Şimdi Ara

CS'den kurtulmak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uzun süreden beri oynadığım CS'den artık kurtulmak istiyorum ve bu konuda önerilerinizi bekliyorum artık ciddi anlamda sıkıldım akşam vakti her gün maç atıyorum açıkçası 100-110-120ms'lerin MM'de olan durumu, esea'nın TR server'ı geldiği taktirde istisnasız beyin ölümü gerçekleşmiş arkadaşların gelmesi, face it'de keza ping sorunu ve yükseldikçe olan ciddi hile olayuı.

İsveçlisi, Rusu, Almanı, Fransızı sıkıldım artık gerçekten maç iyice baydığı için amaçsız amaçsız dm atıyorum ama o da baydı artık turnuvalara da bakmıyorum çünkü onları görünce oynayasım geliyo sonra yine kısır döngü.

Anlayacağınız steam'de para sıkıntısı yok önerdiğinizi alırım ama beni şundan kurtarın komple bilgisayar oynamayı bırakacak değilim ama fps seven ya da daha doğrusu cs seven adam ne oynar neyden hoşlanır bi yardım edin artık gerçekten yeter.

• metin2 oyna
  • Aynı durumdaydım. sallamış olmayayım 6-7 ayda 1500 saati bulmuştum. 3-5 aydır doğru dürüst oynamıyorum.

Öncelikle şunu anla ki bu oyun başında saatler geçirmeye değecek bir oyun değil. Hilesi, smurfu, trollü, çoluk çocuğu bol. Kesinlikle kaliteli zaman geçirmenizi sağlamıyor. Bilakis oynarken psikolojinizi bozan bir oyun çünkü sürekli daha iyi olmak istiyorsunuz. Artık cs oynamak deyince midem bulanıyor. Sadece pro maçları takip ediyorum çünkü hala çok eğleniyorum o maçları izlerken.

Ben ne yaptım? Daha çok hikayesi ile ön plana çıkan fps oyunları oynuyorum artık. Metro 2033- metro last light oynamadıysan mutlaka oyna. Far Cry 3-4 ve primal. Harika ötesi oyunlar. Bunları oynarken cs'de harcadığım vakte o kadar çok acıyorum ki. Battlefield serisi yine çok güzel.

Blizzard, Overwatch diye bir fps oyunu çıkaracak. Hile koruması vesaire çok iyi olacakmış. Mutlaka bir bak.

Futbol seviyorsan fifa ultimate team müthiştir. Basketbol oynarım dersen nba2k serisi inanılmaz güzel.

• Online olan bütün oyunların topluluğu aynı zaten. Takımla oynanan hangi oyunu oynarsan oyna sonucun senin için değişeceğini sanmıyorum. Ama tek kişi olarak oynayabildiğin oyunlara yönelirsen daha rahat olur belki. Hatta casual oyunlara da göz atabilirsin. H1Z1, Culling gibi oyunlar hem casual sayılır hemde takımsız oynayabiliyorsun. Eğer yine competitive bir şey oynayım diyorsan SC2 falan öneririm. Onun dışında MMO oyunlarına da yönelebilirsin. Hepsi senin için aynı durumdaysa kolay tilt oluyosun demektir, o zaman sadece singleplayer oynamanı öneririm.
  • Bu konuda sana kendimden örnek vererek oyun tavsiyesinde bulunabilirim. Bende sürekli olarak mesai bitiminde evde 3 - 4 maç atardım ve baya baya sıkmıştı bu durum. Çünkü hilesi zartı zurtu bilmem neyi bitmeyen bir oyun bu... Sana burada eğer telefon ile oyun oynamayı seviyorsan Summoners War: Sky Arena isimli oyunu tavsiye edebilirim. Bu oyunda fazlası ile bağımlılık yapıyor hile yok var ama 2 gün sürüyor hesabın kapatılıyor o yüzden bir dene derim.

İyi günler...
  • Csyle hiçbir oyunu bir tutamazsın kaldı ki csden sonra diğer oyunlar sana ciddi gelip zevk vermez bana öyle oldu hele ki yatırım yapıp onca vakit harcadıysan emeğine yazık sadece daha az vakit ayır bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yapman gereken tek şey,kimse ile konuşmuycaksın.Sadece rekabetçi de atıyorum A yı tutuyordum B yi tutuyorum diye konuş geç.Cs gerçekten güzel bir oyun.Ben Half-Life Counter -Strike oynarken Knight online başlamış Sonra yine Cs-Go için Ko'yu tamamen bırakmış biriyim arada giriyorum ama pvp lere keyif için vs atıyorum.Düşün yani Knight ile beni kendine çeken ender oyunlardan Cs serisi.İnan bana ben bir oyunu seviosam herkes seviyordur,Knight hariç az sabahlatmadı internet köşelerinde şerefsiz
  • Téquila kullanıcısına yanıt
    cs ile knight garip bir ikili. ulkede bu iki oyunu sevip baska oyun oynamayan cok insan var :D

• quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

cs ile knight garip bir ikili. ulkede bu iki oyunu sevip baska oyun oynamayan cok insan var :D

Aynen hocam hamster gibiyiz
  • tri_nitro_toluen T kullanıcısına yanıt
    Şehir neresi? Pingler çok yüksekmiş.Ben istanbulda max 80 ping görüyorum.O bile sıkıntı oluyor. 130 pingle maç yapılmaz.
  • Biz arkadaslarla wolfteam e gectik tavsiye ederim

• h1z1
  • overwatch.
  • Knight online

• Daha önceden oynamadığın oyunları bul single player takıl bir müddet. Sonra DayZ, The Forest gibi emek vermen gereken survival oyunlara geç. Eğer hesabında sadece CS varsa bi hile bulup vac ban ye. Dönüp bakmazsın bi daha oyuna.

Elimdeki tüm hesapları satıp bıraktım. yaklaşık 2.5 aydır tek oyun atmadım. Singleplayer takılıyorum, arada bir online giriyorum. Şahsen sinirlerim gevşedi diyebilirim. Spora da gidiyorum artık. Dizi-film izliyorum falan.

Harbiden gereksiz yere vakit harcamışım. Kafamı kaldırıp bakınca yapılacak çok şey varmış.
  • Warface oyna,crytek yapımı. Oyunu çözüp ciddi şekilde klan savaşları yaptığında,kanser olmak garanti. Csyi mumla aratır sana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sınav bahanesiyle bıraktım insan sinir oluyor gerçekten stres yüklüyor insana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

+ olarak sadece bi CSGO için 2000-2500 Liralık Pc toplayan kişiler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanOguzhan

quote:

normal kardeş 2000 liralık pc dediğin nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CanOguzhan

quote:

normal kardeş 2000 liralık pc dediğin nedir

"sadece CSGO için"

CSGO için apu sistem yeterli
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.