G

Çavuş
11 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
https://www.youtube.com/watch?v=quOh5QUeJdE

Arkadaşlar kanalımı geliştirmek, daha çok montaj hazırlamak ve canlı yayın yapmak istiyorum. Gerekli kitle için desteklerinizi bekliyorum
Gold birikmesi ve dönüştürme olayındaki püf nokta nedir. Küçük açıklamalardan anlamadım. Yani trick nedir ordaki biri açıklayabilir mi
Aslında basit sorudur ve bilmediğim için utanıyorum ancak öğrenmemek ayrı. oyunda maksimum hız 2.50. ben saldırı hızı itemi kastığımda 2.50 ye ulaştıktan sonra bana lulu w atarsa herhangi bir artış olur mu? çünkü düşününce atıyorum eski kog maw skille saldırı hızını yükseklere uçurabiliyordu
Evet arkadaşlar. Bu başlık altında metaya en uygun şampiyonlarla oluşturulmuş sinerjili team complarını topluyoruz. Eğer farklı türde bir comp toplarsanız - siege,poke , wombo combo tarzında türlerini belirtirsiniz.
Bugün h2k - uol maçının top lane matchupını izlettiler. Worldsde de o tarz izlenimler vardı lane e göre. Her lane için böyle bir şey mevcut mu ? Bot lane matchup izleme tarzında bilginiz var mı
http://champion.gg/champion/Ryze/Middle

Gördüğünüz üzere plat üstü elo statlarını veren bu sitede Ryze win rateini %37 görüyoruz. Açıkçası ben Shiphtur'un yayınını çok izleyen birisiyim ve her seferinde i hate ryze diyip ban atıyor ve atmadığında da darma duman ediyor ryze. (gördüğünüz üzere ban rate de 0,97 az oynanmasıyla ilgisi yok yani). Nasıl %37 anlam veremiyorum. Competative arenada da çok güçlü olması durumu dengesizleştiriyor. Rework yolda diyebilir miyiz?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 87
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.590 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.