Şimdi Ara

Crysis (1-2-3-4) Aklınıza takılan veya aklınıza takılıpta çözdüğünüz olaylar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
15.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeviL's

Nomad gibi bir kahramana ne oldu?Aklıma takılan tek şey bu

Crysis 3 de psycho bize oku verdikten sonra orada bilgi var ona baktım herkez için birşeyler yazıyor prophet , psycho , aztec , jester.

Nomad içinse:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Böyle yazıyor yani nomade ne oldu bilinmiyor crysis in bir sonraki oyununda nomade ne olduğunu gösterebilir diye düşünüyorum.
  • Nomad'a noldu
  • Nomad zaten amele gibi birşeydi çok yükleniyorlardı o adama :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TR]-Lion

quote:

Crysis 3 de psycho bize oku verdikten sonra orada bilgi var ona baktım herkez için birşeyler yazıyor prophet , psycho , aztec , jester.

Nomad içinse:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Böyle yazıyor yani nomade ne oldu bilinmiyor crysis in bir sonraki oyununda nomade ne olduğunu gösterebilir diye düşünüyorum.

öldü diye biliyorum son oyunda prophet söylüyor

• quote:

quote:

quote:

Nomad içinse:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Böyle yazıyor yani nomad e ne oldu bilinmiyor crysis in bir sonraki oyununda nomade ne olduğunu gösterebilir diye düşünüyorum.

Şunu diyorsun herhalde?

Hepimiz savaştık psycho sen ve ben nomad ve jester biz savaşyık bu .....un giysileri değil.

Ama şöyle olmuş olabilir : nomad kaybolmuştur bunlarda aramışlardır bulamamışlardır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nomad içinse:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Böyle yazıyor yani nomad e ne oldu bilinmiyor crysis in bir sonraki oyununda nomade ne olduğunu gösterebilir diye düşünüyorum.

Şunu diyorsun herhalde?

Hepimiz savaştık psycho sen ve ben nomad ve jester biz savaşyık bu .....un giysileri değil.

Ama şöyle olmuş olabilir : nomad kaybolmuştur bunlarda aramışlardır bulamamışlardır.

ayrıca rash'ın açıklamalarında nomad öldü diyor şu videoda

http://www.youtube.com/watch?v=XYz7sTKRRIc

• beyler ben Nomad ın asıl kahraman olduğunu düşündüğüm için baya araştırdım ama warhead 2 ve 3 te sanki kasten Nomad den bahsedilmemiş warhead da adı bi kere geçiyor zaten. 2 de hiç yok sanırım.3 te ise herkes öldü bitek sen kaldın diyorlar propheta ancakk ben Nomad hayranı olduğum için oyundaki herşeyi araştırdım ve bi arkadaşın söylediği gibi bi bilgi kırıntısı buldum. Bu nano-giysi çıkartma lab.larından aldığım dosyalarda her nano-süit giyen kişinin başına neler geldiği yazılmış. Ne biliyim o öldü bu delirdi bu kayıp falan diye hepsi yazılmış.5 sayfa dosyada ki her kelimeyi tek tek okuyarak Nomad i buldum. Ama yanında hiçbir bilgi yoktu. Sadece Nomad-xxx(dosya bilgisi silindi) gibi bişi yazıyordu. Umarım Nomad i görürüz ilerde çünkü asıl kahraman o bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkndgnr

inşallah crysis serisi devam eder

ayrıca crysis adlı çizgi romanı okmanızı tavsiye ederim nomade ne oldugu anlatılıyor

kardeş çizgi romanı nerde bulabiliriz ve nomad e nolmuş bi anlatırsan çok sevinirim
  • Nomad'in ayağı neden birden kesildi bilen duyan var mı ?
  • ahanda buldum çizgi romana göre prophet nomad ve psycho adadan ayrılmak için dostları tarafanıdan gönderildikleri bi bota mı ne biniyormuş ama aslında onlar düşmanlarıymış bunları öldürmeye çalışıyorlarmış zaten nomad ağır yaralıymış sonra savaşırken bunlar uzaktan roketatar mermisi atmışlar prophet la psycho nun üstüne nomadde araya girerek kendini feda etmiş ve arkadaşlarını kurtarmış asıl olay buymuş kardeşlik
  • aslında oyunun sonuna göre devamı çıkabilirde ,çıkmayabilirde bana kalırsa biraz sakin kafayla düşünürsek çıkmaz ayrıca koskoca oyunda sadece new york'a yapılanları gördük keşke biraz dünyanın farklı bölgelerini de koysalardı. bölüm olarak değil hikaye içinde konuşmalarda,fotoğraflarda falan varsa yoksa new york
  • Adamlarda new york aşkı var istanbul olsa daha guzel olurdu butun oyunlarda filmletde ne var ne yok newyork..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, konuyu pek anlamamışsınız. Hiç Crysis oynamadım fakat videolar izleyerek hikayeyi anladım. Size de anlatayım...
    --

Nomad'e ne oldu diyorsunuz ya orası çok basit. @habibcanalkan arkadaşımızın dediği gibi oldu olay. Psycho'ya doğru gelen roketatar mermisinin Psycho'yu yok etmesi gerekirken Nomad'i paramparça yapmış. Çünkü Nomad, Psycho'nun önüne atlamış. Tabi bunların nano giysileri var, nasıl ölüyorlar diyeceksiniz. Nano giysileri falan yok. Ada da mahsur gibi bir şeyler...

Şu prophet ve nano giysi mevzusu da gayet basit. @melkor23 ayrıntılı açıklamaları yapmış aslında. Crysis 2'de Prophet seflerin hastalığına yakalanmıştı. Bu yüzden çaresizdi. Fakat Alcatraz'ı keşfetti (o sahneleri biliyor olmanız gerek, bilmeyen yok zaten). Alcatraz, Prophet'ın gözü önünde ölüyordu fakat Prophet giysisini çıkarıp ona giydirince Alcatraz yeniden doğmuş gibi oldu. Peki sonradan nasıl Prophet'a dönüştü ? Bunun da cevabı gayet basit. Nano giysi, giysiyi giyen kişinin DNA'sını kopyalıyor. Prohpet'ınkini de kopyaladığı için giysi Alcatraz'ı Prophet'a dönüştürdü. Prophet bir nevi Alcatraz'ı kullanmış gibi oldu. Sonradan giysi Prophet'la bir bütün oldu. Seflerden gelen enerji onu evrimleştirdi. Yani hikaye bu kadar basit.

Ayrıca Crysis 4 farklı konular içerecek, başlıkta biraz saçma olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhkemal

Arkadaşlar, konuyu pek anlamamışsınız. Hiç Crysis oynamadım fakat videolar izleyerek hikayeyi anladım. Size de anlatayım...
    --

Nomad'e ne oldu diyorsunuz ya orası çok basit. @habibcanalkan arkadaşımızın dediği gibi oldu olay. Psycho'ya doğru gelen roketatar mermisinin Psycho'yu yok etmesi gerekirken Nomad'i paramparça yapmış. Çünkü Nomad, Psycho'nun önüne atlamış. Tabi bunların nano giysileri var, nasıl ölüyorlar diyeceksiniz. Nano giysileri falan yok. Ada da mahsur gibi bir şeyler...

Şu prophet ve nano giysi mevzusu da gayet basit. @melkor23 ayrıntılı açıklamaları yapmış aslında. Crysis 2'de Prophet seflerin hastalığına yakalanmıştı. Bu yüzden çaresizdi. Fakat Alcatraz'ı keşfetti (o sahneleri biliyor olmanız gerek, bilmeyen yok zaten). Alcatraz, Prophet'ın gözü önünde ölüyordu fakat Prophet giysisini çıkarıp ona giydirince Alcatraz yeniden doğmuş gibi oldu. Peki sonradan nasıl Prophet'a dönüştü ? Bunun da cevabı gayet basit. Nano giysi, giysiyi giyen kişinin DNA'sını kopyalıyor. Prohpet'ınkini de kopyaladığı için giysi Alcatraz'ı Prophet'a dönüştürdü. Prophet bir nevi Alcatraz'ı kullanmış gibi oldu. Sonradan giysi Prophet'la bir bütün oldu. Seflerden gelen enerji onu evrimleştirdi. Yani hikaye bu kadar basit.

Nomad ölürken üzerinde nano giysi vardım ama o olay esnasında EMP atılmış ve giysilerin koruması etkisiz kaldı, bu yuzden Nomad öldü.Daha detay varda sadece bunu düzelteyim dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhkemal

Arkadaşlar, konuyu pek anlamamışsınız. Hiç Crysis oynamadım fakat videolar izleyerek hikayeyi anladım. Size de anlatayım...
    --

Crysis 1-2-3-4 derken
    Crysis1 crysis 2 crysis warhead crysis 3

Warhead oldugundan 1-2-3-4

• şunu bir şey yapın warhead ara oyun.. sınıflandırmayın o oyunu..

Crysis
    Crysis: Warhead
    Crysis 2
    Crysis 3

Nomad belki prophet bu uzayların gücü ile iyice nanosuit ile güçlendi. belki prophet i durdurmak yada onu yeniden insan formuna duyguları ve hislerini ön plana çıkarması için mücadele edebilir. tabi nomad ölmediyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

şunu bir şey yapın warhead ara oyun.. sınıflandırmayın o oyunu..

Crysis
    Crysis: Warhead
    Crysis 2
    Crysis 3

Nomad belki prophet bu uzayların gücü ile iyice nanosuit ile güçlendi. belki prophet i durdurmak yada onu yeniden insan formuna duyguları ve hislerini ön plana çıkarması için mücadele edebilir. tabi nomad ölmediyse

Niye durdurulsunki,Propeth hala insan duyguları,düşünceleri taşıyor.tek farkı nano suit kadar güçlü bedeni

• quote:

Orijinalden alıntı: coxcomb

atmosferden düşen her şey yanar. meteorlar bile. giysinin orda yanmış olması çok saçma. tam prophet'a geldiğinde mi yanma durdu sanki.

O değil de bozuk nano giysiyle bile uzaydan giriş yaptı.Yani manyak bir sıcaklık kurtulma imkanı çok düşük.Cidden mükemmel bir şey olmalı zırh.Bu arada Claire'ın sesi geliyordu uzayda o ölmedi mi?Son olarak bütün o nano giysiler ne oldu?Hem Psycho bir şey yapamadı mı?Ben oyunda 10 kişinin arasına zırh modunda daldım bir şey olmadı,adamı nasıl yakalarlar?Ve neden Prophet'ınkini de yüzmediler?Psycho ile Prophet 23 yılda nasıl hiç yaşlanmadı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: malicalik13

quote:

Orijinalden alıntı: coxcomb

atmosferden düşen her şey yanar. meteorlar bile. giysinin orda yanmış olması çok saçma. tam prophet'a geldiğinde mi yanma durdu sanki.

O değil de bozuk nano giysiyle bile uzaydan giriş yaptı.Yani manyak bir sıcaklık kurtulma imkanı çok düşük.Cidden mükemmel bir şey olmalı zırh.Bu arada Claire'ın sesi geliyordu uzayda o ölmedi mi?Son olarak bütün o nano giysiler ne oldu?Hem Psycho bir şey yapamadı mı?Ben oyunda 10 kişinin arasına zırh modunda daldım bir şey olmadı,adamı nasıl yakalarlar?Ve neden Prophet'ınkini de yüzmediler?Psycho ile Prophet 23 yılda nasıl hiç yaşlanmadı?

Crysis 2 de nano giysiyi nasıl etkisiz hale getirdiklerini gördük,aynı metod ile diğer arkadaşlarıda yakalamışlardır.yer yüzüne düşerken gelen sesler anılarımızın canlanmasıdır bizim diyaloglarımızdır.bize "sen insan değilsin" denildi ama biz bir insanız prophet (laurence barnes) oyun sonunda;"hatalar yaptım ama sonuçta ben bir insanım" diyordu.atmosferden geçerken nano zırh yanmadan etkilenmedi ve bozukta değildi,düşer iken nano giysi-prophet tam olarak birleşti.

• Crysis 3 ün içinde Crysis'ten Önce diye bir kısım var ve tüm hikayeyi özetlemiş Rash'ın ağzından dinliyoruz zaten herşeyi anlatmış.
    daha önceki mesajlarda bi arkadaş Nomad konusunu açmış onunda cevabı var videoda resmini koyayım

Konuşma Metinleri

ve son olarak crysis 3 için prophet'ı son kez göreceğimizi de belirtmiş sonunda

bi kaç arkadaşın karakterler ile ilgili soruları vardı ki buda oyunda mevcut şurda detaylı bilgiler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrYAGIZ -- 6 Temmuz 2013; 6:50:51 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.