Şimdi Ara

CRUZE 2.0 DİZEL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
2
Favori
55.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eylz93

beyler Cruze 1.4 Turbo motor ne zaman gelicek herhalde yeni kanun çıkmış artık öyle Ağustosda 2013 model araç getirilmiycekmiş araç hangi modelse o tarihde giricekmiş piyasaya bu doğru mu ?

bir aracın 2013 model olabilmesi için, 01.01.2013 tarihinde üretim bandından çıkmış olması gerekecek.

bu araç türkiyedeki bir bayiye 30-40 gün arasında geleceği için, ilk 2013 model araç en iyi ihtimal ile
    01.02.2013 tarihinde alıcısının kullanımına sunulur..........
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

beyler Cruze 1.4 Turbo motor ne zaman gelicek herhalde yeni kanun çıkmış artık öyle Ağustosda 2013 model araç getirilmiycekmiş araç hangi modelse o tarihde giricekmiş piyasaya bu doğru mu ?

bir aracın 2013 model olabilmesi için, 01.01.2013 tarihinde üretim bandından çıkmış olması gerekecek.

bu araç türkiyedeki bir bayiye 30-40 gün arasında geleceği için, ilk 2013 model araç en iyi ihtimal ile
    01.02.2013 tarihinde alıcısının kullanımına sunulur..........

iyice moralimi bozdun hocam.

• quote:

1.4 turbo motor ekimde hb-sedan ve sw de gelecek. sw sadece 1.4 t ile getirilecek. diğerlerinde 3 motorda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trojana

quote:

1.4 turbo motor ekimde hb-sedan ve sw de gelecek. sw sadece 1.4 t ile getirilecek. diğerlerinde 3 motorda var.

HB ve NB 1.4T tarihi için, müsait olduğum da servisin oradan geçerken satış müdürü arkadaşa bir sorayım.
  • quote:

quote:

quote:

HB ve NB 1.4T tarihi için, müsait olduğum da servisin oradan geçerken satış müdürü arkadaşa bir sorayım.

Bu haftaki Autoshow dergisinde sw ile ilgili haber var onda yazıyor. Ayrıca makyajdan da bahsetmiş ama makyaj oldukça sınırlı kalmış. Ben T geldiğinde inceleyeceğim ama sonuç olarak 2.0 dizelini almayı planlıyorum..

• quote:

Emin miyiz hocam bu konuda ? :) İnşallah dediğiniz gibi olur.

quote:

Bi haber var mı kardeşim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyilmaz93 -- 27 Temmuz 2012; 14:57:00 >
  • quote:

quote:

dün servise uğradım ama unutmuştum. şimdi satış müdürü arkadaşımı aradım;

Cruze 1.4T 140bg SW 2012 nin 4. çeyreğinde yani Ekim-Kasım-Aralık ayında türkiyede satış da olacak mış...

Cruze 1.4T 140bg HB araçlar SW olanlarla beraber zaman zaman gönderilecek miş. sanıyorum ağırlık SW de olacak.

Cruze 1.4T 140bg NB 2013 2. çeyrekte dedi....

• quote:

Cruze 1.4T 140bg NB 2013 2. çeyrekte dedi....

Cruze sedan 1.4T 140 HP 2013 de geliyor yani.
  • quote:

quote:

Emin miyiz hocam bu konuda ? :) İnşallah dediğiniz gibi olur.

quote:

Evet eminim geçen haftaki autoshow dergisinde 2 sayfa haberi vardı.

• quote:

Kafam karıştı arkadaş 2013 2. çeyrek diyor.
  • 1.4 cruze gelirse almayı düşünen arkadaşlar?????

niye alacaksınız bu 1.4 cruze'u SW 'hiç sormuyorum??????

sedan veya hb için ......... bi sorun ASTRACILARA bu aynı motora sahip 1.4 astralar ne yakıyor diye....... basınca 10,5 dan aşağı yakan yok ,,,,,, ha basmayacaksan ne işin var turbo astrayla cruze'la... alırsın 1.6 cruze'unu basmadan 9 litre yakarsın paşa paşa ,,, yokuş mokuş basarsan 4000 devire çıkarsan bağırttırsan yine yakarsın 10 litre....

cruze fiyatı için alınan bi arabaydı .... ama artık bu imaj yavaş yavaş silinecek gibi gözüküyor,,, (heleki 1.4 motor cruze yaptık harikalar yarattık zihniyetiyle) bu araca 1.4 manuel plus sedan cruze için 47.500 liste fiyatı koyacaklar.................... adamlar güncel astranın satış rakamlarına bi baksınlar..... tüm zamanların en AZ satan astra kasası bu astralar

750 kere söyledim ama bu cruze için tek yol 1.6 multijet dizel motordur (linea yada bravodaki yada alfa romeo daki 1.6 dizel motor)... amerikadan kafası çalışan bi ceo çıkar fiat'a telefon açar 1.3 cdti multijetten bıktık bize 1.6 multijet satın der o zaman cruze!a takıp piyasaya sürdüklerinde ortalık karışır.

50 bine dizel 1.6 cruze LT plus için iftar çadırı gibi kuyruklar oluşur...

olan kime olur??? 60-65 bine hatta 68 bine otomatik dizel jetta ile türk halkını sömüren doğuş denen şirket ,,,, dükkanı devren satar çeker gider bu topraklardan....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joliva -- 27 Temmuz 2012; 18:36:41 >

• quote:

quote:

ben demiyorum. bayi satış müdürü diyor...
  • Her türlü bekleyeceğiz gibi görünüyor şimdilik.

Joliva ustam bu kadar bekledim biraz daha beklerim 2013 model olur hem MyLink denilen andorid işletim sistemli medya player entegreli 2013 Cruzelar.Diğer sebebde performans, yakıtı artık düşünmeyeceğiz.
  • quote:

quote:

Autoshowda bu ekim yaziyordu, bekleyip gorecegiz artik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Chevrolet Cruze dizel test konulu bir yazıyı paylaşmak istiyorum,
    belki bi arkadaşın işine yarayabilir. nede olsa hayat paylaşınca güzel.

Chevrolet Cruze LTZ 2.0 Dizel Otomatik Test Sürüş İzlenimi.

http://otomobiltutkunu.com/index.php/chevrolet-cruze-ltz-dizel-otomatik/
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazcann

Merhaba arkadaşlar. Chevrolet Cruze dizel test konulu bir yazıyı paylaşmak istiyorum,
    belki bi arkadaşın işine yarayabilir. nede olsa hayat paylaşınca güzel.

Chevrolet Cruze LTZ 2.0 Dizel Otomatik Test Sürüş İzlenimi.

http://otomobiltutkunu.com/index.php/chevrolet-cruze-ltz-dizel-otomatik/

'yumuşak dokulu' plastiği nerede görmüş acaba :)) benim gordugum sadece direksiyon simidinin arkasinda yumusak plastik var
    Bu plastigin yumusak ya da sert olmasi benim acimdan cok onemli degil. Uzerine oturmuyoruz sonucta. Goruntu iyiyse ve koku gibi sorunlari yoksa yumusak, sert farketmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilmem ilk firsatta mail atar sorarim :)
  • Cruze Dizel Alınmaz 60 Milyara deymez neden mi 34 milyara benzili var arabaya 10 yılda binsen amorti etmez kendini 15 yıldan sonra kara geçer :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Showreal

Cruze Dizel Alınmaz 60 Milyara deymez neden mi 34 milyara benzili var arabaya 10 yılda binsen amorti etmez kendini 15 yıldan sonra kara geçer :D

Dizelde liste fiyatından iyi indirim yapıyorlar, ayrıca 2.0 daki espiri motoru. Ben şahsen aradaki farkı kapatmaktan çok motorunu beğendiğim için aldım. Diğer markalrın 1.6 dizel fiyatına 2.0 aldım. olay bu.
  • kullanan arkadaşlar suruş tecrubelerini paylaşirlarsa sevinirim...2*0 almayi planliyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.