Şimdi Ara

CS:GO | Hakkında tüm sorularınızı cevaplıyorum. (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
34
Favori
138.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam senin takıldığın belli başlı sunucular var mı gelsem bende oralarda dolansam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz

26 levelim. günde max 2 drop alırsın. Ben haftada 6 drop alıyorum.

Çözünürlük olayına gelince kendinizle çelişiyorsunuz.

10 cm hedefi vurmakmı daha kolaydır 20 cm hedefimi?
    Buda demek oluyor ki çözünürlüğü düşürmek daima işe yarar.

FULL HD oynamak sizin tercihiniz. İsterseniz 2K çözünürlükte oynayın beni alakadar etmez.
    Siz muhtemelen görüntü kalite ayarlarını medium ve üstü ayarlıyorsunuz. Nuke B plant'de yerden çıkan buhar yüzünden görüşünüz bozulur bırakın vurmayı görmekte dahi zorlanırsınız. Ama sizin tercihinizdir bu.
    Ben oyuna başladığım gün kendi çözünürlüğümü tek tek tüm çözünürlükleri arıyarak kendim buldum..
    Kimseye özenmem çünkü hiç kimseyi benden üstün görmem.

Siz ne kadar dandik bir bilgisayarda oynuyorsunuz bilmiyorum ama benim ki üst düzey değil ve biraz eskidir. Daha önce de dediğim gibi hiç bir ayarda düşürme yapmadım illa kanıtlamam gerekiyor anlaşılan. Herkesin kendi tercihi ve ben oynanabilirliğini kanıtlıyorum. Artık nuke b plant değişti ve önceden olduğu gibi şimdi de görüşüm bozulmuyor. Bunlar sadece sizin varsayımlarınız ve uydurmalarınızdır hiç de dedikleriniz gibi olmuyor gayet de akıcı bir şekilde oynanıyor.

CS:GO | Hakkında tüm sorularınızı cevaplıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdxceed -- 21 Şubat 2014; 18:08:04 >

• CS:GO 'ya başlamayı düşünüyorum. EN son Lise3'de (2004) oynamıştım. Oyun hakkında birkaç sorum olacak, yardımcı olursanız sevinirim.

1- Satın almak gerekiyor sanırım? Bu adreste buldum 20tl diyor. Bir sorun olur mu ?http://www.counterstrikegotr.com/satinal
    2- Oyunu satın almadan önce indirebileceğimiz bir yer var mı ? Yoksa satın alınca bize bir link verilecek ve oradan mı indireceğiz ? Yada ?
    3- Bu bahsi geçen drop, kutu olayı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: logistics

oyunda maça "girmediğimiz" ana menüsünde durduğumuz vakitlerde steamdaki toplam oynanış süresi artıyor mu ?

Evet steamde yazan oyunun açık kalma süresidir. Bir site oyun oynanış süresini ne kadar süre server da oynandığı ve ana menüde bulunma süresini hesaplıyordu şimdi bulamadım onu. Amawww.steamid.co.uk sitesinden arkadaşlar listesinin altında oyun ve silah istatistiklerini görebilirsin. Hem de çoğu sitede olan hesabının değerini ve başarım istatistiklerini de bulabilirsin burda. Ayrıca bir de android 4.2 ve üstü telefonlarda çalışan CS:GO Stats DashClock isimli uygulama var.

• quote:

Orijinalden alıntı: major24

CS:GO 'ya başlamayı düşünüyorum. EN son Lise3'de (2004) oynamıştım. Oyun hakkında birkaç sorum olacak, yardımcı olursanız sevinirim.

1- Satın almak gerekiyor sanırım? Bu adreste buldum 20tl diyor. Bir sorun olur mu ?http://www.counterstrikegotr.com/satinal
    2- Oyunu satın almadan önce indirebileceğimiz bir yer var mı ? Yoksa satın alınca bize bir link verilecek ve oradan mı indireceğiz ? Yada ?
    3- Bu bahsi geçen drop, kutu olayı nedir ?

Oyunu steam dan satın alıyorsun sonra indiriyorsun. Bu kadar.

Kutu olayını başkası açıklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @LetnaErt Nip DM server ve Esea'dayım.

@mdxceed
    1- Sistemim 3570K + 7870XT
    2- Benim birşey uydurduğum yok. Daha önceki mesajlarımda belirttiğim gibi SİZİN tercihiniz. Ben+ dünya üzerinde bu oyunu oynayan ne kadar ünlü oyuncu varsa bu ayarları kullanırken bana "bu senin uydurmaların" diyemezsin.. Ben bunu sana bir çok yönden kanıtlarım fakat kazancım olmayacağı için tartışmayı uzatmaya gerek duymuyorum. Bu konuyu insanlara yardım etmek amacıyla açtım. Basit bir konuda tartışma yaratmak için değil
    3-Üslubunuzu düzeltin ve bu konu hakkında daha fazla mesaj yazmayın lütfen

@logistics Evet oyun süresi artıyor fakat sadece oyun süresini artırmak için böyle birşey yapanları kınıyorum.

@ViperStrikes23 Benim ve bir çok oyuncunun kullandığı crosshair ayarları
    cl_crosshair_drawoutline "0"
    cl_crosshair_outlinethickness "1"
    cl_crosshairalpha "200"
    cl_crosshaircolor "4"
    cl_crosshaircolor_b "100"
    cl_crosshaircolor_g "100"
    cl_crosshaircolor_r "100"
    cl_crosshairdot "0"
    cl_crosshairgap "-1"
    cl_crosshairscale "0"
    cl_crosshairsize "3"
    cl_crosshairstyle "4"
    cl_crosshairthickness "1"
    cl_crosshairusealpha "1"

• çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz

cl_crosshair_drawoutline "0"
    cl_crosshair_outlinethickness "1"
    cl_crosshairalpha "200"
    cl_crosshaircolor "4"
    cl_crosshaircolor_b "100"
    cl_crosshaircolor_g "100"
    cl_crosshaircolor_r "100"
    cl_crosshairdot "0"
    cl_crosshairgap "-1"
    cl_crosshairscale "0"
    cl_crosshairsize "3"
    cl_crosshairstyle "4"
    cl_crosshairthickness "1"
    cl_crosshairusealpha "1"

bunlar oyunda nereye nasıl yazılıyor ? oynamayalı csde çok şey değğişmiş
  • hocam güzel bir kac dm server yazarmısınız. Navi ve Nip giriyorum genelde onlarda baya dolu oluyor.
  • goldenmouse kullanıcısına yanıt
    Başka servera girmiyorum bende bildiğim kadarıyla bunlar haricinde adam gibi DM sunucusu yok zaten.
  • Ping az olsun diye Bilgeoyuncu giriyorum ama salaklar Spawn koruması yapmışlar adamlar doğunca 5 saniye vurulmuyor saçmalığa bak AWP ile adama 5 saniye bakıyorum zaten öldürüyorlar genelde, sinir olmamak için NiP / VeryGames / Na'Vi Refreshliyorum deli gibi.
  • merhaba, şuan ben gold 3 te oynuyorum. sorum şu; ak-47 sekmeden nasıl kullanabilirim? twitch.com da pro oyuncuları izliyorum bazen ve adamlar ak-47'yi hiç ama hiç sekmeden kullanıyorlar. bende onların yaptığı gibi 2 şer 2 şey ateş ediyorum ama benim ekranım çok ama çok sarsılıyor(onlarınkine göre). bunu nasıl düzeltebilirim.

bir sorum daha olacak, 50-60 pingle oynuyorum ama bazen awp ile adamları vurduğumda, adamlar 1-2sn sonra ölüyorlar. bu neden kaynaklanıyor?
  • 1- Oyun içerisinde recoil ayarı yapamazsın. Ama viewmodel'de göz olarak silahın sabite yakın durması için ayarlamalar yapılabilir.
    Bunun ise mermiye bir etkisi yoktur. Recoil toplamayı öğrenmek için aşağıdaki video sana yardımcı olacaktır.

Recoil:http://www.youtube.com/watch?v=zCK6zZBbtdI

İnside:http://www.youtube.com/watch?v=0iBotqjeEfo

2- Türkiye'de yaşadığın sürece o adam 1 saniye sonra ölür. Mermin gitmez çünkü 0.60 kb upload hızın vardır. Ve ayda bin lira versen bile daha iyi bir internet yoktur.

• Morphinz kullanıcısına yanıt
    hikoyu izliyorum genellikle ve adamın ak-47 yerinden teprenmiyor, görsel olarak değil. ateşlediği her kurşun hedefine gidiyor, bu adamlar recoili çok iyi ayarladığı için mi böyle yoksa konsola birşeyler mi yazıyorlar onu anlayamamıştım.

zamanım olduğu zaman videoları izleyecem. cevapların için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technobreaker

Arkadaşlar ben oynarken Türk serverlarına girmek istemiyorum. Ne yapmam gerek? Malum çok küfür oluyor adamın sinirleri bozuluyor. Dota 2 ve CS:GO Türkler'le oynanmaz.

Saldırgan sunucuları bence bu konuda çok iyi .Stres atmaya giriyorum kırk yıl başı; saçma insanlarla ve onların pis ağızlarıyla uğraşmamış oluyorum.
  • 31.210.38.146:27015
    ip adresi budur.topluluk sunucularında rahatca bulabilirsin.
  • Hocam bildiğin Sağlam FPS boost veren bir Cfg Varmı ???
  • 100 saatin üzerinde oynadım ama şu rütbe olayını okuduğum halde çözemedim bende iki yane madalya görünüyor konulardaki gibi simgelerin hiçbirisi yok başarılar kısmından da baktım yok rozetler vs var oyun içinde kimin rütbesi nedir hiçbirisi görünmüyor
  • farelerin macro programları varmış onlarla ilgili bilgi verebilir misin? a4 tech bloody v7 almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thenk -- 27 Şubat 2014; 1:19:36 >
  • @lahana35 -threads -noforcemparms -noforcemaccel -freq 120 -novid -tickrate 128
    Bu komutları kütüphaneden çalıştırma seçeneklerine yaz hocam. CFG ile fps artışı yapamazsın.
    Ekran kartını performansa çek. Gelişmiş ayarları low yap devam et.

@thenk Burası CS:GO ile alakalı hocam fare makrosu ile değil. LOL cüler o konuda daha hakim CS ciler makro kullanmaz pek.

@Fx_57,5http://forum.donanimhaber.com/m_71820185/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.