Şimdi Ara

CS:GO | Hakkında tüm sorularınızı cevaplıyorum. (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
34
Favori
138.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şuan bir oyuna girmeye çalıştığımda sürekli oturum oluşturulamadı hatası veriyor sebebi nedir nasıl çözerim ?(dns kullanmıyorum.)

edit: ttnet 3 mbps ye indirdik hızınızı uyarısı yüzündenmiş.modem açtım kapadım düzeldi.25 mbps olması lazım fakat 4-5 gündür 3mbps kullanıyorum yeni mesajını gönderiyorlar keşke göndermeseler sanki anlamıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syndicatedynamics -- 20 Mart 2014; 21:55:57 >
  • Rekabetcı mod berabere bıterse kazandık sayılıyor mu ?
  • Ben vaktiyle source oynardım o dönem grafikleri falan normal oyuna göre çok iyiydi şimdi son çıkan oyun go sanırım o sebeple go satın aldım steam üzerinden umarım yanlış yapmamışımdır...

Eskilere dönelim bakalım :)

Şuan sanırım en iyi grafik ve online oyuncu kapasitesi GO'da doğru mu ?
  • visualize kullanıcısına yanıt
    Ever şuan turnuvası düzenlenen ve oyuncu sayısı en çok olan platform cs:go.
    Tabi 1.6, source hala oynanmakta Türkiye'de. Ne yazık ki zihniyet zor değişiyor ülkemizde.
  • bazı oyuncular sanki contrast vs efect veriyor görüntü ayarlarına bir bilgisi olan var mı ?
  • Steamdeki hesaptan herhangi bir şekilde para çekme yöntemi var mıdır? Mesela paypal hesabıma?
  • @erotikkedi Contrast olayını ekran kartı renk ayarlarından yapabilirsin.

@Entropi Canavarı Steam hesabındaki parayı real paraya çeviremezsin. Tek yöntem o para ile birşey satın alıp başkasına para ile satmaktır. Bu item olabilir, Oyun olabilir, key olabilir.

@Mortuuus Nasıl yapıcağını anlattım zaten birden farklı yöntem ile. Oyun ayarlarından geliştirici konsol seçeneğini aktif et. Hiç birşekilde yapamıyorsan indir attığım cfg'yi tertemiz kullan.

@tunahan2 Doğru düzgün draw biten maçım olmadı. Matchmaking kullanmıyorum. Ama büyük ihtimalle +win olarak eklenmeyecektir. Tabi loss olarakda sayılmaz adı üstünde draw.
  • Morphinz kullanıcısına yanıt
    bende sürü gibi kutu var key vs para verıp satın almam acaba bunları satsam mı alan oluyor mu
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.