Yüzbaşı
31 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar 5 kişilik bir aileyiz. Termosifon almayı düşünüyorum fakat bu konuda pek bilgim yok. Kime sorduysam önemli olan servis ağı olması diyor. Bu konuda gerçekten bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?
ARKADASLAR OYUNU İŞ VE ÖZEL HAYAT YOGUNLUGUNDAN DOLAYI BIRAKIYORUM.HESABIN BUTUN GEREKLI BILGILERINI YAZDIM.ALMAK ISTEYEN OLURSA SITE ICERISINDEN MSJ ATABILIR.YAZMIŞ OLDUĞUM BUTUN TANKLAR GARAJDA MEVCUT OLUP HEPSININ UZERINDE GEREKLI MODULLER MEVCUTTUR.

10 lwl:--T110E5---Fv215B---IS7---Centrıon AX

8 lwl:---Löwe(Pre Tank)---T26E4(Pre Tank)---FCM 50t(Pre Tank)----IS3----T32

6 lwl:---T-150--Cromwell B(Pre Tank)---Type 64(Pre Tank)---T-34-85

5 lwl:---Churchıll III(Pre Tank)

SAVAŞ SAYISI:7000

WİN8:1835

WİNRATE:%53.76

200 e yakkın altın ve şuan ıtıbarı ilede 5 gunluk pre mevcutdur.

FİYAT:350 TL(Sadece pre tankların fıyatı 400 TL uzerı olması hesabın zararına satıldıgını gostermektedır.)
ARKADASLAR OYUNU İŞ VE ÖZEL HAYAT YOGUNLUGUNDAN DOLAYI BIRAKIYORUM.HESABIN BUTUN GEREKLI BILGILERINI YAZDIM.ALMAK ISTEYEN OLURSA SITE ICERISINDEN MSJ ATABILIR.YAZMIŞ OLDUĞUM BUTUN TANKLAR GARAJDA MEVCUT OLUP HEPSININ UZERINDE GEREKLI MODULLER MEVCUTTUR.

10 lwl:--T110E5---Fv215B---IS7---Centrıon AX

8 lwl:---Löwe(Pre Tank)---T26E4(Pre Tank)---FCM 50t(Pre Tank)----IS3----T32

6 lwl:---T-150--Cromwell B(Pre Tank)---Type 64(Pre Tank)---

5 lwl:---Churchıll III(Pre Tank)

SAVAŞ SAYISI:6695

WİN8:1835

WİNRATE:%53.76
Superonline Saçmalığı...

Sadece 1 adet ödenmemiş faturam bulunmakta.Onunda son ödeme tarihi 12.11.2015 dir.Şikayetimi anında cağrı merkezi aracılığı ile dile getirdiğim halde kendilerinin herhangi bir şey yapamayacaklarını söylediler.Son ödeme tarihi sadece 5 gün geçmiş olan faturamdan dolayı hızımın 128kb a düşmesini anlamıyorum.Aylık gelirini ay sonunda alacak biri olarak bu nasıl bir uygulama veya sistem anlamış değilim.10 gün boyunca 128kb ile mi bağlantı yapacam???Böyle saçmalık olamaz.Adamlar bildiğimniz dalga geciyor.Olakı faturayı odemek ıcın superonlı.net e gırmek ıstesem 128kb hızla gıremıyorsunuz bıle.
Arkadaslarhttp://www.turknova.net/ sıtesıne uye olmak ıstıyorum davetıye kodu olan bır arkadas hayrına gonderebılırmı acaba?

omerozen_@hotmail.com

Gönderen arkadaş olursa şimdiden çok teşekkür ederim...
Arkadaşlarhttp://www.sportinstreet.com.tr/ bu siteden bır ayakkabı almayı dusunuyorum.Fakat sıte hakkında bılgım hıc yok.Önceden alısverıs yapan varsa bılgı verebılırmı acaba
Hesapda bulunan tanklar

X:113-121-E50M-E100

VIII:T26E4(PreTank)-110

VI:T-150 ve Helcatt

V:T25-Black Prince(5 lwl pre tanklardır.)

HESAP DA SUAN ITIBARI ILE 20 GUNLUK PRE MEVCUTDUR.

WİN8:1186

WİNRATE:%47.65

RESIMLERDE OLDUGU GIBI BUTUN TANKLARDA MODUL MEVCUTDUR.

Arkadaşlar pc de sadece 2 oyun oynuyorum.Bunlar world of tanks ve gta5 oyun oynar iken turbo fan acık halde bile sıcaklık ekran kartı ve işlemcide 85-88 derece.Film izlemek istediğimde ise 65-70 derece oluyor.Bu normal değerler olmasa gerek ne yapmam gerekiyor acaba...
Bilgisayarımda oyun oynar iken pc ye bir anda mavi ekran geldi.Sonrasında pc kendini yeniden baslattı.Neyden kaynaklı bir hata oldugunu acıkcası anlamadım acaba yardımcı olabılecek arkadaslar var mı???
Selam arkadaşlar garajıma yakın zamanda 121 ve 113 ü ekledim.Fakat oyunda pek yaygın olmadığından mürettebat eğitimi hakkında en ufak bir bilgim yok.Yardımcı olacak arkadaşlar varmı acaba...?
Hakkında
Meslek: Zooteknist
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 388
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 43.154 (Bu ay: 233)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 33 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.