Şimdi Ara

CS:GO | Hakkında tüm sorularınızı cevaplıyorum. (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
34
Favori
138.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @gokberkoz Daha önce başıma gelmedi bir bilgim yok. Dosya doğrulama yap ve Çözünürlük değiştirmeyi dene.

@Daeiya 5 maç üst üste kazanman gerekiyor. Kendinden düşük rütbeli kişilere yenildiysen üst üste rütbe düşmen olası.

@mb85 sorunu tam olarak açıklarsan yardımcı olmaya çalışırım.
  • core 2 duo gigabyte ga p43 anakart 8 gb ram gtx 660 ekran kartlı bir sistemim var cs go da düşük ayarlarda bile ekran takılıyor batf 3 ghost sniper gibi oyunları full ayarda sorunsuz oynuyorum
  • mb85 M kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki ayarları yapıp tekrar sonucu belirtin

CS:GO | Hakkında tüm sorularınızı cevaplıyorum.
  • hocam bu ayarda zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: mb85

hocam bu ayarda zaten

Kaç fps alıyorsunuz?
  • 20-50 arası
  • Oyun içinde fps gösterimini açabileceğimiz komut var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokberkoz

Oyun içinde fps gösterimini açabileceğimiz komut var mı ?

net_graph 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: vect0rr

quote:

Orijinalden alıntı: gokberkoz

Oyun içinde fps gösterimini açabileceğimiz komut var mı ?

net_graph 3

Teşekkürler

• @Morphinz Oyuna bazen girdiğimiz de ayarlar sıfırlanmış oluyor, genel bir sorun anladığım kadarıyla bunu engellemenin bir yolu yok mu? Çünkü ayarlar sıfırlandığı için oyuna girerken bile çok slow bir şekilde giriyor. :D

@Daeiya Eğer arkadaşların senin rütbenden bir ve ya iki kademe yüksekse iki üç kazanma ile rütbe atlayabiliyorsun, berabere biten maçlarda bile atlama imkanın var, solo girdiğinde karşıda ki rütbeye göre dört ve ya beş maç kazandığında atlatıyor.
  • arada botlarla oynayıp kendimi silahlar konusunda geliştirmeye çalışıyordum ama artık yapamıyorum çünkü ilk el bitmiyor. tüm düşmanlar ölüyor süre de doluyor ama el bitmiyor napmam lazım?
  • Merhaba hocam, grafikleri en minimuma indirmek için ne yapmalıyım. Ayarlardakını indirdim ama sanırsam ekstradan kodlarla dusurulebılıyor muş galiba doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paulownia -- 6 Şubat 2014; 23:23:09 >
  • Rekabetçi modunda açtığından emin ol.
    Ayrıca offline olarak Deathmatch "ölüm maçı" modunda girersen daha faydalı olucaktır.

@Paulownia Yukarıda attığım ayarlar harici ayar yok
  • bir soru daha :) bu indirdiğimiz geçmiş maçlarımız sürekli listede kalıcak mı yoksa en son indirilien 10 maçı mı göstericek, diğerlerini izleme şansım olmayacak mı? Ayriyetten kick yedik diyelim 5 dakika sonra yada 10 dakika sonra takım kazandı sanada win geliyor mu? Çünkü maç geçmişinde win oalrak gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daeiya -- 7 Şubat 2014; 15:03:08 >
  • Ben biraz farklı bir soru soracağım:

Şimdi yılbaşı zamanı steam cüzdanımda kalan son para ile CS GO için Operation Bravo eklentisi satın almıştım. Bugün oyuna girdiğimde Operation Bravo'yu ilk aldığım günlerdeki haritaların oyunda mevcut olmadığını gördüm(bu arada; yılbaşından bu yana geçen süreyi göze alırsak, evet çok sık oynamıyorum bu oyunu). Benim sorum, bu haritalar nereye gitti? Operation Bravo için para ödeyerek aldığımız haritalar geçici miydi? Ya da tam olarak neyin nesi bu Operation Bravo? Ben neye para ödedim?

Şimdiden cevap için teşekkürler.
  • Operation bravo bitti. O mapler kaldırıldı.
    Bravo'dan önce Operation payback vardı.
    Muhtemelen yeni bir operation türü çıkartırlar.
    Valvenin bu tip olaylarından bütün profesyonel oyuncular rahatsız.
    Para almak için ellerinden ne geliyorsa yapmaya başladılar.
    Ve artık oyun çok farklı noktalara doğru gitmeye başladı.
    Bende bu konudan rahatsızım.

@Daeiya indirdiğin demolar csgo klasöründe .dem uzantısıyla bulunur.
    Oyuna girince consol'a demoui yaz ve çıkan zımbırtıdan open diyip demoyu bul seç aç bu kadar basit.
  • Sence CS:GO oynarken , bir anda CS:Source oynasam CS:GO'ya alışamamazlık falan olurmu? Çünkü hep CS:GO oynuyorum , tavsiye eder misin CS:Source oynamayı. Amaç azcık pratik olsun
  • Beeeyk kullanıcısına yanıt
    Herşey cs:go'ya geçmişken source oynamanın bir mantığı yok. Recoil farklı atış sitilin bozulacaktır.
    Bırak eski sürüme geçmeyi takım üyelerimin başka bir oyun oynamasına dahi müsaade etmiyorum.
    Ben bu zamana kadar sadece CS oynadım. PC'de başka bir oyun "mario bile" yüklü olmadı.
    Sadece ara sıra kafam eserse 1 defaya mahsus cod - bf serisi indirip, bitirip, siliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morphinz -- 8 Şubat 2014; 9:32:09 >
  • Merhaba bir sorum olacaktı daha rahat nişan için ve daha rahat adam öldürmek için hangi çözünürlük iyi?
    Ben 1920x1080p de oynuyorum DMde çok ölüyorum zor öldürüyorum acaba 1280x1024 de farklılık olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AreYouReady2Die

Merhaba bir sorum olacaktı daha rahat nişan için ve daha rahat adam öldürmek için hangi çözünürlük iyi?
    Ben 1920x1080p de oynuyorum DMde çok ölüyorum zor öldürüyorum acaba 1280x1024 de farklılık olur mu?

Çözünürlük arttıkça alan artar. Alan arttıkça adamlar küçülür. Büyük nesneleri vurmak herzaman daha kolaydır.
    1280-1024 oynayın farkı kendiniz görün.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.