Şimdi Ara

!!!!-..CREATIVE ZEN X-FI İNCELEMESİ..-!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
19.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dmltnman

Ürünün video incelemesi:

http://shiftdelete.net/site/200809055584/Creative-Zen-X-Fi.html

Güzel ama yetersiz gibi..
  • Öncelikle hayırlı olsun..Güzel bir cihaza benziyor.
  • Pil ömrü bana az geldi
  • Wifi bu cihazda tam olarak ne işe yarıaycak. film indirme şans varmı. yada ilgili bağlantılardan download....
  • sadece messenger'dan chat ve bilgisayardan dosya transferi...
  • zen ve vision w kullanan biri olarak bu modeli pek başarılı bulmadım,en azından ekran boyutu ve çözünürlüğü biraz daha büyük olup divx,mpeg 1 gibi videoları orjinal çözünürlüklerinde oynatabilseydi.wi-fi banada gereksiz geldi,internet browser yada oyun mevcut olmadığı için wi-fi ile bağlantı aramaktan başka bi işe yarayacağını sanmam.

kulaklıklar çok kaliteli deniyor ancak kalite verileri ep-630 ile tamamen aynı,sanırım ince ayarlarda bir düzenleme getirmişler,örneğin ep-630 e göre biraz daha kaliteli tiz veriyorsa ideal bir kulaklık demektir

ey creative,ne zaman adam akıllı pmp yapmayı düşünüyorsun? tamam mali kriz içinde olabilirsin ama ar-ge birimin aynı modelleri evirip çevireceğine vision-m , vision w gibi manyak kullanıcı kitlesine hitaben bi iki model üzerinde dursa,düzgün bi ingilizceye sahip olsam mail yağmuruna tutucam ama bir şey değişirmi sanmıyorum,umrumdamı,artık pekte değil sanırım =)

sonuç olarak iyi hoş bi mp3 player,zen in yerini kolaylıkla alır

• quote:

Orjinalden alıntı: tylor

zen ve vision w kullanan biri olarak bu modeli pek başarılı bulmadım,en azından ekran boyutu ve çözünürlüğü biraz daha büyük olup divx,mpeg 1 gibi videoları orjinal çözünürlüklerinde oynatabilseydi.wi-fi banada gereksiz geldi,internet browser yada oyun mevcut olmadığı için wi-fi ile bağlantı aramaktan başka bi işe yarayacağını sanmam.

kulaklıklar çok kaliteli deniyor ancak kalite verileri ep-630 ile tamamen aynı,sanırım ince ayarlarda bir düzenleme getirmişler,örneğin ep-630 e göre biraz daha kaliteli tiz veriyorsa ideal bir kulaklık demektir

ey creative,ne zaman adam akıllı pmp yapmayı düşünüyorsun? tamam mali kriz içinde olabilirsin ama ar-ge birimin aynı modelleri evirip çevireceğine vision-m , vision w gibi manyak kullanıcı kitlesine hitaben bi iki model üzerinde dursa,düzgün bi ingilizceye sahip olsam mail yağmuruna tutucam ama bir şey değişirmi sanmıyorum,umrumdamı,artık pekte değil sanırım =)

sonuç olarak iyi hoş bi mp3 player,zen in yerini kolaylıkla alır

Kulaklıklar kesinlikle çok farklı

• bahsettiğim şey teknik verilerle ilgili,iki kulaklık arasında teknik açıdan hiçbir farklılık yok,ancak creative mühendisleri farklı bir driver(plastik olan :D) kullanıp,teknik verilerde dikkati çekmeyecek farklı bir ince ayar yapmışlarsa orasını bilemem,ki genel yorumlar böyle.Umarım haklılık payları vardır =)

quote:

Orjinalden alıntı: semihalyuz

Kulaklıklar kesinlikle çok farklı
  • Şöyle diim. Driver değişmiş çünkü ep-630 daki boğuk tonlar ve bass ağırlığı yok daha dengeli olmuş. Bu kısım ince ayar olabilir. Ama bateri zillerinin dağılmasını bile seçebiliyorum ve mid frekanslar (ep-630 da hiç olmayan nerdeyse) oldukça iyi. Bu ise driver ın değiştiğini gösteriyor.
    İşçilik falan da daha iyi kulakta düzgün duruyor plastikte kaliteli bişe olmuş. Mükemmel değil ama gayet iyi. Zaten çoğu insanın 20ytl lik kulaklıklarla dinlediğini düşünürsek bu kulaklıklar cennetten bi parça gibi gelebilir..
  • selam,

inceleme için teşekkürler..

foto koyman mümkün mü? bir kaç sorum olacak..

1) zen' de hafıza kartına playlist oluşturulmuyor bildiğim kadarı ile. bunda da aynı sorun var mı?

2) radyodan kayıt mevcut mu?

3) kutu içeriği nedir? (alet,cd,kulaklık,kitapçık, usb kablo hariç bir şey var mı)

4) sitesinde silikon, deri kılıflar var. herhangi bir aksesuar kullanıyor musunuz?

teşekkür ederim.
  • Foto koymadım nedeni ekran koruyucu katman takmam. Güzel kesemedim de.

Hafıza kartına playlist oluşmuyor.

Radyo dan kayıt yok.

Dediklerinden hariç kulaklığın küçük ve büyük başlıkları çıkıyor(orta boylar üzerinde takılı). Ayrıca birsürü broşür çıktı. Online hesap nasıl açılır gibi şeyler de var.

Dediğim gibi kadıköyden şeffaf ekran koruyucu almıştım onu kesip yaptım üzerine.
  • quote:

Orjinalden alıntı: azawarai

Foto koymadım nedeni ekran koruyucu katman takmam. Güzel kesemedim de.

Hafıza kartına playlist oluşmuyor.

Radyo dan kayıt yok.

Dediklerinden hariç kulaklığın küçük ve büyük başlıkları çıkıyor(orta boylar üzerinde takılı). Ayrıca birsürü broşür çıktı. Online hesap nasıl açılır gibi şeyler de var.

Dediğim gibi kadıköyden şeffaf ekran koruyucu almıştım onu kesip yaptım üzerine.

teşekkür ederim.
  • İsteyene özelden resmini yollarım akşama
  • bunun fiyatıda güzeldir
  • 2.nesıl touch mu bumu dersın pekı ?
  • Çok farklı şeyler bence. X-fi küçük, kaliteli sesli ve kulaklığının iyi olması yüzünden seçilebilir. Ipod touch ise medya merkezi gibi birşey. Ama heryere gitmez. Seçim sizin.
  • ben de yeni sipariş verdim. geldiğinde görüşlerimi iletirim. benim için önemli olan ses kalitesi. inşallah umduğum gibi çıkar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mocak1907

ben de yeni sipariş verdim. geldiğinde görüşlerimi iletirim. benim için önemli olan ses kalitesi. inşallah umduğum gibi çıkar.

Şüphen olmasın.

• Yeni firmware yüklendi. Ses biraz daha dengeli olmuş. Tizler biraz kısılmış. Basslar da fark çok az.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.