Şimdi Ara

CS:GO SKİN KARŞILIĞ 2 ADET KULAKLIK SATILIR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Elimde Razer tiamat 7.1 500 TL + Steelseries Prism v3 mevcut = 350 TL CSGO SKİN KARŞILIĞ TAKAS OLUR NEDEN SKİN DERSENIZ PARAYA İHTİYACİM OLMADIĞI İÇİN AYRİYETEN İSTANBUL ELDEN VERİCEM KARŞILIKLI. AYRİYETEN FİYATLARIN 2 [UFAK İNDİRİM OLABİLİR ALICIYA BAĞLI]

FACEBOOK ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ:https://www.facebook.com/Sempron0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pedrode166 -- 1 Temmuz 2016; 18:10:34 >

• ARKADAŞLAR KUTUSUNDA VERİCEĞİM 0 ORJINALDIR KUTUSUNDAN HIÇ ÇIKMAMIŞTIR.[/B]
  • Razer taimatın hangi modeli dostum. ?

Bu arada Steelseries Prism v3 ün güncel fiyatı amazonda 210 TL..Başka kulaklıkmı bu 750/2 375 TL yazmışsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Safe Zone -- 1 Temmuz 2016; 5:35:20 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi errddm -- 1 Temmuz 2016; 11:42:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Razer tiamat 7.1 bende de var da amazondan aldiysan 1300 degil 120 dolar falan olmasi lazim bende o civarda almisim ama tr den aldiysan o fiyatlara satabilirsin kisaca urunler yurtici mi yurtdisi mi

• Ürünler türkiyede olduğu için şuanda güncel fiyati prism v3 522 TL amazonda filan ucuz olabilir. saten csgo skin için satıyorum bunları almıştım saten kullanmıyordum kenarda duruyordu.
  • O fiyata %80 den skinleri satar gider 1/3 o fiyatına 0 ürün alir insanlar.

• %50 den item satan mı gördün hocam 2 katı fiyat nedir ? kolay gelsin :) ki amazon fiyatı belli olan ürüne türkiyede 4-5 katını itemlede olsa vericek bir kitle tanımıyorum ben kısacası ciddi satıcıysan fiyatını iyi gözden geçirmeni öneriyorum hayırlı satışlar rüya fiyat
  • FİYATLARI DÜZELTIM AMAZON'A FİLAN PEK BAKMADIM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.