Şimdi Ara

CS:GO | Hakkında tüm sorularınızı cevaplıyorum. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
34
Favori
138.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • usta kick yiyince yenilmiş mi sayılıyoruz ne oluyor? kamiller gelince trollüyorum kick yemek icin doğrumudur :P
  • Daeiya kullanıcısına yanıt
    14. round'da kicklenirsen ve 3.dk içinde senin takımın o maçı kazanırsa sende kazanmış sayılırsın.
    Bunun haricinde kaybetmiş sayılırsın.
  • Morphinz kullanıcısına yanıt
    kaybetmiş mi sayılıyoruz cidden ben hep trollüyorum baktım oturarak gezen tipler hemen trollüyorum attırıyorum kendimi :(
  • kutu açmak için alınan keyleri daha ucuza almanın bir yolu var mı?
    bu keyler oyun sonu düşüyormu?
  • c0mpeng C kullanıcısına yanıt
    Keyler ve kutu içerisindeki silahlar düşmez.
    2$'a gerçek paraya satan kişiler var başka ucuza almanın yolu yok.
  • teşekkürler, peki bildiğin awp dm serveri var mı? herkes tek olanından @Morphinz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz

14. round'da kicklenirsen ve 3.dk içinde senin takımın o maçı kazanırsa sende kazanmış sayılırsın.
    Bunun haricinde kaybetmiş sayılırsın.

bugün 5 maçın 2 sinde kicklendim.dust 2 3-0 geriye düştük 3 adam kaldı bomba başındalar 2 sini vurdum değiştirirken head yedim kick direk.ikincisinde takımda 2. yim 4-1 gerideyiz adama b de diye bağırıyorum savelemeye çalışıyor kick gene ruslar geldi bu seferde.İşin saçma tarafı bu dediklerim o cs go master yazan rankta yani distinguished master guardian da oluyor.15 maçım var rankedde rank alıyordum hem de eagle a çıkacaktım.kick yediğim iki maçı da kazandılar, kickten sonraki 2 maçımın biri berabere biri win tahminen + win sonra eagle geçerim bu kick vakası olmasa bugün geçecektim hem de.

Yanlız şunu söyleyeyim yeni başlayanlara çift keleş ve üstünün tamamı hack.Tamamından kastım takımda bir kişi açıyor ezince kapatıyor ezilince tekrar açıyor o yüzdne dengeli geçiyor.Hackten kastım aim anlaşılacağından wall açıyor yer söylüyor timine.Bizzat 2 kere takımıma geldi aztecteyiz suda adam bombaya gidiyor almaya bizimki uzundan direk suya bakarak çıkıyor ve head atıyor ak ile.Yani uzunu kesen biri var mı umurunda değil.Bir sonraki ayakta kapıyı iki yerden tutuyorlar kapıdan çıkmıyor arkadan dolaşıyor vs vs.Yani aleni wall ama çaktırmıyor.Owerwatch oyuncuları kendi gözünden görüyor o yüzden wall açan birinin owerwatch yeme şansı bir milyonda bir abartmadıkça.Kimse aim açmıyor çünkü belli oluyor ki oyuncular çok hassas ben bu adamı reportladım düşünün kendi takımımda.Ha arada skillshottan report atanlar oldu beni zaten foyası overda çıkacaktır diye üstelemedim.Yani özellikle üst ranklar çok riskli.Abartı vuruş yapsanız dert , skillshot olsa ayrı dert bala g*te vursanız ayrı dert, doğru kapıyı tutsanız ses kassanız ayrı dert.Bir de şu olay var 9-1 olunca karşı taraf aim wall bilmemne.Ya şişirme rankla gelmişin biz ne edelim?office de 16-10 yenildik karşıda 3 supreme fc çıktı 1ini wall diye reportlamıştım utandım kendimden.O tarz reportlar da bol olduğundan sanırım belli rank üstünü valve overda pek takmıyor.Çünkü bir günde milyonlarca report oluyor tüm takım tutup reportlamadıkça bir smg nin bir ge nin ban yemesi imkansız.

Ayrıca tüyo wall adamlarla oynuyorsunuz kesinlikle arkadan dolaşmayı deneyin.Gerzekler göremiyorlar sanırım arkadan gelince , ne kadar mal oyuncu oldukları ortaya çıkıyor ses de kasmadıklarından walle güvenip, 3-4 kere karşı takımın birincisine bıçak attım bu şekilde.

Ayrıca yeter artık bu dust2 sevdası ya.Bu kadar çok oynanan bir harita görmedim dust oynayın düz köprü altı(artık üstü oldu) gelin ne bileyim vertigo assault italy office oynayın ya.varsa yoksa dust2

Ayrıca ranklar hakkında ilk 10 ranked maçınızın 10 una arkadaşlarınızla girin iyi oynayın 11/10 lu winlerle çift keleş üstü atıyor.Ben şahsen 10 win 1 tie 1 lose ile (tie ı legendary eagle lı takımdan aldık) direk distinguished e oturdum

• hocam m4a4 mü m4a1s mi ?
  • Bence m4a1-s ama bi Asimov umuz olsa m4a4
  • @Bordo_BERE : Tek girmemeye çalış. Kendine forumdan bir arkadaş bul beraber girin. Kicklenme gibi bir problemin olmaz böylelikle.
    Valve'den nefret ediyorum. Mümkün olduğu sürece maç atmıyorum.
    Dün eski bir arkadaşımın zoruyla girdim. Takımımdan 2 kişi 0-20 gidiyordu. Haliyle maçı kaybettik.
    Supreme'den, legandry eagle'a düştüm. Oluyo böyle şeyler kafana takma. Rütbenin bir önemi yok

@thenk : Bu senin nasıl oynadığına bağlı bir tercih. Eğer spray yapıyorsan m4a4 kullanıcaksın. Çünkü m4a1-s'in mermi kapasitesi yeterli değil.
    Ben takımımda 1 kişi hariç diğerlerini m4a4 oynatırım. Alan savunması yapacak kişinin m4a1-s ile 5 kişiyi durdurması mümkün değil.
    Bahsettiğim diğer kişiyide ileri pozisyonlarda sarkan adam olarak kullanırım. Çünkü ateş ettiğinde merminin nereden geldiğini anlayamazlar. Ve sarktığın için 5 kişinin üzerine değil genelde 2-3 kişinin üzerine gidersin..
    Kısacası scream gibi atış tarzın varsa "2-2, 3-3" m4a1-s kullanabilirsin.
    Ama Get_right, Friberg gibi spray yapıyorsan "5-5" atıyorsan ozaman kesinlikle m4a4 kullanmalısın.

@vect0rr : Skinleri bu kadar önemsemeyin...

• Öncelikle merhaba bir sorum olacak , yaklaşık 3 aydır aralıksız CS:GO oynuyorum. En çok işte rütbe olarak nova 4'ü vurdum ondan sonra cıkamadım daha. Neyse soruma gecıyım sımdı bır klanım var genelde her aksamları oyuna girip antreman yapmayı ihmal etmeyiz , ESL katılmayı dusunuyorduk ama ESEA'da karar kıldık cunku gercekten cok ıyı ESEA. Sence katılmalı mıyız? Düşüncelerini almak istedim , teşekkürler şimdiden...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beeeyk

Öncelikle merhaba bir sorum olacak , yaklaşık 3 aydır aralıksız CS:GO oynuyorum. En çok işte rütbe olarak nova 4'ü vurdum ondan sonra cıkamadım daha. Neyse soruma gecıyım sımdı bır klanım var genelde her aksamları oyuna girip antreman yapmayı ihmal etmeyiz , ESL katılmayı dusunuyorduk ama ESEA'da karar kıldık cunku gercekten cok ıyı ESEA. Sence katılmalı mıyız? Düşüncelerini almak istedim , teşekkürler şimdiden...

Sizi izlemeden böyle birşey hakkında yorum yapamam. Sonuçta bir takımsanız ve iyiyseniz her türlü portal'da ilerlemeniz gerekir.
    Bu yüzden 2 sinede girmenizi öneririm. Bir gotv demosu atarsan izliyip tavsiyede verebilirim.
    PM'den yazabilirsin bunun için konu fazla uzamasın

Edit: Profiline baktım 329 saat cs:go oynamışsın. 1.6 veya source tecrüben yok. Bu nedenle henüz çok tecrübesizsin.
    Takımında senin gibiyse eğer bu durumda turnuvaya girmeyi ve başarı elde etmeyi düşünmeniz çok zor.
    Tabiki girip tecrübe kazanmanız sizin yararınıza olucaktır fakat çok çalışmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morphinz -- 6 Şubat 2014; 3:44:27 >

• Hocam şu verdiğin sitede hani senin genelde 70 bin civarı yaptığın o olayda ben mouse dpi'ım en düşükteyken 30-35 bin arası yaptım(2 deneme) Yükselttiğimde 45-55 bin arası yapıyorum. Bu hedeflere nokta atışı yapabilmek için düşük hızda oynamaya çalışıyordum ama beni çok sıkıyor o olay. Hani çevirmekle uğraşmak felan. Bu zamana kadar oynadığım her fps oyununda yüksek sens ile oynadım ve şimdi alışmak çok zor geliyor :(
  • Orta yolu bulup alışmaya çalış ozaman?
  • 1 oyun attım düşük sens ile fena değildim :) Ama sık sık değiştiriyorum. Yavaş yavaş olacak bu iş :P
  • Sizce fare ayarlarından 'İşaretçi Hassasiyetini Artır' İşaretli olmalımı ?
  • Bende işaretçi hassasiyeti tickli. Ama çoğu oyuncu orayı kapatıp raw input'u açıyor.
    2 si aslında aynı şey. Tek farkı Windows değil oyun kontrol ediyor hassasiyet ayarını.
    Benim düşünceme göre oyunun kontrolü stabil olmayacaktır sürekli değişebilir bu nedenle windows'a bırakıyorum kontrolü.

Mevzu size kalmış. Hangisinde mouse titremiyor ve çevirdiğiniz yere gidiyorsa o şekilde oynayın.
    Ama biri kapalıyken diğeri açık olmalı. 2 si birden açık veya 2 sini birden kapalı yaparsanız olmaz.
  • merhaba,topluluk sunucularına girdiğimde mouse imleci kayboluyor bunu nasıl çözebilirim ?
  • yahu diyelim 2 win üst üste alıyorum sonra 1 kaybediyorum 2 kere tekrar kazanıyorum 1 kere kaybediyorum cıkıyorum, ertesi gün 2 kere üst üste kazanıp 2 kere üst üste kaybettim ve ve lig düştüm nasıl saçma sistemdir bu, grup atlamam icin üst süte 5-6 kere kazanmam mı gerekiyor
  • ekran takılma konusunda yardım almak istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.