Şimdi Ara

CS:GO | Hakkında tüm sorularınızı cevaplıyorum. (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
34
Favori
138.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    göremiyoruz demek

26 yaşındayım daha cs ilk çıktığından beri oynarım lisenin ilk yıllarıydı uzun bir ara verdim 1.6 daki hileden dolayı cs go ile geçen ay dödüm tekrardan steamde indirimi görünce ama şu terimlerin hiçbirisini bilmiyorum o yüzdende pek birşey anlamıyorum deadmach ve normal bomba kur rehine den başka bir mod olduğunuda bilmiyorum cahil kaldık
  • Hocam kanıt bulundu diyor ve suçlu izlettiriyor bu bana ve en sonunda değerlendirmede bulunuyorum. Bu overwatch sistemi mi?
  • bişey sormak istiyorum. Ben her rekabetçi oyunda 1. oluyorum 7-8 yıldız geliyo mesela ben 79 skorum bi arkamdaki 40 oluyor kazanıyoruz ama bana kutu gelmiyor, hemde hiç gelmiyor günde 2 falanda yok. nedendir acaba ?
  • @Fx_57,5 Deneyimle işte hepsini alışırsın.

@LetnaErt Evet overwatch sistemi o. Dikkatlice izleyip ona göre yorumların.

@overzero 24 saat içerisinde max 2 adet. Toplam 1 hafta içerisinde 4 adet drop düşer.
    Yıldızın veya skor'un düşen dropla alakası yok. Random veriyor.
  • Haftada 4'den fazla düştüğü oluyor bana
  • oyuna başladığımızda f1 ile hızlı satın aldan silah alıyoruz ya bu silahları özelleştirebiliyormuyuz mesela ben keleş değilde param olduğunda sniper almasını istiyorum gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

oyuna başladığımızda f1 ile hızlı satın aldan silah alıyoruz ya bu silahları özelleştirebiliyormuyuz mesela ben keleş değilde param olduğunda sniper almasını istiyorum gibi

kendi kullandığım bu. sen kafana göre düzenliceksin.

bind "KP_END" "buy vest"
    bind "KP_DOWNARROW" "buy vesthelm"
    bind "KP_PGDN" "buy flashbang"
    bind "KP_LEFTARROW" "buy hegrenade"
    bind "KP_5" "buy smokegrenade"
    bind "KP_RIGHTARROW" "buy defuser"
    bind "KP_HOME" "buy famas;buy galil"
    bind "KP_UPARROW" "buy m4a1;buy ak47"
    bind "KP_PGUP" "buy awp"

tek tuşla paran olduğunda awp olmadığında ak47 gibi birşey yapılabilir mi bilmiyorum

• cs go da jeton sahibi olmak için ne yapmak gerekiyor arkadaşlar . Pazarda satılıyormu aradım ama bulamadım .
  • Lig nasıl atlanıyor?
  • güncelleme gelmiş ama yüklemiyor meret sunucularda sıkıntı mı var ?
  • KONUDAKİ MESAJLARIN SİLİNME SEBEBİNİ SÖYLERMİSİNİZ SAYIN YÖNETİCİLER?

Tek amacı yardımcı olmak olan ve kurallara aykırı hiç bir unsur bulunmayan bi konu altındaki yorumların silinme sebebini açıklayın bana lütfen!
    Yeter artık ya onu sil bunu banla FORUMDAN soğuttunuz adamı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morphinz -- 28 Şubat 2014; 20:29:59 >
  • Cs:go oyununun rekabetçi moddaki sunucu lokasyonları hangi ülkeye ait ? Speedtest verileri alırken pingimi hangi kıstasta ölçmeliyim yani hedef lokasyonu örnek olarak frankfurt'a mı götürmeliyim ? Sizin oyun ve speedtestteki verileriniz nasıl ? Mevcut internet sağlayıcmı buna göre değiştireceğim. Şuan 3g modem ile bağlanıyorum ve pingim 200 civarı yani oynayamıyorum. Almayı düşündüğüm net ise 4 mbit ping konusunda ise bilgim yok. ve wireless modem şeklinde olacak. bilginiz dahilinde ipucu veya bilgi verirseniz sevinirim.
  • logistics kullanıcısına yanıt
    wifi yada 3g ile cs oynayamazsınız.. Kablo herzaman daha iyidir.
    Sunucuların çoğu avrupada bulunuyor. İsveç, ingiltere, fransa, almanya şeklinde.
    60-100 arasında değerlerde genelde fakat sağlam bir fiber ile 45 civarı alınabilir.
    Ben valve'nin sunucularına girmiyorum bu yüzden sorun teşkil etmiyor.
    Ana baz alınması gereken nokta frankfurt. 50 ping alıyorum ckras sunucularından. Fakat tamamiyle değişiklik gösteriyor.
    Örneğin g-portal vs gibi sunucularda 70 civarı alıyorum almanyada olmasına rağmen.

Down çok önemli değil upload 1 mbit üzerinde olursa iyi olur sizin için.
    Tavsiyem fiber alabiliyorsanız fiber alın.
  • Morphinz kullanıcısına yanıt
    Ne yazıkki fiber almam bulunduğum yer itibarıyla mümkün değil. upload 1 mbit veya üstünde olabilir diye umuyorum. wireless bağlantıdan başka bir seçeneğim yok malesef. kaldığım yere kadar wireless gelse ve wireless modemimden bilgisayara kabloyla bağlantı sağlasam bir değişiklik olur mu yani hızda bir artış veya pingde bir düşüş görülebilir mi ? bunu mu kastetmiştiniz ?
    edit: türkiye'ye geldiğimde evimde 8mbit turktelekom'un interneti var. laptoptan oynuyorum ve ordada modemim wireless şeklinde; 70-100 arası pingle oynuyordum ama pek ölçüm yapmamıstım speedtest verileri olarak. burda da aynı performansı alabilir miyim acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logistics -- 1 Mart 2014; 1:41:31 >
  • 1)hocam bu silah skinleri(yani işte şekilli olanlar) herhangi bir +sı var mı?yani daha iyi vurma falan yoksa sadece şekil mi?
    2)bu sarı kutular düşüyor. bunları nasıl satıyoruz? sattıkdan sonra para kredi kartımıza mı yatıyor? satarken kredi kartı bilgierini falan vermek gerekiyor mu?

@Morphinz
  • @BenKimimSizce Bi +'sı yok. Kutuları satarsan steam wallet hesabına yüklenir. Kredi kartı bilgileriyle bir ilgisi yok.

@logistics Hocam siz kafanızı çok karıştırmışsınız.
    Wifi ile oynayabilirsiniz ama sıkıntı yaratır. Ping olarak çok fazla bi fark yoktur.
  • yani hocam sadece şekilli falan o silahlar?
    peki misal sarı kutuyu 4 dolardan sattık misal steam hesabımıza 4 dolar yüklendi atıyorum bir tane daha sattık 8 dolar oldu bu para ile başka oyun alabilir miyim?
    son olarak misal bu 8 dolar steam hesabında mı kalıyor kredi kartı ve bnaka hesap kartımı versem ona aktarılmıyor mU?

@Morphinz
  • Operation Phoenix rozetimin silver ve gold seviyesine gelmesi için kaç saat operasyona katılmam yada ne yapmam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Mentor -- 3 Mart 2014; 9:56:19 >
  • @BenKimimSizce Steam hesabındaki parayı karta aktaramazsın orada kalır.
    Ama oyun alır daha sonra bu oyunu birine satarsın para böylelikle gerçeğe dönüşmüş olur.
    Steam hesabındaki para ile herşeyi alabilirsin.

@Özgür Can Tam olarak bilmiyorum araştırmadım. 30 saat play time + 30 maç kazanman gerekiyor diye biliyorum.
  • Dostum steam hesabima cs source u alali 6 sene olacak nerdeyse. Hesabima 5 years veteran coin gelmedi. Gelmesi icin önceden bir şey yapmam mi gerekiyordu yoksa şimdi yapacağım bir sey var mı?Sadece cs icin steam kullaniyorum diyebilirim. Cs s ve go var suan.
    @Morphinz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.