Şimdi Ara

Crew Dakka 22 Sur Verdi (Dayak Yiyen Elwind:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Crew Fenerbahçe maçında Thaldrin Camille, Elwind ise Fiora oynuyordu.

Dakka 22'de Crew sur verdi :)

Elwind Thaldrin'den daha fazla dayak yeyip rezil olmamak için sur verdirdi diye tahmin ediyorum :)

Tr ligindeki çöp takımlara karşı iyi ayrık ittiriyormuş gibi görünen Elwind rezil oldu kanımca :)

Şu metada ayrık ittirmeli kompozisyonlara karşı kompozisyon üretemeyen tr ligi takımları izlesin de Fenerbahçe'nin oyununu görsün.

Sürekli ayrık ittirme ayağına rakip üst koridor oyuncusunun counter'ını alıp kendini iyi göstermeye çalışan Elwind'e selam olsun.

Eskiden de Thaldrin, takımı için Lissandra alırken Elwind, kendisi için Fizz alıp koridoru kazanıp maçı kaybettiriyordu. Bugün ise yine counter almasına rağmen güzel bir dayak yedi :)

Zaten Elwind'in iyi fiora oyuncusu sayıldığı bir ligden kime hayır gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linns Judy -- 12 Mart 2017; 19:11:52 >

• :)
  • :)
  • Fiora ile Camille'e solo kill vermeyeydi eyiydi :d
  • :) Bu kadar hater olmaya gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

:) Bu kadar hater olmaya gerek yok

Haklısın. Belki de spikerlerin yorumları bizi olumsuz yönde etkiliyor.

Elwind'in konuşma ve tip itibariyle doğal bir dayaklık durumu var. Ondan da etkilenmiş olabilirim.

Hani yolda görüp tokatlamak ama yadırgamamak lazım. Allah da onu öyle yaratmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linns Judy -- 12 Mart 2017; 20:7:56 >
  • qnq sen bayağı hatelemişsinde 1 oyun kötü olduğunu göstermez ve yinede türkiyedeki en iyi split push yapan ve en iyi fioranın elwind olduğunuda değiştirmez :)
  • :))
  • Hacı sen ne yaptın ya? Burada herkes Elwind fanboyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Earegon

qnq sen bayağı hatelemişsinde 1 oyun kötü olduğunu göstermez ve yinede türkiyedeki en iyi split push yapan ve en iyi fioranın elwind olduğunuda değiştirmez :)

Kardeş çöp takımlara karşı oynadığı ayrık ittirme mi iyi olduğunu gösteriyor?

Bu sene spikerlerin öve öve bitiremediği, Elwind'in ayrık ittirmesini izlediğim maçların hepsinde ralibin bariz mallıklarını gördüm.

Geçen sene skt benginin olaf ile (yanında karma) rakip ormanı ele geçirmesi neyse bu da o.
  • Maçı izlemedim ancak iki oyuncu arasındaki en bariz fark tilt durumu. Thaldirin daha tecrübeli ve kolay tilt olan bir yapısı yok. Bu noktada fazla da kin kusmamak lazım. Oyunların kaderini bir çok faktör belirler. Bir maça bakarak yüklenmemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Linns Judy

quote:

Orijinalden alıntı: Earegon

qnq sen bayağı hatelemişsinde 1 oyun kötü olduğunu göstermez ve yinede türkiyedeki en iyi split push yapan ve en iyi fioranın elwind olduğunuda değiştirmez :)

Kardeş çöp takımlara karşı oynadığı ayrık ittirme mi iyi olduğunu gösteriyor?

Bu sene spikerlerin öve öve bitiremediği, Elwind'in ayrık ittirmesini izlediğim maçların hepsinde ralibin bariz mallıklarını gördüm.

Geçen sene skt benginin olaf ile (yanında karma) rakip ormanı ele geçirmesi neyse bu da o.

Wildcardda da çok güzel örnekler sergiledi, supermassive, aurora gibi takımlara karşı bile bunu yaptı. Worldse çeyrek final oynayan albus nox a karşı bile takımın ayaktaki tek halkasıydı belki de.

Elwind bence trdeki kaliteli oyunculardan, sevmediğim kişiler yaptığı işi bir gram ciddiye almayan, duo q maç spamlayarak bir şekilde profesyonel olmuş, support oynayan, useless, hayatta bir halta yaramayan boş adamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Maçı izlemedim ancak iki oyuncu arasındaki en bariz fark tilt durumu. Thaldirin daha tecrübeli ve kolay tilt olan bir yapısı yok. Bu noktada fazla da kin kusmamak lazım. Oyunların kaderini bir çok faktör belirler. Bir maça bakarak yüklenmemek lazım.

Yok yok yüklendiğim yok. Lakin bir oyuncunun ezilmeyi kabul edememesi, sur vermesi, hem hoş birşey değil, hem de adama şunu sorarlar

Sen Faker mısın hiç ezilmiyon?

Faker bile Mata'ya 1 vs 1 Yasuo'da yenildiğinde olgunlukla karşıladı.

Çünkü bu oyunda bu rekabette yenilmeyen yok. Dezavantajı olmayan yok. Elwind dünyanın en iyi oyuncusu değil, zaten dünyanın en iyi oyuncusu da yeniliyor, eziliyor.

Thaldrin bir çok açıdan senden çok daha iyi bir oyuncu, burada kabul edemediği nedir ?

Faker Pawn için "ona karşı kendim gibi oynayamıyorum" demişti. Kimse Elwind'den böyle birşey demesini de beklemiyor. Basitçe mağlubiyeti, kordior kaybetmeyi sindiriceksin.

Sindiremediğin nedir ? Kaldıramadığın nedir?

Kaldı ki bu Thaldrin'in Elwind'i ilk tokatlayışı da değil.

Ya herşeyi geçtim Huni bile artık tank oynuyor, o artist taşıyıcı solo rollerinden vazgeçti.

Darshan (ZionSpartan) Na Lcs'nin en iyi ayrık ittirmecisi kabul edilir. Ben daha Darshan'ın Na Lcs'de en iyi solo kabul edildiğini görmedim.

Nedense Tr'de ayrık ittirince oyun taşımış oluyor. Kalan 4 oyuncu base de bekliyor, Rakip 5 oyuncu base de bekliyor. Elwind ayrık ittiriyor.

Dediğim gibi Bengi'nin Olaf'ı ile Dünya Kupası'nı kazandılar adamlar, kimse Bengi oyunu taşıdı demedi. Kompozisyon tramamen onun üzerine kurulu olmasına rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linns Judy -- 13 Mart 2017; 2:47:8 >

• Linns Judy L kullanıcısına yanıt
    Güzel analiz. Kaliteli.
  • Thaldrin > ALL TOP PLAYER
  • JarLewiS kullanıcısına yanıt
    Broken Thaldrin'i 2 maçta da ezdi. Tecrübe kazansın açık ara en iyi top laner olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

:)

o nası rütbe la ?
    Ahh şey şu çöp takımlar roxu yenen - edg yi yenen çöp takımlar dogru diyorsun wildcard leş :D
    Bu görüş profesyonellikle açıklanabilir. Ancak anladığım kadarıyla takımca alınmış bir karar ki hiç etkilenmeden hatta olumlu yönde etkilenerek diğer maçı kazanmayı bildiler. O yüzden ben kararı takdir ediyorum ve olumlu yönde etki ettiği için de takdir ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodyB

Bu görüş profesyonellikle açıklanabilir. Ancak anladığım kadarıyla takımca alınmış bir karar ki hiç etkilenmeden hatta olumlu yönde etkilenerek diğer maçı kazanmayı bildiler. O yüzden ben kararı takdir ediyorum ve olumlu yönde etki ettiği için de takdir ediyorum

Haklı olabilirsin dostum. Böyle yenilgiyi hazmedemeyen bir de Cristiano Ronaldo var. Zaten onu da pek sevmiyorum. Ama bahsettiğin gibi profesyonelliğin içinde bu var.

Ama sana itiraz edeceğim bir nokta var.

Bence Elwind gerçekten kendisini Tr'nin en iyisi olduğunu hatta dünya çapında en iyi oyunculardan biri olduğunu düşündüğünü düşünüyorum. Sorun da bu zaten.

Bir insanın kendi farkındalığını kaybetmesi. İnsanların kendisine bakış açısı ile kendisinin kendisine bakış açısı arasında uçurumlar oluşması.

Aynısı Ruvelius için de söylenebilir.

Bu oyuncular biraz kendi gerçekleriyle yüzleşseler sınıf atlayacaklarına eminim. Hem de bu şekilde kendilerini geliştirmeye de kapatıyolar.

Huni'nin bu sene yaptığını yapmalılar bence. Huni yıllardır saf yeteneği ve egosundan beslenip bahar dönemlerinde takımını hep zor durumlara düşüren bir oyuncuydu. Yani level atlayamıyordu. Hatta geriye gitmeye başladı.

Artık Skt'de bunu nasıl bir rehabilitasyona soktularsa adamın egodan eser kalmadı, atarı bırakan, ezilen ama takımına oyun kazandıran bir oyuncu oldu. Koridorda ezilirken de kendisini hiç triplere sokmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linns Judy -- 14 Mart 2017; 3:15:7 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.