Şimdi Ara

CS:GO | Hakkında tüm sorularınızı cevaplıyorum. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
34
Favori
138.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam csgo icin lolking gibi bir site mevcutmu yani baskasının rütbesine bakabileceğim bir site
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz

quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

training_aim_csgo girmeye çalışıyorum, oyuna katılıyor diyor öyle bekliyor diğer iki mapde de ping hatası veriyor

-Map klasöründen training mapine ait dosyaları silin ".bsp .txt"
    -Dosya doğrulama yapın.
    -Oyun içerisinden botlarla çevrimdışı kısmından harita atölyesine gelip arama yaparak mapi favorilere ekleyin.
    -Daha sonra açın.

Diğer 2 map dediğiniz nedir ?

@Liez07

Yanlış yazmışım hocam orası 70K yani 70,000 olucaktı.

Atölyede üç tane training var bir tanesi spawn bugl diğeri training_fixed yani spawn bug fixlemişler aynı map yoksa
    Zar zor yaptım zaten delay 0.75 yaptım bir de hedefi en yükseğin bir altı yaptım yoksa zar zor vuruyorum fail oluyorum genel de

• @Morphinz

Mouse'un dpi ayarı 800'müş.
  • Zamanla çalışarak alışır, boyutu - delay'ı düşürürsün kendiliğinden.. Bi süre sonra baktığında aimbot gibi vurmaya başladığını görüceksin
    Bir arkadaş istemişti kısa bi video çekmiştim 25 hedef 19 saniye
    Delay 0.00 - Size 8 - 400 dpi - 1.9 sens

http://www.youtube.com/watch?v=GC698eJ8UP0

@Patemon Aber Hocam mouse'unuz "lazer" sürücülü ise normal bir değer. İlla 400 olucak diye bir kaide yok.

@istanu Malesef böyle bir site daha önce görmedim. Olucağına sanmıyorum çünkü in-game haricinde rütbe gözüken bir yer yok.
    Rütbe işine bu kadar takmayın önemli birşey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morphinz -- 29 Ocak 2014; 12:00:08 >

• Rafet senmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SahiNN1

Rafet senmisin

O Rafet denilen şahıs benim askerde olduğum 2011-2012 dönemi içerisinde türemiş ve ben askerden geldikten sonra son bulmuş bir zatı muhteremdir...

2000 yılın'dan bu güne kadar bu nick'i ben kullanmaktayım ve bir çok alanda isim hakkım bulunmaktadır.

Zaten bu nick ile biryere kayıt olması mümkün değil çünkü tüm nick kayıtları bana ait.

Asker'den geldikten sonra gather cemiyetini bir TS kanalına toplayıp "Kim lan bu rafet?" diye beni bağırtan. Benimle irtibata geçmesini söylediğim fakat bir türlü benimle irtibata geçmeyen bir zatı muhteremdir ki artık ortada yok..

Ama hala birisi bana "rafet?" dediğinde sinirlerim geriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morphinz -- 29 Ocak 2014; 17:23:41 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SahiNN1

Rafet senmisin

O Rafet denilen şahıs benim askerde olduğum 2011-2012 dönemi içerisinde türemiş ve ben askerden geldikten sonra son bulmuş bir zatı muhteremdir...

2000 yılın'dan bu güne kadar bu nick'i ben kullanmaktayım ve bir çok alanda isim hakkım bulunmaktadır.

Zaten bu nick ile biryere kayıt olması mümkün değil çünkü tüm nick kayıtları bana ait.

Asker'den geldikten sonra gather cemiyetini bir TS kanalına toplayıp "Kim lan bu rafet?" diye beni bağırtan. Benimle irtibata geçmesini söylediğim fakat bir türlü benimle irtibata geçmeyen bir zatı muhteremdir ki artık ortada yok..

Ama hala birisi bana "rafet?" dediğinde sinirlerim geriliyor.

tamam

• Morphinz kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sorum olacaktı. Silahın ismini nasıl değiştiriyoruz ve bazen silahın üstünde kendi nicki'ni yazanları görüyorum onu nasıl yapıyoruz, ücret nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucuklukahve

Hocam bir sorum olacaktı. Silahın ismini nasıl değiştiriyoruz ve bazen silahın üstünde kendi nicki'ni yazanları görüyorum onu nasıl yapıyoruz, ücret nedir?

Lobide yukarıda üç tane kutular falan dönüyor ya orada NameTag alacaksın $1.99
  • Peki bu hem ismini değiştiriyor hem de ismini üstüne yazıyor mu ? Rad. hazard aldım silah baya güzel ödüllendiriyim diyorum da :)
  • quote:

Peki bu hem ismini değiştiriyor hem de ismini üstüne yazıyor mu ? Rad. hazard aldım silah baya güzel ödüllendiriyim diyorum da :)

Hayır sadece ismini değiştirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Peki bu hem ismini değiştiriyor hem de ismini üstüne yazıyor mu ? Rad. hazard aldım silah baya güzel ödüllendiriyim diyorum da :)

Hayır sadece ismini değiştirir

Peki o bahsettiğim şeyi yapma yolunu biliyor musunuz? Birkaç kullanıcıda görmüştüm.
  • Evet yine aynı şekilde oluyormuş. Envantere gidip rename yapıp 2 dolar ödeyip yapıyoruz. İkisini de değiştiriyor mu yoksa iki defa mı almak gerekiyor bilmiyorum ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sucuklukahve -- 30 Ocak 2014; 0:22:06 >
  • Arkadaşlar bu Casual (Dereceli) oyunların sonunda kimin şansına çıkarsa silah skinleri çıkıyor ya bu ender çıkan itemlerin ordan çıkabilme ihtimali varmı yoksa sadece kutu açarken şansına çıkarsamı bulabiliyoruz o itemleri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechBro

Arkadaşlar bu Casual (Dereceli) oyunların sonunda kimin şansına çıkarsa silah skinleri çıkıyor ya bu ender çıkan itemlerin ordan çıkabilme ihtimali varmı yoksa sadece kutu açarken şansına çıkarsamı bulabiliyoruz o itemleri ?

Çıkabilir, bana P2000 | Amber Fade FN çıkmıştı $12 satmıştım ama AK47 | Red Laminate ve ya BOOM falan çıkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mention]sucuklukahve Aldığınız "name tag" zımbırtısı istediğiniz şeyi yapacaktır. Oyun içerisinde silahınız o isimle görünecektir. Başka isim verme metodu zaten yok.

@TechBro Sunucudan düşen silah çeşitleri serverda "DM, MAÇ" vb oyun sonlarında random olarak düşmektedir.
    Bunun haricinde kutuların içerisinde bulunan silahlar düşmez.
    Bana nasıl kaliteli silah düşer? diye sorucak olursan eğer. Bu tamamiyle şans...
    Steam level'im 26, rütbe sonda, tüm başarımlarım bitmiş halde.. 2000 saat oyun süresi.. Bana henüz kaliteli bir item düşmedi.
    Ama maçta bulunduğum süre içerisinde 30-40 dolarlık itemlerin düştüğü adamlar gördüm.

Benim 40 vurduğum maçta, 10-20 giden adama 30 dolarlık item düştüğünde aşırı sinir oluyorum.
    Valve bu güne kadar bana günahını bile vermedi. Vermesin bakalım nereye kadar

• quote:

mention]sucuklukahve[/mentioned] Aldığınız "name tag" zımbırtısı istediğiniz şeyi yapacaktır. Oyun içerisinde silahınız o isimle görünecektir. Başka isim verme metodu zaten yok.

İkisi de ayrı ayrı var diye biliyorum ama. Mesela adamda Desert Eagle Cobalt Distr. vardı silahın adı "Shuffle" olarak gözüküyordu. Ama zaten gereksiz bir durum 2 dolar çok fazla bu iş için. Çok güzel de durmuyor silahın üstünde.
  • zıplamak için hem space hemde tekerleği aynı anda nasıl kullanabilirz?normalde spacele oynuyorum ama tekere geçmek isitorum.alışana kadar ikisini aynı anda kullanmak istiyorum.

@Morphinz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c0mpeng -- 31 Ocak 2014; 19:01:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: c0mpeng

zıplamak için hem space hemde tekerleği aynı anda nasıl kullanabilirz?normalde spacele oynuyorum ama tekere geçmek isitorum.alışana kadar ikisini aynı anda kullanmak istiyorum.

@Morphinz

Config dosyasına

bind "SPACE" "+jump"
    bind "MWHEELDOWN" "+jump"
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: c0mpeng

zıplamak için hem space hemde tekerleği aynı anda nasıl kullanabilirz?normalde spacele oynuyorum ama tekere geçmek isitorum.alışana kadar ikisini aynı anda kullanmak istiyorum.

@Morphinz

Config dosyasına

bind "SPACE" "+jump"
    bind "MWHEELDOWN" "+jump"

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.