Şimdi Ara

Çukurova Üniversitesi Topluluğu[Ana Konu] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.976
Cevap
31
Favori
83.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Muafiyet sınavı ne kadar zorlukta oluyor 2saatlik ders için olan muafiyet sınavı bide geçş yılların sorusu olan var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cptn10 C kullanıcısına yanıt
    Bize hocamız eğer hiç bir şey bilmiyorsanız geçemezsiniz demişti. Yani basit oluyor ben o zaman BA ile felan geçmiştim normal bir bilgim vardı ingilizce konusunda. geçmiş sorular yok malesef.
  • Arkadaşlar ne kadar devamsizlik yaptığımızi ve bolume kaçıncı sıradan girdiğimizi nasıl ogrenebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierra 117 -- 28 Eylül 2016; 20:29:21 >
  • Sierra 117 kullanıcısına yanıt
    Bölüme kaçıncı sıradan girdiğini öğrenci işlerinden öğrenebilirsin. Devamsızlığı ise sen takip edeceksin, bunun dışında hocalarınla da birebir görüşüp öğrenebilirsin.
  • Kulüp kayıtları bugünden itibaren başladı mı?

• Strange Night kullanıcısına yanıt
    kültür müdürlüğünün önünde standlar açıktı bugün kayıt yapıyorlardı sanırım
  • Arkadaşlar elektrik elektronik okuyan ya da mezunu var mı?

• just_a_student kullanıcısına yanıt
    Ben okuyorum kardesim sorun varsa sorabilirsin.

• arkadaşlar öğrenci popülasyonunun yüksek olduğu semtler nerelerdir? öğrenciler nerelerde ev kiralıyorlar bilgi verecek olan var mı acaba.
  • Barajyolu, Beyazevler, Turgut Özal, Mavi Bulvar, Sepici.
    Bu semtlerden Sepici biraz varoş gibi kalıyor diğerlerinin yanında. Normal ailelerin kaldığı apartmanlar da bolca var, eşyalı stüdyo daireler de...
  • arkadaşlar bir sorum olacak. yemekhaneyi nasıl kullanabilirim öğrenci kartım olmadan. öğrenci kartım henüz basılmamış. gişelerden nasıl geçeceğim?
  • yolcu4020 Y kullanıcısına yanıt
    Sırada yakınınızdaki kişilerden rica edin, fazla bakiyesi olanın kartını kullanın. Ücretini o kişiye vetin. Çoğu kişi yardımcı olur bu konuda, endişe etmeyin.

• Universite bilgisayar muh. ogrencisiyim gecme notu kaç bilen var mı aranızda 50 mi yoksa 60 mı CC yapıyor ?
  • 11kuzgunxxx 1 kullanıcısına yanıt
    En az 35 ama bağıl siteme göre değişir ortalama yüksekse 40 olur 60 cc de düşebilirken cb de düşebilir.

• Merhaba yüksek lisans başvuruları ne zaman acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.