyunu ön sipariş ile aldım 2 saat oynadım sadece ilk çıktığı gün.

• RatchetReis kullanıcısına yanıt

Aynı durumu bende bilgisayarda yaşıyorum. Çözüm bulamayınca oynamayı bıraktım.

• Dandik bir oyundu halada öyle.

• 18.5 gb'lık güncellemenin içerisinde fsr 2.0 hala yok, neredeyse destek verilmeyen oyunlara bile bu teknoloji eklendi, tam cd*r'den beklenecek hareket. Mesaj bu kadar Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• manesnuc kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için sağolun hocam fakat sorun şuki tek save dosyası üzerinden kaydederek hata yaptım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    O zamandan beri oyun çok yol katletti hocam
    Fps eskisi gibi dalgalanmıyor stabil
    Buglar iyice azaltıldı ufak tefek var
    Npc yapay zekası ne yazıkki ilk günkü gibi kötü
    Oynanır mı tabikide oynanır türünün tek örneği
    135 saat oyunda hersey yaparak başarımlari fulleyerek bir dakika sıkılmadan oynadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeyle eklenen güzel eklentiler var ama bozdukları şeyse modlar, en ufak bir mod dahi oyuna yüklenemiyor. Modlar bu oyunun halen canlı kalmasının en önemli sebebiydi ama kendi mod araçlarını ekledikleri için bunun dışında dosyalarda yapılacak en ufak değişiklikte oyun açılmıyor. Yeniliklere gelirsem transmog oyuncu evlerdeki gardroplarda yapılıyor. Buradan 6 farklı kıyafet dizilimini kaydedip aralarında geçiş yapabiliyoruz. Bunun dışında yine oyuncu evlerinde arcade makinelerinde mini oyunlar eklemişler. Birisinin adı Roach Race ve arka plana Witcher 3 müziğinin arcade hallisini eklemeleride hoş bir detay olmuş. Yinede oyunda buglar halen var, güncellemeye modlar etki etmesin diye oyunu sıfırdan indirerek denedim ve ilk karşılaştığım npc havada oturmuş haldeydi. Bunun dışında kendi kendine patlayan birkaç araç daha gördüm. Anlaşılan bunlar hep var olacak. Modları bozmaları kötü oldu, o kadar mod yüklemiştim artık bir işe yaramıyorlar.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• 1.6 güncellemesi sonrasında oyunda mod kullananlar varsa artık eski sürüm modları silsinler çünkü yeni güncellemeyle artık tüm modlar Redmod aracı ile oyuna eklendiği için hiçbiri çalışmıyor. Bunun için ücretsiz dlc olarak mağazada yer alan Redmod aracını indirip yükleyin. Böylece oyun dosyaları içinde mods klasörü oluşacak. 1.6 ve Redmod uyumlu modları artık bu klasöre eklemeniz gerekiyor. Ayrıca RED Launcherdan modlara izin ver seçeneğini aktif ederseniz modlar aktif olur diğer türlü yine çalışmıyor. Mod işini bozmaları biraz kötü oldu çünkü oyuna ekledikleri her şey oyuncuların yaptığı modlardan başkası değildi ve popüler modlar yeni araca göre yeniden uyarlanırsa kullanılabilir diğer türlü ise mod işi bitti diyebiliriz.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• -Bane kullanıcısına yanıt

rdr2 de fsr1.0 bile yok

• Oyundayken haritayı açıp bişeylere bakmak istediğimde 4-5 saniye inanılmaz kasıyor arkadaşlar sizde de aynı sorun var mı ?

Oyunun son güncellemelerine detaylı şekilde baktım bu sorunun düzeltildiği yazıyor ama düzeltilmemiş gibi duruyor..

• nolamaz kullanıcısına yanıt
    Dosya doğrulama yaptınız mı hocam belki güncellemeyi eksik yapmış olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
    Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehberrock paper shotgun
    Red Dead Redemption 2 is the latest game to add FSR 2.0 support
    https://www.rockpapershotgun.com/red-dead-redemption-2-is-the-latest-game-to-add-fsr-20-support

ben umudu kesmişim, buna geldiyse cyberda hali ahzırda 1.0 varken 2.0 da gelir. Sonuç muazzam quality modda bırak fps artmasını görüntünün bulanıklığı bile gitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 9 Eylül 2022; 3:1:59 >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Valla diğer güncelleme maddeleri gelmiş oyunun içine. Bazılarının olup bazılarının olmama durumu olur mu ki ?

Ama ben akşam bi deneyeyim doğrulamayı o zaman ne olur ne olmaz..

• Evet, bende ilk kez God of War'da denemiştim aradaki fark muazzam. FSR 1.0'da görüntüyü çamur ediyor baya ama 2.0 da neredeyse açılmamış hali ile arasında hiç görüntü kaybı yok üstelik gayet yüksek bir fps boostu veriyor.

Cyberıda geliceği duyrulmuş eli kulağındadır. krt değştirmeyi düşünüyodum şu haliyle rdr2 garifk fps oalrak tatmin edici kart değiştirmekten vazgeçtim.

• Oyunu tekrar bitirmeyi düşünüyorum 1.6 güncellemesinden sonra bir güncelleme daha gelecek mi? DLC vs.. bekleniyor mu yoksa uzun süre bir şey gelmez mi? Bekleyeyim mi başlayayım mı?

• Cemo94 kullanıcısına yanıt

Eğer görece yeterli sisteminiz varsa başlayın bence. 1.6 güncellemesinden sonra özellikle polis sistemi üzerine yoğunlaşacak 1.7 veya 2.0 güncellemesi de gelecek. Baya kapsamlı olacağı söyleniyor ama deneyiminizi etkilemez, beklemeye değmez. 2023 de ise Phantom Liberty DLC'si gelecek. Ezcümle iyi sisteminiz varsa başlayın bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt
    Rx6600, r5 3600, 16gb ram. Fena sistem sayılmaz rx570 ile fsr açık çamur gibi grafiklerle bitirmiştim şimdi sistemi düzenledim oyunu adam gibi grafiklerle oynamak istiyordum sanırım sistem yeter hocam

• Cemo94 kullanıcısına yanıt
    Ryzen 2600, rx570 ve 16 gb ram ile aldım bu oyunu pc'de ön sipariş ile ve ilk kez bu pc'de bitirmiştim. Daha sonra geçtiğimiz yıl ağustos-eylül gibi xbox series s aldım ve bu yıl içinde indirim döneminde tekrar xbox'da satın alıp 2. Kez güzel grafiklerle bitirdim. Series s cyberpunkta ne verebilir diye düşünüyordum oyunu konsolda almadan önce ama youtube videolarında hem kalite modunda hem de performans modunda gördüğüm kadarıyla benim emektar pc'dekinden baya baya daha iyi görseller vardı ve stabil gibiydi aldım gitti. Şimdi 3. Kez bitirmek için başladım geçtiğimiz günlerde. Pc'yi konsol alınca kardeşime bıraktım ama şu an elimde pc olsa modlarını da denemek isterdim. Gerçi şu son güncellemeden sonra bir süre mod eklenemeyecek gibi ama bu güncellemeye kadar deneyecek çok zaman vardı. Neyse bu oyun ne kadar güzel grafiklerde oynanırsa o kadar etkileyiciliği artıyor.

• 
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.