Şimdi Ara

CRUZE 2.0 DİZEL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
2
Favori
55.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün ltz at ve lt düz vites test ettim. at olan gayet güzel ve yağ gibi hızlanıyor. Rampa dahi olsa farketmiyor. çok keyifli ve atak kullanımı var. Daha sonra düz vitesi kullandım, bir otomatik kullanıcısı olarak düz vites hoşuma gitmedi. Aracı alma planım var o yüzden pazarlık yaptım lt at için en son 56.900 fiyat aldım (opak-sedan). Şimdi almazsam 2013 ocağında almayı planlıyorum.
  • 1 ay önce aldım ve kullanıyorum.Araçtan bu kadar memnun olacağımı tahmin etmiyordum. Yalıtım, yol tutuşu, yakıt sarfiyatı ve performansı çok iyi.
    Araç henüz 2.000 km 'de 1 kere uzun yola gittim. 180 km/h da bile hızı hissetirmiyor. Araç içeri çok az ses alıyor, hatta bir çok kişi araç çalışırken marşa basabilir. Bu kadar iddalı ses konusunda. Araç düşük devirlerde de güzelce yürüyebiliyor bu yüzden oldukça ekonomik. Ayrıca merak eden arkadaşlara söyleyim, 24 yaşındayım ve kazam yok çok şükür. Kasko bedeli 1400 TL. Ankara gibi yüksek riskli bölge arasında yer alan bir ile göre.. Yaş ve il faktörünü göze alınız. Aracın tek sorunu yıllık verilen 2100 tl lik mtvsi. Onuda manuel alarakiaradaki tüketim farkıyla 0 tl ye indirgiyorum.

2 hafta önce Antalya'ya gittim. Araç boş 1465 kg olması lazım, full bagaj ve 5 kişiydik. Araç yolda 2 ton olarak yürüyordu. Yakıt tüketimim git ve bulunduğun noktaya geri dön şeklinde klima açık ve rodaj geçirmemiş haldeyken 5.4 'dü ve sabit hızla gitmedim rodaja önem verdiğim için. CC kullanmadım ve yüksek hızlara çıktım.

Ankara şu an her yer yol yapım ve kapatılmış durumda. Son depomda 5.3 gibi bir şehir içi tüketimi sağladım. Ve rotam rakımı yüksek Çankaya'ya çıkış ve yenimahalleye geri dönüş şeklinde.Hergün trafiğin göbeğinden kapanan inönu bulvarından ve kızılaydan geçiyorum mecburen. 45 dk da anca gidebiliyorum 12 km ' yi.

Geçenlerde yakıt tüketimi ne kadar az olur diye 400 km çok dikkatli sürdüm ve 3.9 lt şehir içi tüketim yakaladım.
    Performans konusuna değinmiyorum, 163 bg 360 nm tork TC tuşu aktif değilse 3. vitese kadar ön tekeri sarıyor. Eğer gaz pedalına biraz sert davranırsam kafamı yerinde tutamıyorum.Aracı ilk fırsatınızda test etmenizi öneriyorum, ben showrooma girerken aracı alabileceğimi tahmin etmiyordum fakat test sürüşünden sonra herşey değişti ve Beyaz Sunrooflu aracı sipariş ettim. İyikide etmişim, Allah kaza bela vermesin.

• ben niyeti iyice bozdum, kısmet olursa önümüzdeki ay veya ocak 2013 de 2013 model olarak makyajlısını almayı düşünüyorum.
  • Makyajlı kasadaki sis farı tasarımını hiç beğenmedim. Onun haricinde gözle görülür bir dizayn farkı yok. İç tasarım da ekranı biraz aşağı çekmişler ve üstüne saklama yeri koymuşlar. Yolda gözü ayırır bence bu tasarım da olmamış. Yinede resimlerden gördüğümüz kadarıyla böyle gelsin inceleyelim..

Bu arada lastiklerden millet şikayetçi, kumho ile geliyor diye. Benim aldığım araç continental premiumcontact2 ile geldi. Ve lastikten çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

Makyajlı kasadaki sis farı tasarımını hiç beğenmedim. Onun haricinde gözle görülür bir dizayn farkı yok. İç tasarım da ekranı biraz aşağı çekmişler ve üstüne saklama yeri koymuşlar. Yolda gözü ayırır bence bu tasarım da olmamış. Yinede resimlerden gördüğümüz kadarıyla böyle gelsin inceleyelim..

Bu arada lastiklerden millet şikayetçi, kumho ile geliyor diye. Benim aldığım araç continental premiumcontact2 ile geldi. Ve lastikten çok memnunum.

Benimde internetten incelediğim kadarıyla fazla bir değişiklik yok, çok sınırlı tutulmuş. Sizin araç düz vites LT sanırım. Mahsuru yoksa ne kadara aldığınızı söyleye bilirmisiniz? Ben opak LT At için 56.900 LTZ AT metalik için 61.000 fiyat aldım en son.

• İyi gider bu ya :D
  • 62000 ye ltz at sr almistim ilk gelenlerdendi. Lastikler 225 50 r17 continental contisportcontact3.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trojana

quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

Makyajlı kasadaki sis farı tasarımını hiç beğenmedim. Onun haricinde gözle görülür bir dizayn farkı yok. İç tasarım da ekranı biraz aşağı çekmişler ve üstüne saklama yeri koymuşlar. Yolda gözü ayırır bence bu tasarım da olmamış. Yinede resimlerden gördüğümüz kadarıyla böyle gelsin inceleyelim..

Benimde internetten incelediğim kadarıyla fazla bir değişiklik yok, çok sınırlı tutulmuş. Sizin araç düz vites LT sanırım. Mahsuru yoksa ne kadara aldığınızı söyleye bilirmisiniz? Ben opak LT At için 56.900 LTZ AT metalik için 61.000 fiyat aldım en son.

2.0 Dizel LT MT Opak beyaz + SR şeklinde 53800 gibi bir fiyata aldım.

• Ben araci icin biraz daha bekleyip 2013 model olarak almayi planliyorum. Hedefimde ltz at var. Aldigim araci uzun bir sure kullandigim icin beni mutsuz edebilecek bir donanim seviyesi veya araci aslam almak istemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aac f/p orani cok super bi arac. Esdegeri C veya D sinifi arac yok f/p olarak yaklasan 1 tane ornek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: cosef

Bu aac f/p orani cok super bi arac. Esdegeri C veya D sinifi arac yok f/p olarak yaklasan 1 tane ornek yok

var epica vardi bi zamanlar üretimden kalkti
  • Bir süre sonra Chevrolet Malibu gelebilir.
    Tahminim 6 ay içinde...
    Tahmini fiyat 75'den başlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

Bu aac f/p orani cok super bi arac. Esdegeri C veya D sinifi arac yok f/p olarak yaklasan 1 tane ornek yok

epica sitesinde 67.000 diyor hocam? Fiyat /performans diyoruz :D
    ben mi yanlıs anladım

http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/epica/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

epica sitesinde 67.000 diyor hocam? Fiyat /performans diyoruz :D
    ben mi yanlıs anladım

http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/epica/

Gidin 55 bine almazsaniz :D araci bulabilirseniz tabi ben 2010 yilinda 52 bine aldik 2011 dede 55 ti simdi yok diye oyle yaziyorlar

• Arkadaşlar manuel alıp full donanım alabiliyor muyuz işte büyük ekran,17 inç jant,tamponlar falan şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: proforum

Arkadaşlar manuel alıp full donanım alabiliyor muyuz işte büyük ekran,17 inç jant,tamponlar falan şimdiden teşekkürler

malesef olmuyor

ancak LTZ AT seçeneği olarak sunulmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanokur

Bir süre sonra Chevrolet Malibu gelebilir.
    Tahminim 6 ay içinde...
    Tahmini fiyat 75'den başlar...

bence biraz arttıralım?????? ihsanokur hocam!!!!!! 84 binden başlarr navilisi deri koltuklusu 18 jantlısı 96 bine kadar uzarrrrrrr giderrrrrrrrrr
  • Amerika'da Cruze ile Malibu arasında en düşük 7 bin dolar fark var. Oradan biraz da oranlama yaparak bir fiyat tahmini yaptım. Çıkınca gerçeğini görürüz tabii.
  • malibu çıkınca fiyat için tekrar buradayım..
  • beyler Cruze 1.4 Turbo motor ne zaman gelicek herhalde yeni kanun çıkmış artık öyle Ağustosda 2013 model araç getirilmiycekmiş araç hangi modelse o tarihde giricekmiş piyasaya bu doğru mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyilmaz93 -- 7 Temmuz 2012; 18:59:51 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.