Şimdi Ara

Çukurova Üniversitesi Topluluğu[Ana Konu] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.975
Cevap
31
Favori
84.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LizOzOM

quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

Defterde ki sorular Elimden daha fazlası gelmiyor. Kısmetse yeni sene artık alt sınıflar için elimde güzel ganimetler olacak

Hocam forum güzel olmuş seneye ders notları olduğunda siteye baya bi ilgi görür öğrencilerin kullanacağı aktif bir site yoktu eline sağlık.

Umudumuz işe yaraması konusunda :) Vizelerde sizde arkadaşlarınızla 4-5 kişilik grup olup, herkes 1 soruyu ezberlese çıkışta sınav kağıdı olur elinizde. Bunları da bana gönderirseniz eklerim.

• quote:

Arkadaşın kardeşini araştırmalar sonucu Deltaya yazdırdık. Bayağı memnunlar ve 2 ayda ciddi gelişim söz konusu. Tavsiye edebilirim onları

türk amerikan derneğini tavsiye ederim. senet,evrak vs. yok. kurs başı 140 tl. gününü saatini siz belirliyorsunuz. yabancı ve türk hocalar birlikte giriyor derse. 50 yıllık kurum. delta falan hikaye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

quote:

Arkadaşın kardeşini araştırmalar sonucu Deltaya yazdırdık. Bayağı memnunlar ve 2 ayda ciddi gelişim söz konusu. Tavsiye edebilirim onları

türk amerikan derneğini tavsiye ederim. senet,evrak vs. yok. kurs başı 140 tl. gününü saatini siz belirliyorsunuz. yabancı ve türk hocalar birlikte giriyor derse. 50 yıllık kurum. delta falan hikaye.

Delta'nın hikaye olduğu kada TAA'da hikaye...Kaç tane öğrencim var ordan kaçıp gelen...Hocam birşey öğretmiyorlar orda diye.

• Abi bu nasıl bir Introduction sınavıdır. Adam resmen dalga geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhanry -- 21 Kasım 2013; 16:52:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanry

Abi bu nasıl bir Introduction sınavıdır. Adam resmen dalga geçti.

dostum kaç bekliyorsun? çok mu zordu süre mi yetmedi benim arkadaşlar süre yetmedi diyor
  • soruyu anlamak biraz uzun sürdü. sadece subnet mask,subnet ip,broadcast falan öğretti gitti saçma sapan birşey sordu. ama süre çok rahat yeterdi. süreden sıkıntı olmadı açıkcası. sıkıntı sorduğu soru.

soruyu anladım yaptım ama sonlara doğru o sinirle hesaplamaları yanlış yapmış olabilirim. çok iyi de alabilirim, sıfır da alabilirim. ama şu bir gerçek ki ortalama 5-10 falan anca olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhanry -- 22 Kasım 2013; 0:30:25 >
  • Arkadaşlar çukurova üniversitesi-ziraat fakültesi ögrencısıyım okula en yakın yerde bulunan özel erkek ögrencı yurdu arıyorum bıldıgınız yurtlar varsa yardımcı olabılırmısınız .Yurtlardan bahsederken odalar kac kısı,temız mı ve özellıkle aylık fıyatından bahsedersenız cok yardımcı olursunuz.
  • Okula en yakın erkek öğrenci yurdu beyazevlerdekiler. temizlik ve kişi sayıları gibi detayları bilmiyorum. gidip kendinde hem görüşür hem örnek odaları görebilirsin
  • Yine bir sınav dönemi hortlatayım bu konuyu.

Ben baya salmış vaziyetteyim. İşler baya sarpa sardı. Introduction (vize 51) ve Algroritma (Vize 28;sınıf ortalaması 21.9;lab 0) bu iki ders ne olacak bilmiyorum. Mustafa hoca 45 in altını geçirmeyeceğim diyor. Gözdağıdır büyük ihtimalle. Sınıfta en yüksek 1-2 tane 61 var geri kalan rezalet ortalamadan belli olacağı üzere. Bir de dediğini yaparsa ne olur bilemiyorum. Not sistemi hakkında hiç doğru dürüst bilgi yok. Diyelim 45 i CC yaptı, şartlı geçme kaç olacak? En azından ona göre çalışırdık. Kimse de en ufak istek yok çalışmaya dair, adam tüm umutlarımızı yıktı. Introduction için bugün arkadaşım çıkmış soruları getirdi 2009-2010 falan. En ufak bir şey anlamadık en hafif tabirle. Bu adamın olayı nedir abi ya. Adam 1+1 öğretip integral soruyor gibi birşey.

Özetle, arkadaşla bugün tekrar sınava girmeyi bile düşündük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhanry -- 13 Ocak 2014; 3:23:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhanry

Yine bir sınav dönemi hortlatayım bu konuyu.

Ben baya salmış vaziyetteyim. İşler baya sarpa sardı. Introduction (vize 51) ve Algroritma (Vize 28;sınıf ortalaması 21.9;lab 0) bu iki ders ne olacak bilmiyorum. Mustafa hoca 45 in altını geçirmeyeceğim diyor. Gözdağıdır büyük ihtimalle. Sınıfta en yüksek 1-2 tane 61 var geri kalan rezalet ortalamadan belli olacağı üzere. Bir de dediğini yaparsa ne olur bilemiyorum. Not sistemi hakkında hiç doğru dürüst bilgi yok. Diyelim 45 i CC yaptı, şartlı geçme kaç olacak? En azından ona göre çalışırdık. Kimse de en ufak istek yok çalışmaya dair, adam tüm umutlarımızı yıktı. Introduction için bugün arkadaşım çıkmış soruları getirdi 2009-2010 falan. En ufak bir şey anlamadık en hafif tabirle. Bu adamın olayı nedir abi ya. Adam 1+1 öğretip integral soruyor gibi birşey.

Özetle, arkadaşla bugün tekrar sınava girmeyi bile düşündük.

Demek ki aynı durumda olan yalnızca ben değilmişim. Resmen içimden geçenleri, düşündüklerimi falan serdin ortaya. Bi de Karadenizli'ysen sen eşittir ben bile olabiliriz

• alooocum kullanıcısına yanıt
    Anne-baba tarafı İspir.
  • batuhanry kullanıcısına yanıt
    Introduction için uyarmıştım ki senin daha vizede kötü gelmiş :) Final sorusu daha karmaşık olacak ama hatırlamıyorum işte. Yarın sen nerede giriyorsun sınava? Finalde olasılık ve gate olacak. Tek soru soracak.

Mustafa hocaya gelince 45 dediği genel ortalamanız. Labın % kaç etkisi var sizde bilmiyorum ama vizenin %40ı + finalin %60ı 45 olursa geçersin yoksa bırakır. Daha algoritma 2si var :))
  • kdrsrsln kullanıcısına yanıt
    Abi uyardın da o işlediğimiz ve senin çıkacak dediğin şeyler çıkmadı işte sorun o. Ortalama tahminen 30-35 arası bir şeydir. Yine iyi bile aldım yani. :) R2-306 dayım yarın. Olasılık dersi yılbaşına geliyordu. O kadar şey işledik hiçbiri çıkmayacak ve yılbaşı günü tek bir derste işlediği şeyi soracak olması çok garip ya.

Lab 20 vize 30 final 50.

Bir şans versin valla çalışacağım ikinci dönem.

Edit: Genel ortalama da 26.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhanry -- 15 Ocak 2014; 0:21:51 >
  • batuhanry kullanıcısına yanıt
    Nasıl çıkmadı? Bende alttan alıyorum Not yükseltmek için ve vize geçen seneki soruların aynısıydı. Öyle olunca ben yine 10dk da bitirmiştim.

Olasılık için 12.15 civarı 305in orada beni bul. Sana kısa özet geçerim. Numaramı PM atıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Soru çıktı da, sorunun asıl kısmı olan And operatörü hakkında hiçbir şey öğretmemişti. :)
  • Fatih hoca girmiş notları sisteme. DD.
  • AA vermiş sağolsun hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrsrsln -- 16 Ocak 2014; 14:29:37 >
    Yakışır.
  • iki dönem üst üste ortalama 1.80'in altında olduğunda kalınıyor mu? yani tam sene?
  • Sınıfta kalma kalktı.Artık akts ye göre ders alıyorsun. Önce altta ki derslerin, sonra yeterli kredin varsa (dönemlik maksimum 40akts) üstten ders alıyorsun. Bu durum dönemlik geçerli artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.