Şimdi Ara

!!!!-..CREATIVE ZEN X-FI İNCELEMESİ..-!!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
19.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir kaç yere baktım ama bulamadım... Bu ürünün sıfırını Türkiye de alabileceğim güvenli bir site var mı?
  • zen x-fi style var elimde fakat firmware update yapılmıyor bir türlü cihazı bilgisayarım tanıyor fakat firmware update yapılmıyor....
  • teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ZN

Dostum albüm kapak işini çözdüm

Şimdi kutunun içinden çıkan cd'deki
    Creative Centrale programını açıyorsun
    İstediğin albümü sürükle bırak yapıyorsun içine
    Albümün Sağ köşesinde boş cd gibi bi simge var ona sağ tıklayıp Change diyip
    Gözattan istediğin resmi seçiyorsun..
    Sonra tüm parçaları seçip üstte Transferi tıklıyorsun
    Bitti Gitti

bende orjinal parçaların resimleri gözüküyor ancak diğerleri gözükmüyor ve dediğiniz yöntemide denedim sağ tıklayınca hiçbirşey gelmiyor şaşırdım doğrusu??? Nasıl yapacağız acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: myret

quote:

Bitti Gitti

bende orjinal parçaların resimleri gözüküyor ancak diğerleri gözükmüyor ve dediğiniz yöntemide denedim sağ tıklayınca hiçbirşey gelmiyor şaşırdım doğrusu??? Nasıl yapacağız acaba

bu kadar zor değil :)

media player ile eşitle özelliğini kullanmak yeterli, hatta bilgisayarınıza hiç bir creative yazılımını kurmayın hiç gerek yok.

media player ile istediğiniz resmi kitaplıkta bulunan albümün üstüne getirirseniz albüm kapağı değişecektir, şarkıların çoğuna media player kendi kapak resmi buluyor zaten. tek yapmanız gereken zen'i bilgisayara bağladıktan sonra eşitle bölmesine istediğiniz şarkıyı-albümü-sanatçıyı sürükleyip "şimdi eşitle" butonuna basmak.

windows 7 de ki media player çok daha salak olduğu için biraz uğraştırabilir ama media player 11 çok kullanışlıdır. zaten media player dan başka müzik oynatıcı kullanmam, her işimi görüyor sağolsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tylor

quote:

Orijinalden alıntı: myret

quote:

Bitti Gitti

bu kadar zor değil :)

media player ile eşitle özelliğini kullanmak yeterli, hatta bilgisayarınıza hiç bir creative yazılımını kurmayın hiç gerek yok.

media player ile istediğiniz resmi kitaplıkta bulunan albümün üstüne getirirseniz albüm kapağı değişecektir, şarkıların çoğuna media player kendi kapak resmi buluyor zaten. tek yapmanız gereken zen'i bilgisayara bağladıktan sonra eşitle bölmesine istediğiniz şarkıyı-albümü-sanatçıyı sürükleyip "şimdi eşitle" butonuna basmak.

windows 7 de ki media player çok daha salak olduğu için biraz uğraştırabilir ama media player 11 çok kullanışlıdır. zaten media player dan başka müzik oynatıcı kullanmam, her işimi görüyor sağolsun.

Eşitleyi kullandığımda 1 şarkıdan 2 tane olmayacak mı? ve ben playlist çalma listesi diye çeviriliyor zannımca onu kullanıyorum ve 1000 küsür şarkıyı tek tek seçmeyi hiçte gözüm kesmiyor

• aynı şarkıları kopyalamazsan veya şarkıların etiketini değiştirmeden kopyala dersen aynı şarkıları kopyalamaz. ancak benim yöntemim şu, zen'i boş farzedelim : dinlediğim tüm şarkıları(ki ben albümleri ayıklarım, sadece en iyi şarkılar barınır bilgisayarımda) kopyalarım mplayer ile, daha sonra yeni şarkılar keşfettikte eşitle bölümüne sürükler kopyalarım. çok zor bir işlem değil, eğer zen'in içindeki şarkıların albüm kapakları yok ise hepsini bilgisayara kopyala zen'i boşalt ve tekrar eşitle.

gerçi ilk başlarda albüm kapağı bana da dert olmuştu ancak artık cihazın yüzüne bakmayıp sadece müzik dinlediğim için albüm kapağı olmuş olmamış pek fark etmiyor. bu arada eşitle özelliği, çok kullanışlı bir arşiv yaratıyor, her sanatçıya ve albüme otomatik olarak klasör açıyor, aradığını bulabilme adına çok faydalı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylor

aynı şarkıları kopyalamazsan veya şarkıların etiketini değiştirmeden kopyala dersen aynı şarkıları kopyalamaz. ancak benim yöntemim şu, zen'i boş farzedelim : dinlediğim tüm şarkıları(ki ben albümleri ayıklarım, sadece en iyi şarkılar barınır bilgisayarımda) kopyalarım mplayer ile, daha sonra yeni şarkılar keşfettikte eşitle bölümüne sürükler kopyalarım. çok zor bir işlem değil, eğer zen'in içindeki şarkıların albüm kapakları yok ise hepsini bilgisayara kopyala zen'i boşalt ve tekrar eşitle.

gerçi ilk başlarda albüm kapağı bana da dert olmuştu ancak artık cihazın yüzüne bakmayıp sadece müzik dinlediğim için albüm kapağı olmuş olmamış pek fark etmiyor. bu arada eşitle özelliği, çok kullanışlı bir arşiv yaratıyor, her sanatçıya ve albüme otomatik olarak klasör açıyor, aradığını bulabilme adına çok faydalı oluyor.

Zaten bende sırf sürekli dinlediğim parçaları bulunduruyorum diğerleri yok ancak çok falz müzik var bu tarzda olan. Ben daha önce zen kullanıyordum onda istediğim gibi albüm kapağı ekleyebiliyordum bi arıza oldu ve bu cihazda daha yeni çıkmıştı bana zenimin tamir edilemeyeceğini bir üst modelini verceklerini söylediler ve bende bu cihaza sahip oldum. Bende sadece müzik dinlemek için kullanıyorum.albüm klasörü esasında klasör resmi gözükmesi pek güzel olmuyor sırf işin görselliğindeyim anlayacağınız bilgi için teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D94B02D8B -- 24 Mayıs 2011; 20:47:07 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.