Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral'ın Maserati ve Ferrari'li Yeğenleri | Yiyenler Serisi #1 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
4
Favori
19.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
321 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallahi gemisini kurtaran kaptandır. O kadar rahatsız oluyorsanız siz yapmazsınız olur biter. Özeniyorsanız sizler de onlar gibi davranabilirsiniz. Şuraya yorum yazanların yarısından fazlasına şunların imkanlarının yarısını gösterseler daha beterini yaparlar gelmişler burada edebiyat parçalıyorsunuz.

Hep söylerim, bu ülkede her şeyi böylesine sorgularsan işin içinden çıkılamayacağını anlarsın. O yüzden fazla sorgulamayın düşünmeyin bir üst lige tırmanmaya bakın.
  • Canı gönülden şunu demek istiyorum:
    Eğer ki bu ve bunun gibiler de 1 kuruş hakkım var ise, 7 aylık oğlumun hakkı varsa ,
    tüm ailesinin sevdiklerinin ve kendilerinin ağzından burnundan kan olsun aksın..
  • Abi şu insanliktan nasibini almayanlara Koç Grubunu niye kiyasliyorsunuz. Bir yerde 100bin kişiye direk iş sağlayan, bu sayede milyonlarca kişinin çalışmasını sağlayan, kurumsalligini tüm dünyaya belli etmiş bir aile şirketi. Bir yerde haramzade, zikkimzade, ne idugu belirsiz tipler. Efendiler bir haya, biraz kendinize gelin. Bunu diyebilmeniz için İlber ortayli tabiriyle gerizekalı olmanız lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kiralık arabadır altı üstü kaç para bi lamborghini kiralamak 1000 lira falan, bir şey değil ki
  • 17 sene tahta sıralarda boşa dirsek çürüttüğüm aklıma geliyor.
    :Ddd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kelise kullanıcısına yanıt
    Onlara sonradan görme diyoruz, hakkıyla çalışıp zengin olanın bir ağırlığı oluyor zenginlik yakışıyor onlara. Ama bunlar sonradan görme olduğu için ve kazancın kaynağı da meçhul olduğu için hepsi aynı şeyleri yapıyor dediğin gibi.
  • tiksiniyorum artık.. yeter.. zengini ayrı namussuz fakiri ayrı namussuz. başka ülke olsa şunlar insan içine çıkamazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 7 Nisan 2020; 23:48:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Koçlara derken koç ailesinden bahsediyorsun sanırım? Bu adamlar yıllardır ticaretin içindeler adamlar 100bin kişiye istihdam sağlıyor. Çok şey yazardımda boşver.

Alıntıları Göster
    Bunlarin acısı Ekrem İmamogluna destek verdi diye bosver. Sorsan yahudi bunlar diyip çamur atar savunduğu kişilikler fotodakiler işte

• Gelirin herkese eşit dağılacağı günler de gelecek inş ;)

• yiyin amk yiyin çatlayana kadar yiyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Bir tarafta hastalığı hiçe sayıp devletin vereceği 1000₺ yardım için ptt önünde kuyruk olan yoksul vatandaşlar bir tarafta bunlar. Bu düzen böyle gidemez.
    Ve işin ilginç tarafı o kuyruktakiler bunları deli gibi savunuyor toz kondurmuyor.

• -Rusher- kullanıcısına yanıt
    2010 yılında 605 milyon, 2015 de 160 milyon vergi cezası sadece tüpraşa kesildi. Hani koçun devletden beleş fiyat diyebileceğimiz bir paraya aldığı tüpraş var ya o. Ama sizin kafalar Telekom beleşe satıldı der telekomun 5-6 katı ciro yapan tüpraşın daha ucuza koç tarafından alınmasına hiç ses etmez. Niye? Kendi adamınızdır, koç alırsa helali hoştur.

Yukarıdaki vergi cezalarını nette ara. İkisinde de koç dörtte birini ödeyerek yaklaşık 500 milyon vergi borcunu sildirtmiştir ama bunu da sizinkiler görmez. Niye? Bunu da sen yaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

2010 yılında 605 milyon, 2015 de 160 milyon vergi cezası sadece tüpraşa kesildi. Hani koçun devletden beleş fiyat diyebileceğimiz bir paraya aldığı tüpraş var ya o. Ama sizin kafalar Telekom beleşe satıldı der telekomun 5-6 katı ciro yapan tüpraşın daha ucuza koç tarafından alınmasına hiç ses etmez. Niye? Kendi adamınızdır, koç alırsa helali hoştur.

Yukarıdaki vergi cezalarını nette ara. İkisinde de koç dörtte birini ödeyerek yaklaşık 500 milyon vergi borcunu sildirtmiştir ama bunu da sizinkiler görmez. Niye? Bunu da sen yaz.
    Satana bak ceza kesene bak. Gezide otelini açtı diye düşmanca tutum sergiledi cezalar ondan sonra kesilmedimi? Ya hadi bi koç ailesini bırak diğerlerini tartış benimle. Yarın öbürgün menfaatlerine ters birşey yapsın bakalım ne yandaş kalır yanında ne başka birşey. Hiçte demiyosun bu virüs sürecinde adam on numara işler yaptı bağışıydı imkanları sunması vs... yandaş iş adamları nerede? Listede ben mi görmedim nedir?

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
    2-c sınıfından arkadaşımıza yolsuzluğu öven kompozisyonu için teşekkür ediyoruz.

• la adamlar zaten zengin maseratisi olmasi imkansiz bi durummu. Saral ailesi eski ve zengin bi aile. bu haber niteliği taşımıyor

• Helal olsun yiğidim. Çatır çutur ye. Öyle bi tadını çıkart ki şu hayatın ; çıkaramayanların ağızları sulansın seni görünce

Herkese nasip olmuyor gördüğünüz gibi. Güç de bunlarda para da . Siz ne kadar bi taraflarlarınızı yırtarsanız yırtın

Bize de burdan havlamak düşer

Yıllarca okul okudum türlü türlü zorluklarla

Şimdi 4 yıldır yeraltı kömür madeninde mühendis olarak çalışıyorum.o kadar zor ki nasıl anlatsam bilemedim yani. Normalde 7,5 saat çalışma süremiz ama ben 10-11 saat sonra çıkıyorum ve kapkara sırılsıklam . Mesai filan yok hee yanlış anlaşılmasın.
    Neyse çok konuşmanın anlamı yok

HELAL OLSUN YİĞİDİM çatır çutur yiyesin

• fotoğraflara 10 saniye bakınca , her yıl maaşından kesilen 20k üzeri vergilerin ve yine fatura kestirdiğin ya da kestirmediğin herşeyden alınan vergilerin nekadar gösteriş meraklısı ve bir okadar da zevksiz sonradan görme insanların cebine gittiğini görüyorsunuz. Sinek küçüktür ama mide bulandırır , bunlar sinekten daha küçük durumdalar aslında. Sadece zamanı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4ikaos

Canı gönülden şunu demek istiyorum:
    Eğer ki bu ve bunun gibiler de 1 kuruş hakkım var ise, 7 aylık oğlumun hakkı varsa ,
    tüm ailesinin sevdiklerinin ve kendilerinin ağzından burnundan kan olsun aksın..
    Doğa ana mazur görsün affetsin bizi ama ben de hiç hissetmediğim ve sindirmekte zorlandığım bu duyguları hissediyorum. Dünya çapında bizi düşürdükleri durumdan da çok utanıp sadece manevi tazminatımızın dahi söylediğiniz gibi olduğunu düşünüyorum...

Avamlardaki kan davası denilen şey buymuş demek ki; başkalarına hayırları dokunmayan kişiler kanla iş yapar, ağızları kan doludur ve kan temizler namussuzluklarını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.