Şimdi Ara

Steam Takas Hatası: 'Mobil Kimlik Doğrulayıcısını 7 gündür kullanmıyor'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hesaba dün mobil doğrulamayı ekledim ve şu anda çalışıyor. 7 gün sonra bu yasak ortadan kalkar mı ? yoksa etkinleştirilen gün ve son gün sayılmıyor mu ? 7-10 gün sonra kesin gider mi ? lütfen yardım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende yeni bir telefon aldım kendime aynı durum benim de başımda şuan. mobil kimlik doğrulamayı aktif ettiğin andan itibaren 7 gün sonra aynı saatte normale dönecek.
  • bentlf garantiye verdiğim için farklı bir tlf guard kurdum tlf garantiden geldi fakat 7 gun dolmasına ragmen acılmadı hala çözüm bulmaya çalışıyorum. bilen bi ark yardımcı olursa sevinirim.
  • Telefondaki steam uygulamasında 7 gün dolmadan takas yapamıyorsun. Ama İnternet sayfası üzerinden steam e girince takas sayfası açılıyor lakin takasa eşya koyduğun an 15 günlük bir takas süresi veriyor. Sanırım bu yüzden süre 15 güne çıkıyor. Tam bilmiyorum araştırmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpagos

Telefondaki steam uygulamasında 7 gün dolmadan takas yapamıyorsun. Ama İnternet sayfası üzerinden steam e girince takas sayfası açılıyor lakin takasa eşya koyduğun an 15 günlük bir takas süresi veriyor. Sanırım bu yüzden süre 15 güne çıkıyor. Tam bilmiyorum araştırmak lazım.

7 gün sonra gider o 15 gün yazısı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba Bugun Sizlere teamspeak3 sunucu satmasını gçöstercem sunucularımız sınırsızdır

ts3:TheCrazyBoy.tsbenim.tk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.