-

Yüzbaşı
01 Şubat 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Selamlar,

İki yıldır oyunu doğru dürüst oynamıyorum, her sezon toplasanız 50-60 maç falan atıyorumdur en fazla. Bugün bir siteden unranked hesap satın aldım ve ranked günlüğü yapayım dedim. Hesap Sezon 4'te Bronze 5 bitirmiş, inşallah düşük başlamaz o yüzden.

Normalde mainim mid. Ezreal otp değilim, pek hero olmadığı için onu oynadım çoğunlukla. Hesapta da Tier 2 rune'lar falan var zaten, çöp ötesi çöp. Metayı falan da bilmeden direk ranked'a atladım, haydi bakalım.

Toplam: 7 Win - 3 Lose (Birinde elektrikler gitti, birinde de 3 tane leaver vardı )
Merhaba arkadaşlar,

Her gün akşam 7'de pingim yükselmeye başlıyor, normalde oyunlarda ve voice chat programlarında 60 civarında olan pingim 150'lere çıkıyor. Speedtest'de Türkiye sunucularında 8-9 ms arası gözüken pingim 27-40 arasına çıkıyor sıkıntı başladığında. Hem Türkiye hem de yurt dışı sunucularında çok yüksek pingim var anlayacağınız. Packet loss miktarı da çok fazla artıyor. Aynı şekilde AKK'den dolayı 5 Mbit indirme hızı aldığım internetim de 1.80 Mbps download hızlarına kadar düşüyor. Gece 1:15 gibi de düzeliyor kendiliğinden. Her gün aynı saatler arasında oluyor bu arada bu problem.

Modeme ve Pc'ye farklı DNS adresleri girerek test yapmayı denedim, değişen bir şey olmadı.
Modem ayarlarım vb. her şeyin düzgün olduğundan eminim, arkaplan'da açık kalan uygulama yok ve Wifi'da kapalı.

1 haftadır bu problemi yaşıyorum, defalarca TTNET'i aradım. Hız güncellemesi yaptılar bir kaç kere, düzelmeyince iki defa arıza kaydı bıraktım fakat kendileri tarafında bir sorun olmadığını, bina veya daireye gelen kablolarda sıkıntı olabileceğini söylediler. Neredeyse interneti bağlattığımdan beri hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım.

16 Mbps'e kadar 150 GB AKN Yalın İnternet (Telefonsuz) kullanıyorum.

Bu konuda tecrübesi olan veya bilgili arkadaşlar lütfen yardım edin. Eğer binayla ilgili bir problemse elektrikçi çağırsam düzeltebilir mi?

Merhaba

Hesapta 2 tane 56 Level karakter bulunmaktadır (Sorceress-Kunoichi)
Tier 1 - Level 9 Penguen Pet
Tier 5 - Level 8 Horse
7000 Loyalty

Bankada 137M Para + Skill ve Skill Add-on resetleme kağıdı. 50 Adet Black Stone (Armor) ve bir kaç şey daha var.
Pearl Inventory'de de 10X Combat Exp Scroll ve 7 Günlük Value Pack bulunmaktadır. Hesapta da 6 günü kalan aktif bir Value Pack bulunmaktadır. Ek olarak işe yarayan başka şeyler de var fakat belirtecek kadar önemli görmedim

Bankadaki parayla kasmak istediğiniz karaktere Duo Liverto silah alıp rahat grinding yapabilirsiniz. High-end bir hesap değil fakat tek başınıza hızlı hızlı grinding yapabilmenizi sağlayacak kadar yüksek gearlara sahip.

Şuraya da set ve takıların ss'ini bırakayım;https://i.hizliresim.com/JlZObq.png (Fotoyu yeni kastığım char'da çektim, ap'ye bakmayın elinde 1mlik silah var, set ve takılar için çektim ss)

İstediğim fiyat 50 TL
https://www.youtube.com/watch?v=_mWSVpU8tzg&feature=youtu.be

ilk defa video yapıyorum, az önceki maçta penta atınca kaydedeyim kenarda dursun dedim

güzel hareketler yaparsanız pm den falan replay atın daha güzel edit fikirleri var aklımda, bu replaydan bu kadar çıkabildi :D

edit: videoyu izleyim dedim 4 adam saydım lee sini öldürdüğüm yeri koymamışım xd xd
edit2: lee sini eklemeyi düşünmüyorum upload etmesi uzun sürüyo baya xd
Merhaba arkadaşlar,

Elimdeki 7 Digit hesapları satıyorum. Hesaplar orijinal email adresleriyle birlikte verilecektir. Steam'da 11-12 Yıllık Hizmet Süresi Badge'ine sahiptir (Hesabına göre değişmektedir).
Profilleri oluşturulmamıştır ve nick geçmişi bulunmamaktadır. CS:GO alındığında 5 Yıllık Tecrübe Jetonu sahibi olacaksınız. Her hesabın içinde farklı oyun paketleri var, detayları aşağıda;

STEAM_0:0:17XX441
Half-Life Platinum Pack (Half Life: Blue Shift, Half Life: Deathmatch Source, Opposing Force, Team Fortress Classic, Ricochet, Day of Defeat, Counter-Strike 1.6) + 1 Ocak 2004 Tarihli
@Annkaa77 hocamıza satılmıştır (06.06.2016)

STEAM_0:1:8XXX390
Half-Life 2 Retail Standard (Half-Life 2, Half-Life 2: Deathmatch, Half-Life 2: Lost Coast, Counter-Strike: Source)
@Lu£ hocamıza satılmıştır (05.07.2016)

STEAM_0:0:8XX1721
Valve Premier Pack (Half-Life, Half-Life: Blue Shift, Half-Life: Opposing Force, Day of Defeat, Deathmatch Classic, Ricochet, Team Fortress Classic)
Half-Life 2 Retail Standard (Half-Life 2, Half-Life 2: Deathmatch, Half-Life 2: Lost Coast, Counter-Strike: Source)
Satıldı

STEAM_0:0:8XX1828
Half-Life Platinum Pack (Half Life: Blue Shift, Half Life: Deathmatch Source, Opposing Force, Team Fortress Classic, Ricochet, Day of Defeat, Counter-Strike 1.6)
Satıldı

STEAM_0:1:8XX1293
@krcc hocamıza satılmıştır (24.06.2016)

STEAM_0:1:8XX4763
Condition Zero (Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes)
@orhnctnr hocamıza satılmıştır (19.06.2016)

STEAM_0:0:8XX7531

STEAM_0:0:8XX7521
Half-Life Platinum Pack (Half Life: Blue Shift, Half Life: Deathmatch Source, Opposing Force, Team Fortress Classic, Ricochet, Day of Defeat, Counter-Strike 1.6)
@Osliloskop hocamıza satılmıştır (07.06.2016)

STEAM_0:1:8XX9815
Condition Zero (Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes)
@kayganz hocamıza satılmıştır (09.06.2016)

STEAM_0:1:8XX9705

STEAM_0:1:999XX83
Boş Hesap, 6 Yıllık Badge
@exatozsie hocamıza satılmıştır (19.06.2016)

STEAM_0:1:8X11496
Boş Hesap + 8 Yıllık Altın Hizmet Badge

STEAM_0:1:8XX8557

STEAM_0:1:8---494 (İstek üzerine sansürlendi)
@hakann07 hocamıza satılmıştır (18.07.2016)

STEAM_0:0:8XX1988

STEAM_0:0:17X351X
Half-Life Platinum Pack (Half Life: Blue Shift, Half Life: Deathmatch Source, Opposing Force, Team Fortress Classic, Ricochet, Day of Defeat, Counter-Strike 1.6) + 1 Ocak 2004 Tarihli
@berkan 197 hocamıza satılmıştır (24.06.2016)

STEAM_0:0:17X1982
@olrayt hocamıza satılmıştır (28.06.2016)

STEAM_0:1:8X11996

STEAM_0:0:81XX249

STEAM_0:1:8X1X793

STEAM_0:1:8X11369
@Lu£ hocamıza satılmıştır (08.07.2016)

STEAM_0:0:8X1X658
@Windmark hocamıza satılmıştır (22.06.2016)

STEAM_0:1:8X1X55X
@Lu£ hocamıza satılmıştır (08.07.2016)

STEAM_0:0:---0474
Half-Life Platinum Pack (Half Life: Blue Shift, Half Life: Deathmatch Source, Opposing Force, Team Fortress Classic, Ricochet, Day of Defeat, Counter-Strike 1.6) + 26 Eki 2003 Tarihli
@SilentSpiriT hocamıza satılmıştır (24.06.2016)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 539
İkinci El Bölümü Mesajları: 30
Konularının görüntülenme sayısı: 5.249 (Bu ay: 68)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 167 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.