Şimdi Ara

crysis multiplayer turk server

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
11.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

88.255.172.73:1453

• multi oynayan varmı bu oyunu nasıl bişe ?
  • gayet güzel..
  • Bu iyi haber ilk fırsatta geliyorum Adamların pingi çok iyi yabancı serverlarda benimki onların 3 katı. Hal böyle olunca ben adama ateş etmeye başlarken adam beni öldürmüş oluyor
  • Crysis mutli oynamak için neler gerekli?
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:RocKCI:.

Crysis mutli oynamak için neler gerekli?

orjianal cd key yeterli.

bu server a zaten giriyodum ben.ben full instant kasıyom valla
  • instant action çok zevkli ama sadece 4 harita olması sinir bozucu. Umarım yeni haritlar yayınlar crytek
  • beyler bende orjinal oyun aldım ama oynıyamıorum nası olucak yardımlarınızı bekliyorum.. ne gerekli acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaGeSuKo

instant action çok zevkli ama sadece 4 harita olması sinir bozucu. Umarım yeni haritlar yayınlar crytek

yılbaşı hediyesi olarak yayınlandı bugün mailime crytektürkiyeden bi posta geldi.

detaylı bilgi için:http://crytek-turkiye.com/wbb/index.php?page=Thread&postID=4089#post4089

• quote:

Orjinalden alıntı: HULKSMASH

beyler bende orjinal oyun aldım ama oynıyamıorum nası olucak yardımlarınızı bekliyorum.. ne gerekli acaba ?

ilk önce oyunun kurulumu bittikten sonra dvd içindeki Tools klasörünü bulun.tools klasörünün içinde keyi girebileceğin bi program var. o programı çalıştır ve keyini bida gir. sonra oyun içi ayarlardan punkbuster ın açık olup olmadığına bak. kapalı ise aç. herhangi bi server a girmeyi dene. mutlaka girecektir birine. yalnız girmeyi denerken pinginin düşük olduğu serverları girmeyi denersen daha iyi olur. çünkü diğer serverlara ya çok geç bağlanıo yada bağlantı zaman aşımına uğruyor.

• bende x-fire crysis sunucularını listelemiyo hatta Options/Installed Games'te görünmesine rağmen server bölümünde CoD2, CoD4, CS1.5 var Crysis yok. Bu herkestemi böyle yoksa bendemi bi sorun var?
  • aksam bende ordayım
  • Bu çok iyi oldu ,yabancı serverlarda oynamak işkence.Adam 30 pingle oynuyor ben 140 pingle,ben adamdan önce hafif makineli ile taramaya başlıyorum eleman tabanca ile öldürüyor beni.Mecruben keskin nişancı olarak tepelerden adam vurmaya çalışıyorum genelde
  • quote:

Orjinalden alıntı: sero34

quote:

Orjinalden alıntı: HULKSMASH

beyler bende orjinal oyun aldım ama oynıyamıorum nası olucak yardımlarınızı bekliyorum.. ne gerekli acaba ?

ilk önce oyunun kurulumu bittikten sonra dvd içindeki Tools klasörünü bulun.tools klasörünün içinde keyi girebileceğin bi program var. o programı çalıştır ve keyini bida gir. sonra oyun içi ayarlardan punkbuster ın açık olup olmadığına bak. kapalı ise aç. herhangi bi server a girmeyi dene. mutlaka girecektir birine. yalnız girmeyi denerken pinginin düşük olduğu serverları girmeyi denersen daha iyi olur. çünkü diğer serverlara ya çok geç bağlanıo yada bağlantı zaman aşımına uğruyor.

Yardımın için eline yüreğine düşünce sağlık..sağol..
    girdim beyler oluyor..herkese iyi güzel oyunlar..bi gün bi turnuva çevirirsekde iyi olur..

• quote:

Orjinalden alıntı: sero34

quote:

Orjinalden alıntı: MaGeSuKo

instant action çok zevkli ama sadece 4 harita olması sinir bozucu. Umarım yeni haritlar yayınlar crytek

yılbaşı hediyesi olarak yayınlandı bugün mailime crytektürkiyeden bi posta geldi.

detaylı bilgi için:http://crytek-turkiye.com/wbb/index.php?page=Thread&postID=4089#post4089

Eyvallah sağol iyi haber

• Orjinalden alıntı: HULKSMASH

Üstad bende bunu arıyodum.Bilgilendirme için sağol. Orjinal key şart sanırım :(

• ben orjinal cd key olmadanda girebiliyorum neden olabilir ??
  • şansın yaer gitmiş o zaman
  • Bu server hala aktif mi
  • online cd keyi olan varmı arkdaşlar varsa ve işe yararsa verirseniz sevinirim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.