Şimdi Ara

CS:GO | Hakkında tüm sorularınızı cevaplıyorum. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
34
Favori
138.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Morphinz

quote:

Orijinalden alıntı: AreYouReady2Die

Merhaba bir sorum olacaktı daha rahat nişan için ve daha rahat adam öldürmek için hangi çözünürlük iyi?
    Ben 1920x1080p de oynuyorum DMde çok ölüyorum zor öldürüyorum acaba 1280x1024 de farklılık olur mu?

Çözünürlük arttıkça alan artar. Alan arttıkça adamlar küçülür. Büyük nesneleri vurmak herzaman daha kolaydır.
    1280-1024 oynayın farkı kendiniz görün.

Razer DeathAdder ve Goliathus padim geldi başlıyorum oyuna

• Eskiden çok cs 1.6 maçı yapardım. Şimdi cs go maçına başladım. Battlefield 4 ü kapatıp CS GO açıyorum. O derece seviyorum oyunu.
    Maçlara giren varsa beni eklesin. Eğlenceli oluyor.
  • 1080çöz destekleyen bir monitörde 1920 1080mi oynamak iyi olur yoksa 1280mi oyuncu mouse var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steakburgerr -- 10 Şubat 2014; 13:32:11 >
  • bilgisayara win 8 yükledim. win7 idi eskiden. pc ekran çözünürlüğü 1920x1080. oyunun çözünürlüğünü 4:3 1024x 768 yapınca oyun penceresini kare şekline getiriyor. win7 de iken tam ekran oluyordu. nasıl düzeltebilirim bunu?
  • @erotikkedi: 1280! Konuyu okuyun biraz yazıyor hepsi.

@hagi10best Oyun içerisinden görüntü ayarlarına girip "Full scren - Tam ekran" modunda olduğundan emin ol.
  • quote:

@erotikkedi: 1280! Konuyu okuyun biraz yazıyor hepsi.

@hagi10best Oyun içerisinden görüntü ayarlarına girip "Full scren - Tam ekran" modunda olduğundan emin ol.

tam ekran mevzusu pencere ile alakalı. bende pencere durumu yok. oyun yine tam ekran ama kenarlar siyah oluyor oyun kare şeklinde bir ekranda görünüyor. amacım bunu ekranın tamamına yaymak. windows7 de iken böyle bir sıkıntım yoktu.
  • hagi10best kullanıcısına yanıt
    O ayarı monitorden yapıyorsun. Görüntü ayarlarına girip görünümü 4:3 veya 16:9 olarak değiştir ekranın tamamını kaplayacaktır.
  • csgo'da consolda NET_GetLong: Ignoring duplicated split packet yazıyor ve oyunda 20-30 saniyelik donmalar oluyor. bazen bu donmalar esnasında çevremin hareket ettiğini görüyorum, oyun seslerini, mikrofon seslerini duyabiliyorum ama ben hareket edemiyorum. steamden 1.6 oynarken böyle birşey olmuyo. ne yapabilirim
  • f0rest kullanıcısına yanıt
    Plugin klasörünü silip ardından dosya doğrulama yapın.
  • mouse dpi ayarı nasıl yapılıyor anlamıyorum pek. dpi kaç nerden bakacağız ? x7 kullanıyorum ortadaki renkli tuş sanırım dpi ayarı. benimki kırmızı - yeşil (mouse hareketi en yüksek) yani dpi kaç oluyor ? yoksa bunu azaltıyım mı ?
  • Stattrak silahlarımın hepsi 0 olarak gözüküyor 1-2 gündür çözümü nedir? (Envanterde üstüne gelince sayıları görünüyor ama oyunda silahın üstünde 0)
  • Hocam bende 5 yıllık cs 1.5 tecrubem var. Geçen yıl bıraktım artık eskisi gibi oynayan kalmamisti. Bende oynadim takimlara girdim derseniz sizi %100 tanırım. Sorumu soruyim. Mayıs da oyunu almayı düsunuyorum. Oyuna 1 ayda adapte olabilir miyim? Onceden fps oyunlara hakim birisi olarak. Bir diger sorum ts de ne kadar aktif clan var?

Ayrica, oyunda item satma gibi seylermi var yada içerik? facebookda gormustum adam 7 dolara aldim 20 dolara silah sattim gibisinden. son olarak gunde kac saat oynuyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchloveKilled -- 13 Şubat 2014; 1:54:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erotikkedi

1080çöz destekleyen bir monitörde 1920 1080mi oynamak iyi olur yoksa 1280mi oyuncu mouse var

Hayır tabi ki de 1080p en iyisidir. Herkesin alışkanlığı farklıdır tabi ama bütün oyunları fullhd oynayıp da neden csgo da çözünürlük düşürelim ki!
  • @mdxceed Çünkü çözünürlük arttıkça kare sayısıda artar. Ne kadar az kare sayısı varsa adamı vurman okadar kolaylaşır. Bu yüzden neredeyse bütün profesyonel oyuncular 1280-1024 veya 960 oynar.

@ArchloweKilled Benim 1.5 oynadığım dönemler 1.6 çıktığı zamanlara kadardı. 1.5'de 2003 wcg'ye katıldıktan sonra 1.6 çıkmış ve ona geçmiştik yanlış hatırlamıyorsam. Oyunu bi an önce edin. ortalama 3 ay civarında çalışman lazım ki oyunu çözebilesin.. İtem olayları oyuna etki etmeyen sadece silahların renklerini değiştiren bir uygulama. Alıp satabiliyorsun. 1k$'dan 0.01 cent'e kadar bir çok silah mevcut.
    Ben normal şartlarda 20:00-02:00 arası full time çalışma yapıyorum. Fakat son dönemlerde inaktiflik durumundan dolayı bu süre 1-2 saat civarına düşmüş durumda.

@sheyhzade26 Update ile ilgili bi sıkıntıydı muhtemelen çözülmüş olması lazım. Çözülmedi ise dosya doğrulama yap.

@ardaq Konu içerisinde hiç bir yerde bulamayacağın detay da anlattım. Geri kalan en basit kısmınıda kendin araştırsan beni yormasan hocam? Mouse'un alt tarafında renklerin yanında kaç dpi olduğu yazıyor. Laser mouse ise 800 dpi civarında oynayın.

• Drop sınırı kaç haftalık ya da günlük?

Bir de bu itemi de neden sell on marketplace yok, nasıl satabilirim?

CS:GO | Hakkında tüm sorularınızı cevaplıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 13 Şubat 2014; 22:30:47 >
  • eddy kullanıcısına yanıt
    Normalde haftalık 4 drop olarak belirlenmiştir.
    Fakat Steam level artırarak bunu çoğaltabilirsin.
    10 level üstü %20
    20 level üstü %40
    30 level üstü %60
    50 level üstü %100
    Yani sen 4 alırken 50 level olan bi kişi haftalık 8 drop alır.
    Level'in drop düşen silah kalitesiyle bir ilgisi yoktur.
    Satamadığın silah'a steam envanter üzerinde bak. PAZARLANAMAZ ibaresi görürsen bunu belli bir müddet satamazsın.
    Tarih vermişse eğer o tarihe kadar satamazsın.
  • quote:

.

@sheyhzade26 Update ile ilgili bi sıkıntıydı muhtemelen çözülmüş olması lazım. Çözülmedi ise dosya doğrulama yap.

Güncelleme ile düzelmedi, dosya doğrulama ile de düzelmedi.Zaaten güncellemeden sonra başlamıştı.
  • Bu rütbe atlama olayları neye göre oluyor ? Her 10 tane competive match kazandığımızda 1 rütbemi yükseliyoruz ? Şu ana kadar bana öyle oldu. Belkide şansına öyle olmuştur.
  • Hocam ben nvidia'nın 332.21 versiyon driver'ını bilgisayarıma kurduktan sonra cs:go oynarken pc kendini kapatmaya başladı. Bunun yanında DayZ, Battlefield 4 tarzı oyunlarda oynuyorum yani bu oyunlar Cs:Go'ya göre daha kapsamlı oyunlar ama bunlarda herhangi bir problem olmuyor. Isınma felanda yok ki zaten sadece Counter oynarken oluyor bu. Sürücüyü eski sürümüne geri çevirdim ama sıkıntı gene gitmedi nedendir acep. Oynarken bilgisayar birden kapanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheyhzade26

quote:

.

Güncelleme ile düzelmedi, dosya doğrulama ile de düzelmedi.Zaaten güncellemeden sonra başlamıştı.

aynı sorun bendede var, bütün silahlarımda stattrack 0 görünüyor. ayrıca başka oyuncuları izlerken onların silahlarıda 0 görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.