Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral'ın Maserati ve Ferrari'li Yeğenleri | Yiyenler Serisi #1 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
4
Favori
19.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
321 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunları sadece biz okuyoruz ve görüyoruz. AKP'liler buralarda gezmiyor maalesef.
  • Bu başlık altında Koç Holding'i savunma girişimleri uğraştıkları "sanat" dallarını ortaya çıkarıyor. Gördüğünüz resimlerdeki ve okuduğunuz haberlerdeki herkes İtalyan artıklarıdır. Paraları organize bir şekilde yürütüp o beş para etmez tasarıma sahip (yerin tozunu alan), kendilerine ve yaptıkları yollara dahi yakışmayan arabalara akıtıp para transferi yaparlar...

Resimler kan donduracak kadar kötüyken bir de Koç'um istihdam sağlıyor diyip hala vergi veriyor diyebiliyorlar. Köyde öküzle tarla sürecek biyolojileri varken biraz bakım yapıp böyle pozlar veriyorlar ve odağı değiştiriyorlar. Öyle yuvarlanıp gidiyorlar işte, o köylülüklerinden ve az gelişmiş ayak takımlarından dolayı da "Türkiye"de her yer mikrop yuvası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Afiyet olsun. Bence herkes yolunu bulsun bir şekilde ülkede gördüğünüz gibi adalet yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 7 Nisan 2020; 12:32:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk70

bukadar çirkin ittici keko tipli de olunmaz ki gerçekten adamın kafası çirkin
    Hiç sormayın, yumruk atmışlar gibi oluyorum. Dersin çalışmış kazanmışlar hayır çalıp çırpmışlar, dersin adam olmuşlar yakışıyor oh nenni koçari o da yok. Off beynim donuyor, neyin nesi bu duygular çözemiyorum...

Kıskanç değilim ama bir hata var burada, bize yükselirsin de bu ucube hallerle dışarıda kime yükselirler veya kimlerle ortak çalışıyorlar ve ortak çalıştıkları kişiler, kurumlar, devletler bunların sözüm ona "erkekliğini" nasıl yiyorlar anlayamıyorum, irkiliyorum

• Mesajım silinmiş.

Alın forumunuzu başınıza çalın!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bugraloji

yaşadığım şehir, muhattap olduğum tiplerin tamamı ve tanıdığım insanların neredeyse tamamı bu zihniyette olan insanlardan oluşuyor ve iddia ediyorum bunlar gibi olmayıp bunları benim kadar tanıyan çok az insan vardır.
    Ölesiye korkuyorlar sistemin değişmesinden. O yüzden yalanmış,iftiraymış ; o kadar basit ki bunlar için, yapamayacakları şey yok. Bu yüzden deli gibi silahlanıyorlar. Aslında onlarda biliyorlar gelecek olanı, o yüzden bu sisteme öyle bir bağlanıyorlar ki değil günahsız insanı ; analarını babalarını eclatlarını keserler bu sistem için. Ancak karakter olarak çoğunluğu zayıf ve boş olduğundan ateş olsalar nokta kadar yer yakabilirler.

Ezici çoğunluğu tamamen görgüsüz, Allah korkusundan uzak, "gemisini yürüten kaptandır" "Allah sevdiği kuluna parayı verirmiş" mantığında olanlardır. Muhabbetlerinin çoğu hurafeden, manipüleden oluşur. Bu sebeple kendi gibi olanlarla çok iyi geçinir, yalamaktan, kaz gelcek yerden tavuk esirgenmezcilerdendirler. Ancak etrafında düşen, eskisi konumunda olmayan biri olduğunda yamyam gibi birbirlerinin üzerine çökerler.

Aslında böyle yapmaları çok güzel oluyor, halk bunlar sayesinde gözlerini açıyor, birazda cesaret bulduğunda bunların en az 100 sene ülkede yeri olmayacak ve belki bu devrimsel hareket sayesinde ülkecek çok iyi noktalara gelebileceğiz.
    Yazınız çok güzel ama devrim gibi bir olgu bunların ışığıyla (karanlığıyla) gelmez, Ekşi Sözlük tarzı lastikleşmiş, naylonlaşmış, sunileşmiş bir devrim olur olursa da. Devirecek adam mı var veya şimdiye kadar bunları yapmalarına izin verdiler de bundan sonrası için ne düşünülüyor olabilir ki? Gün geçtikte çirkinlik üzerine çirkinlik katı çıkıyorlar, zaman ve çağ denilen kavramın bile altında ezilirken takındıkları tavrı troll'lerinden görebilirsiniz...

O görgüsüzlükleri görgüsüzlük değil atomik quantumsal patlama, Anadolu halkına açıklanması gereken bir şeyler var ve birileri özürler borçlu ama şimdiden söyleyim asla o özrü kabul etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 7 Nisan 2020; 13:11:30 >

• Artık bu durumları insanlar normal karşılamaya başladı.
    Eee babası koskoca baş danışman, tabi binecek diyenlerin sesini duyar gibiyim.
  • Bal Tutan Parmağını yalar misali. Bu akp hükümeti kadar etrafına yedirenini görmedim.

Adamlar seviyor tanıdığa destek olmayı. Birbirini fazla tutuyorlar. Diger herkesi yok sayıp sadece kendilerinden olana bakiyorlar. Yanlis anlaşılma olmasın. Oy verenlere de bakmiyorlar.

İlginc bir sistemleri var fakat çarkın içine gorebilen tomarla götürüyor, buda apaçık ortada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önceden zenginler şatolarda, saraylarda, yalılarda yaşıyordu. Kapalı bir ortam. Zenginlerin ne yiyip. ne içtiklerini, nasıl yaşadıklarını sadece oradaki hizmetlileri görüyor, tanık oluyordu. Onlar da ağzı sıkı insanlardan seçiliyordu. Şimdi sosyal medya sayesinde her şey apaçık ortada. Adaletsizlik ortada. İnsanlar buna isyan ediyor. Bu değirmenin suyunun nereden geldiğini sorguluyor. Bu düzenin böyle devam edemeyeceği aşikar. Din ile kader,kısmet edebiyatı ile insanları baskılıyorlar. Ama insanlar okudukça, araştırdıkça sorgulamaya ve olanlara tepki vermeye başladılar. Yavaş yavaş da olsa pastadan paylarını istiyorlar. Adaletsizliğe karşı isyan başlıyor. Neden dünyanın yönetiminde hep aynı aileler var? Neden ülkeleri hep zenginler yönetiyor? Fakir bir insan millet vekili bile olamıyor. Bakanlar, bürokratlar hep zengin insanlar. Hepsi iş adamı. ZAten zengin adamlar. Bir de bakan, bürokrat alıyorlar. Nüfuzlarını kullanıp daha da zengin oluyorlar. Çevrelerinde arpalananlar oluyor. Sonra demokrasi diyorlar. Seçme seçilme hakkı. Biz sadece önümüze konan seçeneklerden birini seçmek zorunda kalıyoruz. Ben belki o seçeneklerin hiçbirini beğenmiyorum.

• KievKarambolü kullanıcısına yanıt
    İlçe başkanlığından aynı mesajı dağıttı galiba abileriniz. Yukarıda bir kardeşin de aynısını yazmış.

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    1) Hiçbir siyasi partiye veya gençlik kollarına üye değilim.
    2) Böyle bir ihtimal olduğundan yazmış olabilir mi sence?

• Vallahi şöyle bir aileye mensup olamadık yazıklar olsun .Bizimkiler hep aç ,namuslu .En zengininde sahin var .
  • Tiplere gel 😀

• 5 maskeye tav olan millete müstehak
  • ohh vallaa
  • Ne mezunu ne iş yapar bilmeden sadece varlıklarına bakarak yorum yapmak ne kadar objektif bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her toplum hak ettiği gibi yönetilir.
  • işte bunun gibi binlercesi var..paraları bunlar yedi ve yemeye devam ediyor...

bunların yüzünden hazine kasası boşaldı bunların yüzünden dolar artıyor bunların yüzünden maaşlar eridi bunların yüzünden paranın değeri kayboldu bunların yüzünden yoksulluk arttı bunların yüzünden yolsuzluk arttı işte BUNLARIN YÜZÜNDEN ÜLKE SİLAHSIZ İŞGAL EDİLİYOR...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.