Şimdi Ara

Crysis (1-2-3-4) Aklınıza takılan veya aklınıza takılıpta çözdüğünüz olaylar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
15.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bence alkatraz bir madde değil çünkü hatırlarsanız crysis 2 son video da propet : sen ve ben daha olmedik diyordu yani ikiside daha yasıyorlar kimse ölmedi :D
    @P3rF3cT55
  • quote:

Orijinalden alıntı: neil001

bence alkatraz bir madde değil çünkü hatırlarsanız crysis 2 son video da propet : sen ve ben daha olmedik diyordu yani ikiside daha yasıyorlar kimse ölmedi :D
    @P3rF3cT55

Alcatraz yürüyen ölüydü zati,prophet o konuşmayı yaptıktan sonra nanosuit ile özümseme tam olarak gerçekleşti ve prophet yeniden beden buldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crysis serisi belki prototype gibi olur. Yani prototype 1'de Alex Mercer(ismini tam hatırlamıyorum)'i oynatırken prototype 2'de Alex kötü olmuştu ve Alex ile savaşmıştık. Belki Crysis 4'de Prophet güç manyağı olup dünyaya saldırır bizde Nomed'i canlandırırız ve Prophet ile dövüşürüz.
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle siz şunları söylemek isterim ben Crysis'in bütün oyunlarını oynadım sadece Crysis:wreckage diye bir oyun dışında ve anladıklarımı anlatayım okuduklarımı izlediklerimi öncelikle Crysis'te daha öncede sadece 2 raptor ekibi sağ kaldı diyor ve yanda ölenleri gösteriyor ama Nomad Yok ilki bu ikincisi Zaidax arkadaşımız Crysis'ın çizgi romanında koreliler tarafından Prophet ve kurtardığımız kıza atılan füzenin önüne atlayıp onları kurtarıyor, ama kız ölüyor. Sonra Prophet New York'a dönüyor. (alıntı) demiş ve size şunu söylicem Crysis 1 in sonunda psyhco ile Lingshan gidiyoruz çünkü Prophet'ı oraya giderken görüyoruz ama gerçek şuki Prophet lingshan adasına değil Direk New York'a gidiyor ha bide Zaidax arkadaşımız demişya kurtardığımız kız ölüyor diye Hayır ölmüyor Crysis 2 deki Tara Strickland Crysis 1 de ki kurtardığımız kız hatta Crysis 3 te de Senatör Strickland oluyor bir diyalogda diyordu tam hatırlamıyorum ama hesap soruyordu "Bu Derisini Yüzdüğünüz Askerler nerede giysiler nerede Nathan Gould nerede " diye hesap soruyor ve bunu dinledikten sonra gerçekten aklım karıştı cidden Nathan Gould Nerede ? ve dediğim gibi bu o demiştimya lingshanden kurtardığımız kız işte Crysis 2 de bir diyalogda Nathan Gould diyor Babana olanlar hakkında falan filan diyor tam hatırlamıyorum ama ilk kocaman minare gibi şey çıkıyorduya ordan önce diyordu yanlış hatırlamıyorsa
    bazılarınız demiş neden giysi laurance barnce 'a dönüştü diye hatırlarsanız nano giysinin nanitleri açıktı herşeye dönüşebilirdi belki gerçekten bir sef olabilirdi ama Prophet bunu istemedi hala insan olduğunu biliyordu hattta diyordu ben herşeyimi feda ettim felan diyor tam hatırlamıyorum ama işte diyor peki ya sen neyi feda ederdin diyor ve o gemii patlatıyor felan dünyaya düşerken (zırh bozuktu felan diyordunuzya ) zırh kendin, ve Prophet'ı (bir nevi Alcatrazı) iyileştiriyordu ve prophet düşerken anıları canlanmıştı herşeyte dönüşebilirdi ama o içinda bir yerde hala Laurance Barnce olduğunu biliyordu ve Herşeyin başladığı yere Lingshan'e düştük ve bence psycho da ölmedi çünkü uçakta sıkışmıştı uçağın kendiside sıkışmışdı işte bu yüzden hala yaşıyor olabilir ayrıca DeviL's arkadaşımızın paylaştığı videoda Nomad'in öldüğünü Söylemiyor Raptor Takımından 2 kişinin sağ kaldığını söylüyor dedimmi hatırlamıyorum ama aztec ve jesterı gösteriyor nomad yok yani Sanki Nomad Hiç VArolmamış gibi Zaten çoğu dosyadada nomad ile ilgili bir şey yok Nomad-xxxxxxxxx diye şeyler var bence Nomad tuzağa düşürülse bile kaçmış olmalı JEANT arkadaşımız ise neden giysi halinde kalmadıki demiş bu cevabım sana şimdi hesap soruyor gibi olmasın ama şimdi herkes sana sen insan deilsin sen bir makinesin belki şuan başkasının yüzünü takıyorsun gibi laflar etse kendine döüşmeyi kendin olmayı seçmezmiydin biraz empati kur tamammı herneyse biraz uzun oldu galiba iyi oyunlar

• Dostum olayı çorba etmişsin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nomad nasil öldü hep merak etmişimdir

• crysis 4?!

• quote:

Orijinalden alıntı: ithelien

crysis 4?!

Crytek şu an Crysis gibi yüksek kalitede bir oyunu çıkaracak güçre değil.En son C3 66m dolara patladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crysis 3 un sonunda gözlerim doldu çok güzel bi hikayesi var, hikaye 0 derler birde

• quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

quote:

Orijinalden alıntı: ithelien

crysis 4?!

Crytek şu an Crysis gibi yüksek kalitede bir oyunu çıkaracak güçre değil.En son C3 66m dolara patladı.

crysis serisi 3 ile tamamlanlandı bir kere. 4 gelmeyecek ben de biliyorum. baslıga anlam veremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: IVBACK

Crysis 3 un sonunda gözlerim doldu çok güzel bi hikayesi var, hikaye 0 derler birde

Crysis serisini hikayesi aslında çok ince,belki hafif oyunculara ağır konusu vardır.Ya da serileri tam olarak oynamayanlar oyun ile özdeşemiyorlar.
  • IVBACK kullanıcısına yanıt
    Crysis serisi millete yaranamadı. Crysis 1 çıktı aylar sonra sırf ada da geçiyor diye yerden yere vuruldu. Crysis 2 çıkacağı açıklandığında herkes artık ağaç, orman görmek istemiyoruz dedi adamlar kalkıp oyuncular istiyor diye oyunu şehre taşıdılar. New York şehrine taşındı. Bu defa neden sırf bina ve yapılar var denmeye ve birazda ağaç ve orman olsaydı dendi. Crysis 3 duyrulduğunda ilk oyunda orman ve ağaçlar var diye ikinci oyunda binalar var diye laf edildi diyerek ilk iki oyunun karması olan Crysis 3 yapıldı.

Ama admalar yine yaranamadılar. Hikaye ve konu yok filan denip duruyor da hikayesi ve konusu hiç olmayan başka fps oynamasını ve laf etmemeyi biliyorlar. Crysis serisinin eleştirilmesinin esas sebebi ne grafik nede konu olayı filan değil.

Crysis serisinin tek sorunu var oda sistem dostu olmaması ve yüksek sistemler istiyor olması. Eğer sistem sorunu olmasaydı ne bu kadar çok eleştiri alırdı nede az satardı. BF3 millet bayıla bayıla oynadı. Eleştirenler oldu ama oynadılar. Ama hikaye ve konu olarak Crysis den çokmu daha iyiydi hayır. BF3 toplasan 3 defa oynadım Crysis serisini ise sayısız defa oynadım ve hala oynarım.

• JEANT kullanıcısına yanıt
    bir efsaneyi tartışıyoduz up
  • aynen ama illaki devamı olmalı
  • Crysis 2'de Hargreave Rasch uzaylıydı ve bir tüpte yaşıyordu Crysis 3'te nasıl vücut buldu kendine?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut9334

Crysis 2'de Hargreave Rasch uzaylıydı ve bir tüpte yaşıyordu Crysis 3'te nasıl vücut buldu kendine?

Hargreve ve Rash farklı kişiler hargreve crysis 2 de vardı rash crysis 2 nin sonunda konuşuyordu bizle.İkisi aynı kişi değil yani farklı
  • juddas J kullanıcısına yanıt
    hee anladım. peki 2deki hargreave uzaylıydı, crysis 3 ün sonuna raschin doğru yüzüne bişeyler oluyodu. o da mı uzaylıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut9334 -- 30 Ocak 2015; 23:50:25 >
  • O sonradan selfler tarafından ele geçirildi.
  • Jacob Hargreave nano suit tasarımcılarından birisi Crysis 2'de onun bulunduğu binaya giriyoruz ve sonunda onunla konuşuyoruz.Hargreave vücudunu dondurarak ölümsüzlüğün çaresini (nano suit) geliştirme derdinde olan bir insan.Test aşamalarını Raptor ekibini adaya göndererek yapıyor,bir konuşmasında ''Normal insanların yapabileceği bir şey değil'' bunlar zati uzaylıların asırlardır dünya üzerinde olduğunu biliyordu.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.