Şimdi Ara

The International Compendium (2015)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
3
Favori
11.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar günaydın, bu senin merakla beklenen main eventı olan ti5 için compendium yayınlandı compendiumda neler var incelersek;

öncelikle 2 farklı satın alma opsiyonu sunulmuş 10$ her zamanki fiyatından birde 50 levelden direk başlamak isteyenler için 26.99$ a sunulmuş

http://www.dota2.com/store/itemdetails/16491?r=c9

base 10 $ compendium ile gelecek itemlar

Gameplay Challenges
    Compendium Coin Charm
    Immortal Treasure I*
    Immortal Treasure II*
    Immortal Treasure III*
    Wyvern Courier*
    International Effigy Block*
    Cursor Pack*
    Arcana Vote*
    All Star Vote*
    Loading Screen Treasure*
    Emoticon Pack*
    International HUD*
    Taunt Treasure*
    Custom Ward*
    Desert Terrain*
    Music Pack*
    Announcer Pack*
    Weather FX*
    Axe Immortal Item*

26.99$ 50 levellik compendium ile yukarıdakilere ek olarak verilecek itemlar

PET
    Almond the Frondillo

IN-GAME EFFECTS
    Teleport I
    Fountain I
    Blink I
    Dagon I

ADDITIONAL TREASURES
    3x Immortal Treasure I*
    1x Immortal Treasure II*
    4x Loading Screen Treasures*
    3x Taunt Treasures*
    2x Emoticon Packs*

AND MORE
    125% Coin Rate
    Compendium Coin Charm
    Fire Wyvern Courier Style*

peki bu gelecek olanlar itemlar neler onları inceleyelim

öncelikle rylai arcanası ile gelen pet sistemi Axe, Bristleback, Centaur Warrunner, Earthshaker, Juggernaut, Legion Commander, Riki, Slark, ve Svene eklenebiliyor

3 ayrı Immortal kutu geliyor bu sene ve 3. kutuda zeus için immortal bir item var ancak bu 3. kutu için 10 milyon $'lık hedef var. 1 numaralı kutu 3 milyon $'a ulaşıldığında gelecek. 2 numaralı kutu 7 milyon$ ve 3 numaralı kutu 10 milyon $'da gelecek muhtemelen 2 gün içerisinde 5 milyon doları bulur devamıda haftaya gelir gibi :) bu kutulardan 1 er tane 10$ lık compendiumu olan herkese verilecek. 27$ lık 50 levelliklere ise 4 adet kutu 1, 2 adet kutu 2 ve 1 adet kutu 3'ten vericek. Level Awards kısmını vereğim linktenhttp://www.dota2.com/international/compendium/1/2/7/ ulaşabilirsiniz her 50 den sonra artık kutu 1 yerine 2 ve 3 gelecek her 10 levele

The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015)

COMPENDIUM EFFIGIES

Bu senede aynı şekilde effigiesler verilecek 4 milyon$ ödülü ile açılacak. Aynı zamanda eğer şanslıysanız 250 levelde vereceği golden effigieslerden de açağınız pack'ten çıkma şansı var

Benim beklediğim asıl şey ise 11 milyon dolar ödülü olan desert map

DESERT MAP WORKSHOP ALPHA GÖRÜNTÜLERİ
     The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015)

ayrıca diğer beklediğim yeni weather effect ancak bunun için 14 milyon doları beklemek gerekecek yaklaşık 5-6 haftayı alabilir buraya ulaşmak

Yeni sızan şeylere göre Hero Concept Loading Screen'ler aşağıdaki gibi olacak

The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015) The International Compendium (2015)

Compendium rewardlerinden biri olan kurye ve versiyonları

Pet'ede versiyon gelmiş levele göre değişecek olan versiyonları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirCourage -- 2 Mayıs 2015; 1:58:34 >

• Merakla bekliyorum ilgin içim teşekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki 10$'lik base comp aldigmiz zaman 50level yapsak o 26.99$'ligin ozellikleri gelir mi?

• Sercco S kullanıcısına yanıt
    tabiki tek yapman gereken 1 levelden kasmak olur 50 level yaptığında yine bu ödülleri alırsın
  • Nihayet zeus için bir immortal geliyor.Umarım görünümü baya bi değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

tabiki tek yapman gereken 1 levelden kasmak olur 50 level yaptığında yine bu ödülleri alırsın

Diğer konuda da sormuştum bu konuyu farketmediğim için tekrar için kusura bakmayın.

Hocam 1lvl den itibaren kasmak istesek 50lvl a ulaşmak ne kadar zamanımızı alır sence tahmini? Birde sadece maç atarak mı level kasılıyor?
  • Weather effect dergiyi satin alirsak mi dusucek yoksa dusmeme ihtimalide var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya eskiden 100 e kadar bircok sey aciliyordu para tatli geldi tabi simdi citayi yukseltmisler 200 lere kadar
  • imakenya dragons kullanıcısına yanıt
    eğer 14 milyon dolar prize pool olduğunda compendiumu olan herkese verilecek
  • u have to MakeMyFireOut U kullanıcısına yanıt
    NEW
    COIN CHARM
    A new way to earn more items, you earn Compendium Coins by completing Coin Charms, finishing challenges, earning trophies, random drops, and predictions. Increase your Compendium Level to boost your earnings.

COIN charm veriyor ilk aldığında mesela 3 kere win prediction gibi düşünebilirsin belli bir challange var onu tamamladığında veriyor yada dergiyi doldurduğunda doğru tahminlerinde de puan kazanıyorsun her 100 puan 1 levele karşılık geliyor
  • main event tam olarak ne zamandı? çok fazla oynıyamıcam compendium leveli kasamam ama maçları izlemek için alıcammuhtemelen main event olduğu sıralar iyice az giricem oyuna ama olsun geçen sene maçları izlerken çok eğlenmiştim yine alıcam
  • Geçen sene 100 Level e çıkmıştım satın alarak bu sene o seviyeye çıkmam zor gibi, 74 + 55 TL desek 130 Tl yapar. 25 Tl enpara desek 105 Tl
  • Slp kullanıcısına yanıt
    EDIT:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirCourage -- 1 Mayıs 2015; 13:38:22 >
  • Mücadele puanı artırıcı olsaydı alırdım şimdi bi işe yaramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slp

main event tam olarak ne zamandı? çok fazla oynıyamıcam compendium leveli kasamam ama maçları izlemek için alıcammuhtemelen main event olduğu sıralar iyice az giricem oyuna ama olsun geçen sene maçları izlerken çok eğlenmiştim yine alıcam

Maclari izlemek icin almaniza gerek yok. Compendium olmasa bile izlenebiliyor.

• Benim compendium la ilgili pek bilgim yok bir kaç soru sorayım. 10 dolarlık compendium alınca yazanların hepsi eninde sonunda gelicek mi?
    Nasıl level atlayabiliriz ve ya parasız atlayabilir miyiz?
    Nedir hocam bu compendium

• quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

quote:

Orijinalden alıntı: Slp

main event tam olarak ne zamandı? çok fazla oynıyamıcam compendium leveli kasamam ama maçları izlemek için alıcammuhtemelen main event olduğu sıralar iyice az giricem oyuna ama olsun geçen sene maçları izlerken çok eğlenmiştim yine alıcam

Maclari izlemek icin almaniza gerek yok. Compendium olmasa bile izlenebiliyor.

oyundan izlemek için bilet gerekmiyor mu? twitchden izlemek istemiyorum oyundan izleyince çok daha güzel oluyor
  • Slp kullanıcısına yanıt
    yok internatioal turnuvası için bilet gerekmiyor oyun içinden de izleyebilirsiniz
  • Weather effect için alırdım aslında. Lanet olası dolar çok pahalı.

• Sormayı unuttum hızlı level kasmak için exp boost var mı compendiumda
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.